Nieuwe partij wil zich 'menselijk' opstellen

Auteur: door Arvid van der Wolf |   vrijdag 06 juni 2008 | 09:10 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 06 juni 2008 | 19:37

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
VOORST - Ze ziet niet op tegen pittige debatten met gehaaide politici in de Tweede Kamer. Nee, als ze gekozen stelt ze zich 'gewoon menselijk' op in het debat. "Dan hoef je nooit ergens tegen op te zien'', zegt Daisha Bol (60) uit Voorst.

Heel Nederland, heet de nieuwe, overduidelijk spiritueel geïnspireerde partij, waarmee Daisha Bol in de volksvertegenwoordiging hoopt te komen. " Ik weet dat heel veel mensen erop zitten te wachten in deze tijd vol agressie, onvrede en tal van stakingen.''

Daisha Bol lijkt een duizendpoot, is of was belastingconsulente, manager van een financieel adviesbureau, bedrijvendokter en is nu personal coach en geestelijk leraar met een eigen praktijk op landgoed De Wellenberg in Voorst. Op dat landgoed is het idee voor een politieke partij ontstaan, zegt ze.

Heel Nederland, dat zich wil profileren met de zorg voor kinderen, gaat uit van een holistische visie, dus is het niet verwonderlijk dat ze zich in haar beginselverklaring duidelijk uitspreekt 'dat het onze taak is in deze wereld elkaar op weg te helpen en te ondersteunen, en steeds te streven naar schoonheid, waarheid, liefde, openheid en vrijheid.' Diasha Bol rekent op drie zetels. De site www.heelnederland.org opent nog deze week.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Die krijgt het nog druk: streven naar waarheid en openheid. Probeer dat maar eens aan het verstand te brengen bij de heren en dames politici.
J Vrolijk - 06-06-2008 | 19:37
Wordt de politiek op het Binnenhof binnenkort verblijd met een 'TOVERCOL' achtig Tweede Kamerlid? Als het aan Diasha Bol ligt wel. Zij gokt met haar politieke partij "HEEL NEDERLAND" op drie zetels. Ik vermoed dan ook -dat na Rita Verdonk met haar 'beweging' TROTS OP NEDERLAND -steeds meer mensen de smaak van de politiek te pakken hebben gekregen. Ik zal er dan ook niet gek van opkijken -als we volgende week te lezen krijgen dat er in Friesland een partij zal worden opgericht met de naam 'BLIJ MET FRIESLAND" En in Drenthe de partij "HOUDT DRENTHE MOOI" en Flevoland komt vast en zeker met de partij "GEEN KOLDER IN DE POLDER". En zo kunnen we nog wel wat namen voor nog op te richte politieke partijen verzinnen. Zelf lijkt mij "OVERIJSSEL -NIET TE EVENAREN" ook geen slechte keus. Wie zei er dat politiek niet leuk kan zijn? Rita verdonk en Diasha Bol weten wel beter. Niet waar dames????????????
tovercol in de Tweede Kamer - 06-06-2008 | 11:54

U kon tot 06-07-2008 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....