Schuurman meteen aan de bak bij GA Eagles

  donderdag 12 januari 2012 | 12:56 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 12 januari 2012 | 13:03

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Resit Schuurman.

Resit Schuurman.

DEVENTER Resit Schuurman keert vrijdagavond terug in de basis van GA Eagles voor de thuiswedstrijd tegen FC Volendam.

De Deventenaar is net terug van wekenlang blessureleed en speelde zaterdag voor het eerst weer een helft in een oefenwedstrijd mee. Schuurman neemt de plaats in van de geblesseerde Michael Jansen, die met een kuitblessure is afgehaakt. Khalid Karami neemt de plaats links in de verdediging in.

Voorin is Niklas Tarvajärvi fit genoeg om de geschorste Marnix Kolder te vervangen. Patrick Gerritsen neemt de plaats op de linkerflank voor zijn rekening. Hij krijgt van trainer Joop Gall de voorkeur boven Xander Houtkoop.

Tcho Tcho Makoso voelt zich niet fit en zit ook niet bij de selectie.

Later vandaag arriveert ook Oscar López per auto in Deventer. De oud-speler van Barcelona maakt morgen bij de wedstrijd kennis met zijn nieuwe ploeggenoten. In de training van zaterdag kan de technische staf voor het eerst een indruk krijgen hoe fit de nieuweling is.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Spijtig genoeg voor Tuyp hebben zijn ploeggenoten niet de vorm van de overige Arsenal-spelers.
@ Folendam City - 13-01-2012 | 12:06
Dubbele cijfers voor Volendam denk ik, Tuyp in Van Persie vorm !!
Folendam City - 12-01-2012 | 22:02

U kon tot 11-02-2012 reageren op dit artikel.

Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Carrousel