Albatross-middenvelder Joa Noija (rechts) neemt op atletische wijze de bal aan in de met 1-5 verloren thuiswedstrijd tegen Leones. foto Kevin Hagens
UGCHELEN - ,,Dit is een knal in het gezicht.'' Albatross-speler Roel van Vemde liet er geen twijfel over bestaan hoe groot de kater bij de Ugchelnaren was na de terechte en tevens vrij kansloze 1-5 nederlaag tegen Leones.
Waar Albatross vorige week nog vriend en vijand verbaasde door met 7-3 te winnen van Grol, daar viel de ploeg gistermiddag flink door de mand. Albatross was vanaf het beginsignaal de mindere van Leones. ,,Gelukkig hebben we erger kunnen voorkomen'', sprak Van Vemde over het uitblijven van meer dan een kwintet tegendoelpunten. ,,Maar het is duidelijk dat we het dit jaar moeilijk hebben. We lopen nu ook weer schorsingen op, terwijl het niet nodig is."
Van de drie ploegen onder Albatross op de ranglijst won alleen DIO'30. Gezien de kleine marge van slechts twee punten tot hekkensluiter Rood Wit, zal de club uit Ugchelen waarschijnlijk alle zeilen moeten bijzetten om uit de gevarenzone te geraken.


Sorteer reacties












U kon tot 29-02-2012 reageren op dit artikel.