article
1.6444876
Hieronder staan de karakteristieken vermeld van de competitiewedstrijden die dit weekend in de verschillende sporten zijn afgewerkt.
Karakteristieken
Hieronder staan de karakteristieken vermeld van de competitiewedstrijden die dit weekend in de verschillende sporten zijn afgewerkt.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-1.6444876
2016-09-25T20:58:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6444877.1474837249!image/image-6444877.JPG
Deventer,Sport,Salland,regiosport,karakteristieken,Lochem,Zutphen,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken

Karakteristieken

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      De Hockeyers van DHV waren met 5-3 te sterk voor Barneveld. [FOTOBRON]foto Pim Velthuizen
    Hieronder staan de karakteristieken vermeld van de competitiewedstrijden die dit weekend in de verschillende sporten zijn afgewerkt.

    Handbal:

    Vrouwen, eredivisie: VZV-Kwiek: 36-22 (16-13). Scores Kwiek: Bianca Klein Koerkamp 4, Anouk van Rijssen 4, Rosanne Blankhorst 3, Floor Liefers 3, Anne Slegten 3, Ilone Bloo 2, Charlotte Schulten 2, Valerie Logtenberg

    Hockey:

    Vrouwen:

    1D: Deventer-Upward 1-2 (1-2). Doelpunt: Annelien Esselink

    2A: Lochem-Barneveld 3-1 (0-2). Doelpunten: Julia Heitmeijer 3x

    Mannen:

    2C: DHV-Barneveld 5-3 (4-0). Doelpunten: Guus Haverkate, Bjorn Dull, Brend Harkema 2x, Reinout Saaltink.

    3C: Westerduiven-MHC Zutphen 4-5 (1-4). Doelpunten: David van der Kuijck, Robert Kuijper, Hugo Kuijper, Sjors van der Meijs.

    3C: Lochem-Drienerlo 0-6 (0-2)

    Korfbal:

    Overgangsklasse B: Drachten-KVZ 15-17 (9-9). Scores KVZ: Kees van der Veer 9, Myrthe Erps 4, Sefan Vogd, Myrna Sluizeman, Xanne Ketelaar, Aafke Bröcker.

    Tafeltennis:

    Mannen:

    Derde divisie B: Klimaatgroep Stars 2- De Toekomst 6-4. Zeges De Toekomst: Gerben Otten 2, Frank Bruggeman, Marten Adolfsen, dubbel: Otten/Adolfsen.

    Waterpolo:

    Vrouwen:

    2C: De Walvisch-Schuurman BZC 7-10 (3-3, 6-3, 6-6). Scores BZC: Marieke Lowik 5, Ilona Kropman 4, Kim Blikman.

    Mannen:

    3C: De Walvisch - Proteus 13-11 (2-3, 5-3, 9-9). Scores: Marc Dassel 3, Huibert Schook 3, Bas ten Bulte 2, Roy Kleise 2, Rick Broekhof.

    3D: De IJsselmeeuwen-DWK Barneveld 15-6 (5-1, 7-1, 13-3). Scores De IJsselmeeuwen: Berry te Kamp 4, Erik Schepers 3, Tom Bruggeman 2, Ronnie Klaasen 2, Kjille Kemperman 2, Erwin Croes, Swen van Duren.