donderdag 18 maart 2010 | 12:40 | Laatst bijgewerkt op:
vrijdag 19 maart 2010 | 14:31
Tekstgrootte
Het Glazen Huis op de Grote Markt in Groningen. ANP
ZWOLLE - De 'bidmovie' van de gemeente Zwolle staat vanaf vandaag online.
Drieėneenhalve minuut flitsend beeldmateriaal moet radiozender 3FM duidelijk
maken dat het Glazen Huis dit najaar naar Zwolle moet komen.
Be ik nou zo slim of is de gemeente nou zo dom.dit is toch gewoon een promotiefilmpje voor de stad Zwolle?Met in het achterhoofd.WAT levert het de gemeente op!En ik maar denken dat het om goede doelen gaat!!!
J.Harkema - 20-03-2010 | 02:06
De Groningse middenstand behaalde 7,3 miljoen winst door Het Glazen Huis.
Willem - 19-03-2010 | 14:11
Frank Boeijen zet zich in voor Glazen Huis
NIJMEGEN - Zanger Frank Boeijen steunt de komst van het Glazen Huis naar Nijmegen. Hij is ambassadeur voor de stad in de strijd om radio 3fm's actie Serious Request naar Nijmegen te halen. Ook Ronnie Ruysdael, ex-bandlid van De Sjonnies, stelt zichzelf beschikbaar als ambassadeur, net als rockband De Staat. Die namen zijn in het zogenoemde bidbook opgenomen. Dat bidbook wordt vrijdag 26 maart ingeleverd bij radio 3fm, om ervoor te zorgen dat het station overtuigd is van Nijmegen als hoofdkwartier voor de inzamelactie voor het goede doel in december dit jaar. Het ambassadeurschap betekent dat de artiesten zich aanbieden om acties op te zetten in de aanloop naar Serious Request. Half april maakt 3fm bekend op welke stad de keuze is gevallen.
Nijmegen - 18-03-2010 | 22:30
Ik weet in ieder geval dat Nijmegen meedoet en momenteel een gooi doet naar het Glazen Huis.
Al gehoord dat de deelnemende gemeente 175.000 euro moet betalen aan het Glazen Huis? En dat ze vorig jaar ''maar'' 75.000 euro vroegen? Ik bekijk opeens de deelname aan het Glazen Huis met andere ogen!
Lala - 18-03-2010 | 18:34
Heel goed initiatief, leuke film, alhoewel in het begin nogal zakelijk... Hopelijk lukt het! Succes met deze Zwolle promotie!