Start nekt Nunspeet

Auteur: door Anton van Gerner |   woensdag 17 maart 2010 | 07:10 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 17 maart 2010 | 10:35

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
HARKEMA - Een snelle tegengoal en het missen van kansen brak Nunspeet gisteravond in de eerste helft op. De inhaalwedstrijd bij Harkemase Boys ging met 4-0 verloren.
Al na zeven minuten kwamen de Friezen op voorsprong via Dennis Loer. Hij profiteerde simpel van Nunspeetse miscommunicatie tussen verdediger Sander Staal en doelman Barry Reijs.

Trainer Edwin van Nijen zag vervolgens dat zijn ploeg de draad aardig oppakte en meer dan genoeg kansen kreeg om de schade te herstellen. Erwin Schouten, tot drie keer toe, Gerjan Mulder, Peter Huijgen en Patrick Pluim slaagden daar echter niet in.

"Ik had het er nog over met Henk de Jong, de trainer van Harkemase Boys. Bij rust had het zomaar 2-4 of 3-4 kunnen staan." In werkelijkheid was het 2-0 en toen Oebele Schokker tien minuten na rust de 3-0 op het bord schoot, was de wedstrijd gespeeld. "Verdedigend moeten we resoluter zijn. Op zo'n slecht veld moet je achterin niet voetballen, maar het probleem naar voren verleggen."

U kon tot 16-04-2010 reageren op dit artikel.