APELDOORN - Pas vandaag wordt duidelijk of Edgar Manucharyan vanavond in het thuisduel met Emmen van de partij kan zijn bij AGOVV. De van Ajax gehuurde aanvaller heeft nog steeds wat last van zijn hamstring. ,,Daar moeten we geen risico mee nemen.
Zeker in het geval van Edgar'', doelde trainer John van den Brom op het rijkelijk gevulde medisch dossier van de Armeniër. Mocht Manucharyan het treffen niet halen, dan vormt Rachid Ofrany één van de mogelijke alternatieven. Want Van den Brom houdt meerdere opties open. Temeer omdat hij ook nog twijfelt over de invulling van het middenveld ,,Misschien ga ik daar ook nog wat wisselen.'' De oefenmeester bevestigt dat Paul Mulders in ieder geval zal starten. Vermoedelijk gaat dat ten koste van Remon de Vries.
Mulders, die terugkeert van een duel schorsing, krijgt volgend seizoen wellicht gezelschap van een oud-ploeggenoot. AGOVV heeft belangstelling voor Sanders Duits, die op het middenveld van Omniworld al jaren één van de belangrijkste steunpilaren is. ,,Voor komend seizoen zijn we op zoek nieuwe spelers. Sander ken ik al zo lang. We hebben een oriënterend gesprek gehad. Maar concreet is het zeker nog niet.''
Zoals er volgens Van den Brom ook nog geen echt serieuze interesse is in zijn eigen spelers. De oud-international ontbrak gistermorgen overigens zelf op het appèl. ,,Ik was er aanvankelijk wel, maar ben vanwege buikgriep weer naar huis gegaan.'' Uit de informatie die Van den Brom van zijn assistenten Peter van Vossen en Marco Heering ontving, begreep hij dat de groep de wat verrassende 0-2 nederlaag tegen Omniworld goed verwerkt heeft.
Emmen is net als de Almeerders op stoom geraakt sinds de winterstop en AGOVV derhalve gewaarschuwd.
Vermoedelijke opstelling AGOVV: Postma; Leeuwin, N'Toko, Lindenbergh, Van der Linden; Bruinier, Mulders, Van Toor; Manucharyan (?), Bokila, Chadli.


Sorteer reacties











