Doek valt voor wieler- en atletiekschool Aventus

  donderdag 09 februari 2012 | 14:46 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 februari 2012 | 17:38

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

DEVENTER - Het College van Bestuur van ROC Aventus heeft besloten de stekker uit de Wieler- en Atletiekschool te trekken.

Daarmee valt na twaalf jaar het doek voor dit initiatief van René Haantjes uit Zutphen. De beslissing om te stoppen heeft vooralsnog geen personele consequenties. Het schrappen van de sportopleidingen aan het einde van dit schooljaar heeft deels met bezuinigingen te maken hebben, maar ook met teruglopende leerlingaantallen. Zo volgen vijf leerlingen de wieler- en 23 de atletiekschool.

De ouders van de leerlingen worden volgende week bijgepraat over de gevolgen van de maatregelen.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Weet iemand wat er dan met deze toppers gaat gebeuren?
Er zijn dat namelijk bijna 30 sportkanjers waarvan hun droom op de atletiekschool/wielerschool op zal houden.
Zijn hiervoor al alternatieven bedacht?
atletiek fan - 11-02-2012 | 23:20
Hmmm........opmerkelijk......... zeer weinig animo voor wielerschool en nog redelijk voor atletiek. Terwijl 't Omnisport 't wielrennen prioriteit geeft.... .
Ik zou zeggen: behoud de school voor de atletiek i.i.g. Want er zitten (aankomende) nationale toppers bij; vroeg of laat wordt link met atletiekschool gelegd & promotie/voorbeeld effect is geboren.!
Run Mama - 10-02-2012 | 21:34
Bijzonder jammer en slecht voor het imago van het ROC.
Wibe - 09-02-2012 | 17:45

U kon tot 11-03-2012 reageren op dit artikel.

Nu op de homepage

Klik hier voor meer....

Carrousel