ZWOLLE - Zwols Kamerlid Eddy van Hijum (CDA) houdt woensdag 4 juni voor de tweede keer een ondernemersbijeenkomst voor het bedrijfsleven uit de wijde Zwolse regio in de Tweede Kamer.
Vele tientallen ondernemers -waaronder Hennie van derMost en ondernemer van het jaar Erwin Giesbers van Compello- gaan daar onder meer in discussie met minister Donner van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Doel is het aanhalen van de contacten en het duidelijker profileren van de Zwolse regio in politiek Den Haag.MKB IJssel-Vecht en zakenmagazine Zwolle Business organiseren het evenement met Van Hijum. Vorig jaar bezochten vijftig ondernemers en bestuurders uit Noord-Overijssel De Kamer.
Thema's van de discussie met Donner is arbeidsmarkttoeleiding en reïntegratie. Na dat debat zijn er nog twee forumdiscussies tussen ondernemers en kamerleden, ook van andere partijen dan het CDA. Thema's zijn daar arbeidsmarkt en innovatie. Na de debatrondes volgen een rondleiding door het Binnenhof, een borrel en een gezamenlijk diner. De kosten voor deelname bedragen 95 euro exclusief BTW. Ondernemers kunnen zich aanmelden via www.zwollebusiness.nl .

















U kon tot 18-06-2008 reageren op dit artikel.