Berghuizer papierfabriek gesloopt

  maandag 19 januari 2009 | 15:51 | Laatst bijgewerkt op: maandag 19 januari 2009 | 16:06

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
WAPENVELD - De gemeente Heerde heeft een aanvraag voor een sloopvergunning ontvangen om een deel van de gebouwen op het terrein van de voormalige Berghuizer papierfabriek te slopen. Per 1 januari is het terrein eigendom van Van der Zeelaan Vastgoed.
In verband met de sloopvergunning is een asbestinventarisatie van de te slopen gebouwen gemaakt die op het gemeentehuis ter inzage ligt.

In hoofdlijnen gaat het om de sloop van de oudere gebouwen over een strook van het hele terrein. Die begint aan de westkant met de sloop van de hallen waar de papiermachines 7 en 8 staan en loopt door tot en met het Apeldoorns kanaal. Ook de grote opslagloodsen bij het kanaal staan op de nominatie om gesloopt te worden.

De gemeente gaat zich nu buigen over de aanvraag. Eventuele bezwaren kunnen pas worden ingediend nadat de gemeente een besluit over het verlenen van de vergunning bekend heeft gemaakt.

U kon tot 18-02-2009 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Wethouder Kok is terecht opgestapt bij de gemeente Oldebroek.

Het bekijken van sekssites op kantoor maakt hem als wethouder van een christelijke partij ongeloofwaardig

Volg op Twitter