Eline (9) gilt met plezier in Winx-film

Auteur: door Paul Hartman |   zaterdag 12 januari 2008 | 03:16 | Laatst bijgewerkt op: maandag 28 september 2009 | 19:32

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Eline Sloof is blij met haar stem in de Winx-film. Ze is een echte fan.

Eline Sloof is blij met haar stem in de Winx-film. Ze is een echte fan. "Ik heb spelletjes, boeken, kussens, rugzakken en nog veel meer." foto Ruben Schipper

PUTTEN - Putten heeft er weer een beroemdheid bij. De negenjarige Eline Sloof uit Putten heeft een stem ingesproken voor de animatiefilm Winx Club & Het Geheim Van Het Verloren Rijk.

Eline vertolkt de stem van een naamloos meisje met blauw haar, een schoolgenote van de hoofdrolspeelsters. Hoewel het een relatief klein rolletje betreft, was het plezier in huize Sloof er natuurlijk niet minder om. "Ik vond het heel erg leuk om te doen."

Dat de rol goed besteed is aan de jonge Eline blijkt wel uit haar verzameling Winx-hebbedingetjes. "Ik heb spelletjes, boeken, een kussen, rugzakken en nog veel meer."

Eline bemachtigde de rol door gehoor te geven aan een oproep, geplaatst door kinderzender Nickelodeon. Gegadigden konden zich inschrijven waarna er een winnaar zou worden getrokken.

De kinderzender maakte de winnaar afgelopen week bekend. Eline viste in eerste instantie achter het net. Een klein gevalletje plankenkoorts zorgde er echter voor dat ze alsnog de stem mocht inspreken. "Het meisje dat had gewonnen durfde niet", vertelt Eline. De familie Sloof kreeg hierop afgelopen dinsdag een telefoontje met het bericht dat Eline de stem mocht inspreken. In tegenstelling tot de eigenlijke winnaar, had zij hier wel oren naar.

Afgelopen woensdag was het dan zover. Samen met moeders reisde Eline af naar Amsterdam waar zij haar stemrol mocht vertolken. " Voor mij stond een grote televisie met daarop de beelden van mijn personage" , vertelt Eline. "Daarbij kreeg ik een blaadje met daarop allerlei instructies. Over wanneer ik wat moest inspreken."

Eline mocht haar stembanden flink aan het werk zitten want haar personage mocht een keer hard gillen en hard 'help help' roepen. "Het help roepen ging een paar keer fout", zegt Eline. "Dan was het weer te hoog, dan weer te laag." Het gillen ging de jonge Puttense daarentegen goed af. " Dat ging in een keer goed", lacht ze.

Of Eline na deze ervaring een carriëre als voice-actor na gaat streven, daar zijn de meningen nog over verdeeld. Over twee dingen is ze echter wel zeker: het was een ervaring om nooit te vergeten en de film gaat ze natuurlijk bezoeken.

- Winx Club & Het Geheim Van Het Verloren Rijk draait vanaf 17 april in de Nederlandse bioscopen.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

U kon tot 28-10-2009 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Specials Veluwe west

Zoek met Google op deze site