Inzenden wedstrijd Beeldbuis verlengd

  vrijdag 19 maart 2010 | 16:23 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 19 maart 2010 | 16:26

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

ZWOLLE - De sluittermijn voor de wedstrijd '30 seconds of Freedom'bij het Zwolse Beeldbuis Filmfestival is verlengd naar 24 april. Iedereen kan met zijn mobiele telefoon of webcam een filmpje van maximaal 30 seconden maken over het thema: '30 seconds of Freedom' en dat via YouTube uploaden.



Deelnemers moeten dan de YouTube-link zenden naar zwolle@destentor.nl en in de beschrijving van de video 'beeldbuis2010' zetten.

Tot nu toe loopt het bepaald niet storm met het aantal inzendingen, dus er is nog volop kans om te winnen: De vertoning van het winnende filmpje aan de duizenden bezoekers van het Bevrijdingsfestival op 5 mei. Bij het filmpje kan van alles bedacht worden: Van iemand die voor de camera een eigen compositie over vrijheid zingt of interviews met passanten in de stad over dit onderwerp.

Het Beeldbuis Filmfestival wordt op 27 maart gehouden in electriciteitscentrale Harculo, IJsselcentraleweg 6. Aanvang 19 uur..

Kaarten kosten 10 euro en zijn in Zwolle verkrijgbaar bij: Plato, Klokkensteeg 14, Minstrel Music, Assendorperstraat 95/1, VVV kantoor, Grote Markt 20. www.beeldbuisfilmfestival.nl


U kon tot 18-04-2010 reageren op dit artikel.


Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

de Stentor op sociale media



Facebook