MiCaffé opent na pasen: koffie en gratis internet voor 8000 klanten

Auteur: door Sander Lindenburg |   zaterdag 13 maart 2010 | 00:49

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ZWOLLE - Zwolle krijgt na Groningen op 6 april de tweede vestiging van MiCaffé, een 'koffietent' met een formule die veel weg heeft van het in Amerika zo succesvolle Starbucks. "Het verschil is dat wij ons alleen richten op zakelijke locaties, terwijl Starbucks vooral zit op particuliere locaties", zegt Jochem Snels, die namens Maas International dit 'koffieconcept' ontwikkelt.
Maas International opereert in zes landen en heeft een jaarlijkse omzet van 150 miljoen euro door de plaatsing van koffie-, thee- en limonade-automaten. Het bedrijf richt zich nu voor het eerst rechtstreeks tot consumenten. "We hebben het idee dat er op plekken waar veel bedrijven geconcentreerd zijn mensen de behoefte hebben aan een plek waar ze kunnen afspreken. Ze willen dat niet altijd doen in hun eigen bedrijfskantine of -restaurant. Vijf dagen per week je broodje op dezelfde plek gaat vervelen en daar zijn wij een alternatief voor".

De MiCaffé in Zwolle komt aan de Dokter van Deenweg op Oosterenk. "Volgens een opgave van de gemeente werken hier dagelijks tussen de 6- tot 8000 mensen en die rekenen we dus tot onze potentiële klanten. Die hoeven dan niet meer naar de stad, maar kunnen vlakbij terecht. Voordeel is verder dat wij goede parkeergelegenheid bieden en gratis draadloos internet. De prijzen liggen lager dan in de binnenstad. We rekenen € 1,70 voor een expresso en € 2,60 voor een broodje", aldus Snels.

De keus voor Zwolle is door een toevalligheid ingegeven: "Ik wist dat iemand anders een zelfde soort plan had hier. Dat mislukte en daardoor konden wij er instappen. Voordeel was dat er al een horecabestemming op het pand rustte, want dat is niet makkelijk te realiseren op een bedrijventerrein".

U kon tot 11-04-2010 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

de Stentor op sociale media



Facebook