ZEEWOLDE - Adam Voyages uit Zeewolde heeft van het onafhankelijke reisportaal www.reisgraag.nl de publiek award ontvangen in de categorie Actieve Vakanties Zij kwamen met goede waardering van hun klanten als beste uit de bus over het seizoen 2011. Van de response kregen zij het hoogste cijfer, een 8,7, voor de door hen gehouden zeilvakanties in Turkije.
Bijna tachtig procent van alle Nederlanders leest bij het kiezen van de vakantiebestemming eerst ervaringen van andere reizigers. Ook het zelf plaatsen van ervaringen wordt steeds meer gedaan. In 2011 zijn er op Reisgraag weer meer ervaringen geschreven over reisorganisaties dan het jaar daarvoor. Vandaar dat zij de eerste publieke award in het leven hebben geroepen voor reisorganisaties. Alleen op basis van de goedgekeurde ervaringen worden er in 9 categorieën awards uitgereikt aan 'de beste reisorganisatie' van 2011.De ervaringen die meetellen voor het eindresultaat worden eerst gecontroleerd door de redactie van Reisgraag. In totaal wordt ongeveer twintig procent van alle geplaatste ervaringen afgekeurd, dit kan omdat er misbruik wordt gepleegd of omdat de ervaring niet compleet is. Om mee te strijden voor de award moesten er in 2011 minimaal drie ervaringen over de reisorganisatie zijn goedgekeurd.
Adam Voyages houdt al sinds 1990 geheel verzorgde zeilvakanties op traditioneel gebouwde houten schepen langs de Turkse kust. Het jaar 2011 was voor hen het beste jaar tot op heden. Ze blijven aan kwaliteitsverbetering doen. Vanaf 2012 zijn alle schepen voorzien van airconditioning.

















U kon tot 12-02-2012 reageren op dit artikel.