HEINO - Ook al moet de Goedheiligman nog in het land arriveren, de voorbereidingen voor de diverse kerstmarkten in deze contreien zijn reeds volop begonnen.
Zo ook die voor de Heinose Winterfair die op vrijdag 10 december plaatsvindt. Van 16.00 tot 21.00 uur zijn er in en rond het Kerkhuus, de Hof van Rakhorst en het 14 aprilplein allerlei kramen te bewonderen. Annelies Borgers namens de organisatie: ,,Vorig jaar waren er twee markten in Heino. De Kerstmarkt en daarnaast de Wintermarkt, die door de Heinose Winkeliers Vereniging (HWV) was georganiseerd. Dit jaar bundelen we onze krachten en gaan we samen.'' De Winterfair belooft een levendige en groots opgezette markt te worden. Diverse verenigingen, winkeliers en bedrijven zijn aanwezig in een sfeervolle ambiance met lichtjes en vuurkorven. ,,Zo weten we al dat er midwinterhoornblazers komen. Bovendien heeft Multimate toegezegd om 19 uur een vuurwerkdemonstratie bij het Care Hotel te verzorgen. Verder is er een grote diversiteit aan kramen.''
In de NH kerk in de kom van het dorp is gedurende de fair een kerstconcert. Verschillende koren en individuen brengen daar doorlopend muziek ten gehore. De organisatie heeft nog plek voor geïnteresseerden die graag willen meedoen aan de Winterfair. Voor een kraam wordt gezorgd. Verder zijn muzikanten die graag een bijdrage willen leveren aan het kerstconcert van harte uitgenodigd. Men kan zich voor 15 november opgeven bij Annelies Borgers, tel. 0572 392665 of via paborgers@hotmail.com. Aanspreekpunt voor de HWV is Kim van der Worp via tel. 06 51418360. Voor Zalencentrum Kerkhuus is dat Martijn Nijboer via 06 55701418.

















U kon tot 01-12-2010 reageren op dit artikel.