Schaatsers Van Werven halen 10.000 euro op

  dinsdag 07 februari 2012 | 07:09

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
OLDEBROEK - Zes medewerkers van Van Werven uit Oldebroek hebben vrijdag gezamenlijk 925 kilometer geschaatst op de Weissensee in Oostenrijk.
Met deze prestatie hebben ze een cheque van 10.000 euro kunnen overhandigen aan de stichting Weissensee4Kids.

Janco Port, Arjan Puttenstein, Gerrit Bultman, Egbert Boeve, Alfred Schaapman en Klaas van Olst hebben de 925 kilometer geschaatst voor twee goede doelen: Orange Babies en het Ronald McDonaldhuis in Zwolle.

In totaal heeft de organisatie meer dan 130.000 euro opgehaald en de teller loopt nog steeds door. De voorbereiding voor deze monstertocht bestond uit clinics van de schaatsers van het professionele marathonschaatsteam van Van Werven, theorie-clinics, trainingsessies op FlevOnIce en de voorbereidende toertochten. Met een temperatuur van -15 graden werd om 07.00 uur s'ochtends het startschot gegeven voor de Weissensee4Kids toertocht.

De aanwezige directieleden hebben na afloop van de toertocht, samen met de zes schaatsers, een cheque overhandigd aan de organisatie van de Weissensee4Kids.

U kon tot 07-03-2012 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

School

Dreigbrieven

Ouders van basisschool de Wereldweide in Wezep hebben intimiderende brieven ontvangen. Wanneer de dader - vermoedelijk ook een ouder - wordt getraceerd, moet die zijn kinderen van school halen. Kinderen mogen niet de dupe worden als hun ouders zich misdragen

Volg op Twitter