article
1.6156430
ZWOLLE/DEVENTER/APELDOORN – De competitie-indelingen van het amateurvoetbal voor komend seizoen zijn bekend. Voetbalbond KNVB maakte dat vrijdagochtend wereldkundig.
Indelingen amateurvoetbal 2016-2017
ZWOLLE/DEVENTER/APELDOORN – De competitie-indelingen van het amateurvoetbal voor komend seizoen zijn bekend. Voetbalbond KNVB maakte dat vrijdagochtend wereldkundig.
http://www.destentor.nl/sport/indelingen-amateurvoetbal-2016-2017-1.6156430
2016-07-01T07:08:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6156444.1467357158!image/image-6156444.JPG
Deventer,Zwolle,Apeldoorn,Sport,zwolle,harderwijk,competitie,indelingen,apeldoorn,deventer,amateurvoetbal,oost,hermes
Sport
Home / Sport / Indelingen amateurvoetbal 2016-2017

Indelingen amateurvoetbal 2016-2017

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      foto Ronny te Wechel
    ZWOLLE/DEVENTER/APELDOORN – De competitie-indelingen van het amateurvoetbal voor komend seizoen zijn bekend. Voetbalbond KNVB maakte dat vrijdagochtend wereldkundig.

    Het gaat hierbij om de volgende klassen in de categorie A: mannen standaardvoetbal en vrouwen tot en met de eerste klasse. Ook de landelijke divisies bij de jeugd zijn door de KNVB gepresenteerd. De reserve-elftallen die vallen onder categorie A zijn halverwege juli bekend. Dan zijn ook de bekerpoules van alle geheimzinnigheid ontdaan.

    ZATERDAG

    Tweede divisie:

    AFC, Barendrecht, De Treffers, Excelsior Maassluis, GVVV, HHC, Jong AZ, Jong Twente, Jong Sparta, Jong Vitesse, Katwijk, Kon. HFC, Kozakken Boys, Lienden, Spakenburg, TEC, UNA, VVSB.

    Derde divisie:

    ASWH, Capelle, DVS'33 Ermelo, FC Lisse, Harkemase Boys, Huizen, IJsselmeervogels, Jong Almere City FC, Jong FC Groningen, Jong FC Volendam, ODIN 59, ONS Boso Sneek, Quick Boys, Rijnsburgse Boys, Rijnvogels, Scheveningen, Stedoco, VVOG.

    Hoofdklasse B:

    ACV, asv Dronten, AZSV, CSV Apeldoorn, DOVO, Eemdijk, Excelsior'31, Flevo Boys, Genemuiden, NSC Nijkerk, Oranje Nassau, SDC Putten, SDV Barneveld, Sparta Nijkerk, Staphorst, Urk.

    OOST

    Eerste klasse D:

    Bennekom, Berkum, De Esch, DETO, DOS'37, Duno, FC Zutphen, Go Ahead K., Hulzense Boys, KHC, Nunspeet, SVZW, Vroomshoopse Boys, WHC.

    Tweede klasse G:

    AGOVV, Blauw Geel'55, Hierden, Lelystad '67, Lunteren, OWIOS, Renswoude, Scherpenzeel, Unicum, Dieren, Valleivogels, VIOS Vaassen, VRC, VVOP.

    Tweede klasse H:

    ASC'62, Be Quick'28, Den Ham, DOS Kampen, DZC'68, DZSV, Enter Vooruit, Hellendoorn, IJVV, OZC, Quick'20, Sparta E. WVF, ZAC.

    Derde klasse B:

    BAS, Batavia'90, Buitenboys, EFC'58, Hoevelaken, FC Horst, Rood-Wit'58, Stroe, Terschuurse Boys, TOV, VOP, Waterwijk, Zeewolde, Zwart-Wit'63.

    Derde klasse C:

    DSV'61, ESC, FC RDC, 't Harde, Hattem, Hatto Heim, Oene, Olympia'28, SEH, SVI, Teuge, Vevo, VSCO, WZC Wapenveld.

    Derde klasse D:

    Bergentheim, Blauw Wit, DES, Drienerlo, Juliana'32, Kloosterhaar, Lemele, Marienberg, Oranje Nassau, Rijssen Vooruit, RKSV, SVVN, Voorwaarts V., Wilhelminaschool.

    Vierde klasse B:

    Almen, Barneveld, Eefde, Elspeet, Harfsen, Harskamp, Hulshorst, IJsselstreek, Oeken, Otterlo, Prins Bernhard, Turkse Kracht, Veluwse Boys, Vierhouten'82.

    Vierde klasse C:

    CSV'28, EZC'84, 's Heerenbroek, HFC Storica, HTC, Kampen, Noord Veluwe Boys, Reaal Dronten, Swift'64, VSW, Wijthmen, Wilsum, Zalk, Zwolsche Boys.

    NOORD

    Eerste klasse E:

    Balk, BCV, Blauw Wit'34, Buitenpost, Drachtster Boys, Drenthina, Gorecht, Hunsingo, HZVV, Leeuwarder Zwaluwen, d'Olde Veste, Omlandia, PKC'83, VEV'67.

    Tweede klasse I:

    Be Quick D., Broekster Boys, CVVO, Grootegast, Hardegarijp, Joure, FC Meppel, Nijland, Stiens, Tonego, Veenwouden, VVI, De Walde, Zeerobben.

    Tweede klasse J:

    Aduard 2000, DZOH, Gramsbergen, Groen Geel, Groningen, Klazienaveen, Knickerbockers, LTC, NEC Delfzijl, Noordscheschut, Pelikaan, Bedum, De Weide, Zuidhorn.

    Derde klasse A:

    Bant, DWP, De Griffioen, Heeg, Heerenveense Boys, NOK, Oeverzwaluwen, Oudehaske, QVC, SDS, SVM, Waterpoort Boys, Willemsoord, Workum.

    Derde klasse D:

    Borger, CSVC, DESZ, Elim, Fit Boys, Hardenberg'85, Hollandscheveld, Lutten, Nieuwleusen, Rouveen, SCD'83, SVN'69, Vitesse'63, ZZVV.

    Vierde klasse A:

    Arum, Creil, Delfstrahuizen, Lions'66, Makkum, Mulier, Nagele, Bolsward, Scharnegoutum'70, Tollebeek, TOP'63, VHK, Wolvega.

    Vierde klasse D:

    Angelslo, Avereest, Bruchterveld, DKB, FDS, Hoogeveen, NKVV, NWVV, SCN, SVBO, SVV'56, Sweel.

    Vijfde klasse D:

    Blokzijl, Ens, Espel, Hielpen, HJSC, IJVC, MSC, Oudega, Sleat, SVBS'77, SWZ Boso Sneek, VENO, Woudsend.

    ZONDAG

    Hoofdklasse A:

    ADO'20, Alverna, De Bataven, Dieze West, Hollandia, Hoogland, JOS, De Meern, MSC, RKHVV, SDO, Silvolde, SJC, SWZ Boso Sneek, Heerenveen, Woezik.

    OOST

    Eerste klasse E:

    Alcides, Bemmel, BVC'12, De Zweef, Germania, Heino, Longa'30, Orion, Quick 1888, Rigtersbleek, Rohda Raalte, Stevo, Tubantia, TVC'28.

    Tweede klasse I:

    AZC, Babberich, FC Winterswijk, Concordia Wehl, Leones, OBW, Rheden, RKZVC, Rood Wit, SDOUC, Spero, Varsseveld, Vorden, WAVV.

    Tweede klasse J:

    Achilles'12, ATC'65, BWO, Colmschate, Helios, KOSC, Luctor et Emergo, MVV'29, PH, Robur et Velocitas, Schalkhaar, SDC'12, Voorwaarts, WSV.

    Derde klasse B:

    Albatross, Columbia, Eerbeekse Boys, Heeten, Lemelerveld, Lochem, Overwetering, TKA, Turkse Kracht, Twenthe, Vaassen, Warnsveldse Boys, Wijhe, Witkampers.

    Derde klasse C:

    Bon Boys, DCS, Dinxperlo, DVC'26, DVV, FC Trias, Gendringen, Grol, Groessen, GSV'38, MvR, Pax, VDZ, VVO.

    Derde klasse D:

    Dedemsvaart, DIO Oosterwolde, Dwingeloo, Epe, Heerde, HODO, FC Oldemarkt, Ruinen, Stanfries, Steenwijk, Steenwijker Boys, Trinitas, Zuidwolde, SV Zwolle.

    Vierde klasse C:

    AD'69, Erix, FC Eibergen, Keijenburgse Boys, KSH, KSV, Mariënveld, MEC, Rekken, Reunie, Ruurlo, Vios Beltrum, Wolfersveen, Zelhem.

    Vierde klasse G:

    Alexandria, Apeldoornse Boys, Beekbergen, Brummen, Dierense Boys, Groen Wit'62, KCVO, Klarenbeek, Loenermark, Orderbos, Victoria Boys, Voorst, WWNA, ZVV'56.

    Vierde klasse H:

    ABS, Activia, Be Quick, Broekland, Dalfsen, Davo, Diepenveen, De Gazelle, Haarle, Holten Hoonhorst, Lettele, Ulu Spor, Wissel.

    Vijfde klasse B:

    Bentelo, Buurse, Delden, DEO, Diepenheim, EGVV, GSV'63, Haaksbergen, Haarlo, Lochuizen, Meddo, Neede, Vosseveld.

    Vijfde klasse D:

    Doesburg, EDS, FC Zutphen, De Hoven, Klein Dochteren, SHE, Cupa/Wilp, Socii, Epse/Gorssel, Basteom, SVBV, Twello.

    Vijfde klasse G:

    Deventer, Emst, FC RDC, Go Ahead, Kon. UD, Mariënheem, Nieuw Heeten, Raalte, Sallandia, SDOL, Terwolde,V en L, Wesepe.

    NOORD

    Tweede klasse K:

    St. Annaparochie, DTD, SC Emmeloord, GAVC, Groninger Boys, Lemmer, MKV'29, Olyphia, Peize, Roden, Ruinerwold, Stadspark, Velocitas.

    Derde klasse D:

    Dedemsvaart, DIO O., Dwingeloo, Epe, Heerde, HODO, Oldemarkt, Ruinen, Stanfries, Steenwijk, Steenwijker Boys, Trinitas, Zuidwolde, SV Zwolle.

    Vierde klasse A:

    Aengwirden, Akkrum, Black Boys, Dronrijp, FFS, Irnsum, Mildam, Nieuweschoot, Oldeboorn, Oosterlittens, Read Swart, Renado, RKO, VWC.

    Vierde klasse D:

    DSC'65, DVC'59, EHS'85, EMMS, HOC, KSC, Protos, Schoonebeek, Sellingen, SVBC, Sweel, Weerdinge, Zwartemeerse Boys.

    Vierde klasse E:

    Havelte, IJhorst, Old Forward, Oranje Zwart, OVC'21, Pesse, Hoogersmilde, Smilde'94, Steenwijkerwold, USV, VENO, Wacker, Wijster.

    Vijfde klasse A:

    Balkbrug, Blankenham, De Blesse, DOS'63, DVSV, Giethoorn, Kraggenburg, Kuinre, Scheerwolde, Uffelte, Vilsteren, Wapserveen, Willemsoord.

    VROUWEN

    Hoofdklasse A:

    Be Quick'28, Heerenveen, HTC, IJzendijke, Jong PEC Zwolle, Oranje Nassau, RCL, Sporting'70, SSS, SteDoCo, Ter Leede, VIOD.

    Hoofdklasse B:

    Buitenveldert, DSE, FC Eindhoven, Fortuna Wormerveer, Fortuna;54, Kolping Boys, Maarssen, Prinses Irene, RKSV Nuenen, SC 't Zand, Someren, Venray, Venlosche Boys, Victoria Boys.

    Eerste klasse A:

    Barendrecht 2, Berkel, DSS, IJFC, Odysseus'91, Reiger Boys, Rhoon, Klarenbeek, Smerdiek, Unicum, Wartburgia 2.

    Eerste klasse B:

    ASC'62, Be Quick D., Be Quick'28 2, De Weide, Heerenveense Boys, Hollandscheveld, ONS Boso Sneek, Oranje Nassau, Stiens, St. Annaparochie, The Knickerbockers, Vitesse'63.

    Eerste klasse C:

    Alcmaria Victrix, Berghuizen, De Zweef, Eldenia, Hoogland, Purmerland, Rigtersbleek, RKDEO, SDO, Velsen, Witkampers, WVC.

    JUNIOREN

    Onder 19, eredivisie: ADO Den Haag, Ajax, AZ, FC Utrecht, Volendam, Feyenoord, NEC/Oss, PEC Zwolle, PSV, Roda JC, Heerenveen, Sparta, Vitesse, Willem II.

    Onder 19, 2e divisie A: GA Eagles, AFC, Argon, Be Quick 1887, Elinkwijk, FC Emmen, Hollandia, Kon. HFC, Lelystad'67, Quick Boys, Roda'46, Volendam.

    Onder 17, 2e divisie A: GA Eagles, De Graafschap, AFC'34, Argon, Be Quick 1887, Buitenveldert, DEM, DWS, Roda'46, SML, Waterwijk, Zeeburgia.