article
1.6444823
Er werd dit weekend weer volop gevoetbald op de velden in het regionale amateurvoetbal. Hieronder de cijfers die horen bij de wedstrijden in de regio's Deventer, Salland, Zutphen en Lochem.
Karakteristieken amateurvoetbal
Er werd dit weekend weer volop gevoetbald op de velden in het regionale amateurvoetbal. Hieronder de cijfers die horen bij de wedstrijden in de regio's Deventer, Salland, Zutphen en Lochem.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-amateurvoetbal-1.6444823
2016-09-25T20:44:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6444824.1474836343!image/image-6444824.JPG
Deventer,Voetbal-amateur,karakteristieken,Raalte,Lochem,amateurvoetbal,Zutphen,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken amateurvoetbal

Karakteristieken amateurvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      AZC greep de koppositie in 2I door een 5-0 thuiszege op Spero.
      Fotograaf
    Er werd dit weekend weer volop gevoetbald op de velden in het regionale amateurvoetbal. Hieronder de cijfers die horen bij de wedstrijden in de regio's Deventer, Salland, Zutphen en Lochem.

    Zaterdag:

    1D: WHC-FC Zutphen 3-2 (2-0). 24. Carlos Lopes Macedo 1-0, 27. Mitchel Dijkhof 2-0, 68. Mark Bloemendaal 2-1, 86. Huib Achterkamp 2-2, 90+3. Dijkhof 3-2.

    3C: Hatto Heim-FC RDC 4-0 (3-0). 26. Jasper Wichers 1-0, 40. e.d. 2-0, 44. Peter Sikkema 3-0, 72. Wichers 4-0.

    3C: Teuge-SEH 5-1 (2-0). 36. Jeroen van den Hoek 1-0, 44. Jasper van Oorspronk 2-0, 47. Van Oorspronk 3-0, 50. Rick Smeets 4-0, 65. Emel Ugljanin 4-1, 75. Smeets 5-1.

    3D: Blauw Wit-Oranje Nassau 1-2 (0-0). 57. Kay Schuppert 1-0, 84. Nordin Azhimi 1-1, 90+3. Ruud Hondebrink 1-2.

    4B: Barneveld-IJsselstreek 4-1. Doelpunt IJsselstreek: Fabian Kruize.

    4B: Vierhouten-Turkse Kracht 1-4. Treffers Turkse Kracht: Ertugrul Kurtulus (2x), Serkan Erdem en Ibrahim Colak.

    4B: Oeken-Harfsen 1-1 (0-1). 44. Jasper Klumper 0-1, 90. Roel van Agtmaal 1-1.

    4B: Veluwse Boys-Eefde 1-3 (0-1). 11. Sjoerd Jansen 0-1, 31. Ton Reylink 0-2, 33. Wesley Pott 1-2, 58. Ton Reylink 1-3.

    4B: Almen-Harskamp 0-4.

    Zondag:

    1E: Rohda Raalte-Stevo 2-3 (1-2). 3. Tom van Bentheim 0-1, 13. Roy Wigger 0-2, 17. Ogúzhan Sahin 1-2, 76. Djeremy Zandvliet 2-2, 77. Niels Wigger 2-3.

    1E: Quick 1888-Heino 5-3 (1-2). 18. Joffrey van Rossum 1-0, 33. Bram Eijkelkamp 1-1, 40. Douwe Booij 1-2 (strafschop), 49. Dimitri Vrehe 2-2 (strafschop), 81. Youssef Ouchene 3-2, 87. Robin Gerritsen 3-3, 87. Maarten Versteegen 4-3, 90. Vrehe 5-3.

    2I: RKZVC-Vorden 2-0 (1-0). 19. Sven Jurjus 1-0, 66. Harm Bokkers 2-0.

    2I: AZC-Spero 5-0 (2-0). 24. Sean Galdermans 1-0, 36. Galdermans 2-0, 52. Daan Boonman 3-0, 56. Said Yesiloz 4-0, 60. Frank Buurmeijer 5-0.

    2J: Voorwaarts-BWO 4-2 (1-0). 30. Bruce Schotman 1-0, 48. Schotman 2-0, 53. Rick Timmermans 3-0, 58. Vincent Bilanovic 3-1, 62. Ismar Maglajlic 4-1, 69. Tom Groot-Breteler 4-2.

    2J: KOSC-Helios 4-1 (1-0). 9. Ruud Bruns 1-0, 62/65/84. Harm Bossink 2-0, 3-0 en 4-0, 88. Pascal Oguz 4-1.

    3B: Witkampers-TKA 8-1 (4-1). 2. Daan Hento 1-0, 8. Feyyaz Kocak 1-1, 20. Hento 2-1, 30. Timo Haverkamp 3-1 (strafschop), 40. Bastian Beuzel 4-1, 58. Hento 5-1, 70. Hento 6-1, 82. Niels Saaltink 7-1, 89. Jordy Woestenenk 8-1.

    3B: Twenthe-Lochem 2-0 (0-0). 50. Jeffrey Asbroek 1-0 (strafschop), 75. Koen Morsink 2-0.

    3B: Overwetering-Albatross 3-1 (1-1). 1. Orlando Rozen 1-0, 32. Jordy Kluitenberg 1-1, 58. Rozen 2-1, 84. Rozen 3-1.

    3B: Turkse Kracht-Eerbeekse Boys 4-1 (1-1). 16. Jesper Holdijk 0-1, 27. eigen doelpunt 1-1, 75. Abdullah Kilic 2-1, 80. Mehmet Colak 3-1, 88. Kilic 4-1.

    3B: Wijhe-Lemelerveld 0-2 (0-2). 12. Job Heerink 0-1, 35. Jordy Lugtenberg 0-2.

    3B: Heeten-Warnsveldse Boys 1-1 (0-1). 22. Stijn Obdeijn 0-1, 90. Bas Aarnink 1-1.

    4C: Ruurlo-AD: 14. Jelle Kornegoor 1-0, 38. Nick Ebbers 1-1 (strafschop), 42. Tim Bennink 1-2, 45. Bennink 1-3, 73. Dylan Bauhuis 1-4, 82. Wiebe ter Haar 2-4. Rode kaart: 90+2. Niek Sprukkelhorst.

    4C: Rekken-Reünie 1-3 (0-2). 18. Musa Dagdelen 0-1, 25. Paskal Hermans 0-2, 70. Dagdelen 0-3, 85. Bjorn Barts 1-3.

    4G: ZVV'56-Brummen 2-0 (2-0). 15. Jim Florentinus 1-0, 25. Florentinus 2-0.

    4G: Klarenbeek-Dierensche Boys 2-2. (1-1). 2. Dave Berendsen 0-1, 35. Elijzen 1-1, 47. Can Zeki 1-2, 90. Elijzen 2-2.

    4G: KCVO-Voorst 4-0 (2-0). 35. Melvin Balk 1-0, 45. Edwin Stegeman 2-0, 84. Melvin van Ast 3-0, 85. Tobi Bosman 4-0.

    4H: Holten-Lettele 3-4 (1-1). 15. Jan Willem de Brouwer 0-1. 37. Daan Wissink 1-1, 47. Jeffrey Meurer 1-2 (0-0). 74. Martijn Beltman 1-3, 81. Jesse Oosterwijk 1-4, 90. Edwin Knapen 2-4, 90+3 Wissink 3-4.

    4H: Haarle-Be Quick 2-0 ( 1-0). 40. Erik Westendorp 1-0, 69. Jari ten Have 2-0.

    4H: Broekland-Activia 1-0 (1-0). 42. Tom van der Vegte 1-0.

    4H: Diepenveen-Wissel 3-0 (1-0). 41. Jeffrey Mooren 1-0, 50. Davey Mooren 2-0, 76. Tim Legebeke 3-0.

    4H: De Gazelle-Dalfsen 3-1 (0-0). 51. Niels Rijnders 1-0, 76. Sjoerd Klarenbeek 1-1 (strafschop), 82. Rijnders 2-1, 88. Justin Post 3-1. Rode kaart: 75. Alex Gallas (De Gazelle, hands).

    4H: Hoonhorst-Davo 1-5 (0-1). 8/53. Johan Dijkstra 0-1 en 0-2, 61. Ronald Boudewijnse 0-3, 64. Boudewijnse 0-4, 73. Danny Bosman 0-5, 89. Robin Broeks 1-5.

    4H: Ulu Spor-ABS 1-2 (0-2). 10. Wessel Nikkels 0-1, 29. Mark Boschloo 0-2, 68. Mehmet Dede 1-2 (strafschop).

    5B: EGVV-DEO 2-2 (1-2). 20. Menk Hendriksen 0-1, 28. Jelle Klein Braskamp 1-1, 42. Eduard Graaskamp 1-2, 48. Matthias Hilhorst 2-2.

    5B: Buurse-GSV'63 2-0 (2-0). 4. Roy Horck 1-0, 16. Tim Onstein 2-0.

    5B: Bentelo-Haarlo 3-3 (1-2). 30. Danny Verhoeven 0-1, 31. Maarten Smit 1-1, 36. Verhoeven 1-2 (strafschop), 53. Lennert Heuker of Hoek 2-2, 65. Patrick ten Brink 3-2, 70. Lars van de Dobbelsteen 3-3.

    5D: SVBV-Basteom 1-1 (1-1). 21. Ries Heitkönig 0-1, 35. Rodney Schulenbarg 1-1 (strafschop).

    5D: SC Doesburg-Epse/Gorssel 1-1. 20. Karakaya 1-0, 30. Almir Fisovic 1-1.

    5D: Socii-De Hoven 6-0 (1-0). 28. Bouke van Dijk 1-0, 53. Stefan Roording 2-0, 62. Kevin Esselink 3-0, 71. Esselink 4-0, 80. Lars Megens 5-0, 88. Hans Vleemingh 6-0.

    5D: SHE-Emst 4-2 (2-0). 1. Douwe Beker 1-0, 42. Beker 2-0, 59. Dennis Kloezeman 2-1 (strafschop), 60. Beker 3-1, 68. Koen Penninx 3-2, 78. Daan Weltevreden 4-2.

    5D: FC Zutphen-Twello 0-6 (0-1). 45. Jesse Knetsch 0-1, 71. Nicky Eekhuis 0-2, 72. Knetsch 0-3, 76. Bert Westendorp 0-4. 81. Westendorp 0-5. 84. Eekhuis 0-6.

    5D: Klein Dochteren-CCW 2-3 (0-0). 60. Marco Vreeman 1-0, 62. Mark Wolters 1-1, 64. Bart Keurhorst 1-2, 70. Keurhorst 1-3, 75. Justin Leidekker 2-3.

    5G: Go Ahead-Raalte 2-2 (2-1). 14. Mitchel Kiffen 1-0, 21. Jeff Hegteler 1-1, 38. Kiffen 2-1, 72. Hegteler 2-2.

    5G: RDC-Terwolde 6-2 (3-2). 2. Lorenzo Koers 1-0, 4. Antonio La Machia 2-0, 7. Martijn Mulder 3-0, 28. Thomas Leurink 3-1, 45. Yaniek Seizink 3-2, 47. Chann 4-2, 75. Elvis Selimovic 5-2, 84. Bas Kuenen 6-2.

    5G: Wesepe-V en L 3-1 (2-1). 3. Stefan Jansen 1-0, 18. Seie Overvelde 1-1, Jansen 2-1, 85. Delano Schotman 3-1.

    5G: Mariënheem-Kon. UD 5-0 (3-0). 15. Stan Heetkamp 1-0, 21. Heetkamp 2-0, 32. Lean Hobert 3-0, 70. Twan Lorkeers 4-0. 78. Lorkeers 5-0.

    5G: SDOL-Sallandia 0-2 ( 0-1). 6. Rik Wolvenne 0-1, 55. Dick Bos 0-2.

    5G: SC Deventer-Nieuw Heeten 3-1 (0-0). 62. Keimpe van der Meulen 1-0. 75. Huub Kemper 1-1, 75. Jan Olieslager 2-1, 82. Martin Kok 3-1.

    Vrouwenvoetbal

    1C: De Zweef-Witkampers 2-7. Carmen Wijnbergen (2), Monique Bartelds (2) Daphne Schilderinck (2), Ilse Schilderinck.

    3G: Erix/KSV-Raalte 4-4 (1-4). Esmee Teijink (2), Laura Knapen, Manon Kruiper.

    Zaalvoetbal

    Topklasse E: SK Turkuaz-Sparta Nijkerk 1-5 (1-1). Doelpunt Turkuaz: Kemal Koycu.