Wespennest legt operaties Isala stil

Auteur: door Heleen Geilenkirchen |   vrijdag 10 oktober 2008 | 12:31 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 oktober 2008 | 12:44

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Om videos te bekijken, heeft u flash nodig. Klik hier om de laatste versie te downloaden.
Door de ontdekking van wespen in vier van de twaalf operatiekamers van ziekenhuis Weezenlanden van de Isala klinieken in Zwolle zijn donderdag elf operaties uitgesteld.

Door de ontdekking van wespen in vier van de twaalf operatiekamers van ziekenhuis Weezenlanden van de Isala klinieken in Zwolle zijn donderdag elf operaties uitgesteld.

ZWOLLE - Een wespennest heeft ervoor gezorgd dat afgelopen donderdag elf operaties in ziekenhuis Weezenlanden in Zwolle zijn uitgesteld.

Het wespennest is inmiddels verwijderd.

De wespen vlogen in vier van de twaalf operatiekamers rond. "Aan het begin van de week werden er al een paar gezien, vooral rond de armatuur van de lamp", vertelt een woordvoerder van de Isala Klinieken waar het ziekenhuis onder valt.

Het ziekenhuis ondernam verschillende acties om de wespen weg te krijgen. " Zo hebben we geprobeerd ze weg te krijgen met lokmiddelen. Dat bleek echter niet afdoende te helpen."

Daarom werd woensdag een externe deskundige ingeschakeld. "We hadden al het vermoeden dat er een nest in de buitenmuur van het OK-complex zat", vertelt de woordvoerder. " We hebben dan ook besloten de operaties van donderdag af te lasten om dat verder te laten onderzoeken."

Het vermoeden bleek te kloppen. Om het nest te verwijderen, moest een deel van de buitenmuur worden weggehaald. Een afgedekt gat in de muur op de eerste etage getuigt hiervan. " Dat gat wordt binnenkort dichtgemetseld."

Vrijdag konden alle operaties weer gewoon doorgaan. Van de elf mensen die donderdag niet in het ziekenhuis geopereerd konden worden, is een deel al elders behandeld. " Voor de anderen wordt zo snel mogelijk een oplossing gezocht."

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Kom vanochtend bij de tramhalte...
Staat er een man met een enorme rode bult op zijn voorhoofd.
Ik vraag wat is er met jou gebeurd?
Zegt ie: ik heb een prikje gehad in het Zwolse ziekenhuis.

Ghegheghe.... Snap je num?
RJTangboer - 10-10-2008 | 11:46
haha haha haha
dat zegt maar weer alles: als je jezelf verlaagt om naar het zieke huis te gaan kom je in een wespennest!!!!!!!
haha haha haha
jaapie - 10-10-2008 | 11:18

U kon tot 09-11-2008 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

de Stentor op sociale media



Facebook

Dance

Dance heeft niets te zoeken in de Zwolse binnenstad

Wethouder René de Heer wil dance uit de binnenstad weren.