article
1.6510824
Er is dit weekend weer een volledig voetbalprogramma afgewerkt op de regionale velden. Hieronder de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in de regio Deventer/Zutphen/Achterhoek en Salland.
Karakteristieken amateurvoetbal
Er is dit weekend weer een volledig voetbalprogramma afgewerkt op de regionale velden. Hieronder de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in de regio Deventer/Zutphen/Achterhoek en Salland.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-amateurvoetbal-1.6510824
2016-10-09T19:34:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.3698855.1395313246!image/image-3698855.jpg
Deventer,Sport,Voetbal-amateur,regio Deventer,karakteristieken,Lochem,amateurvoetbal,Zutphen,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken amateurvoetbal

Karakteristieken amateurvoetbal

Reacties
Reageer
    Er is dit weekend weer een volledig voetbalprogramma afgewerkt op de regionale velden. Hieronder de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in de regio Deventer/Zutphen/Achterhoek en Salland.

    Zaterdag

    1D: Bennekom-FC Zutphen 1-0 (1-0). 11. Kevin Sissing 1-0.

    3C: WZC-FC RDC 2-0 (0-0). 75. Jonas Faber 1-0, 79. Mike Nijland 2-0. Bijzonderheid: 36. Robin de Gruijter (WZC) mist strafschop.

    3C: Teuge-Oene 0-0.

    3D: Wilhelminaschool-Blauw Wit 4-1 (1-0). 37. Bram Nieuwland 1-0, 47. Gijs Klein Nagelvoort 1-1, 55. Nieuwland 2-1, 67. Nieuwland 3-1, 87. Marvin de Leeuw 4-1.

    4B: Almen-Otterlo 0-6 (0-2).

    4B: Elspeet-Oeken 2-2 (0-0). 65. Marco Heersema 1-1, 75. Coen Hagedoorn 2-2.

    4B: Prins Bernhard-Harfsen 3-5 (1-5). 20. Ruben Wassink 1-1, 26. Jasper Klumper 1-2, 35. Wassink 1-3, 43. Wassink 1-4, 45. Milan Haak 1-5.

    4B: Eefde-Harskamp 4-0 (1-0). 6. Jorn Braakhekke 1-0, 61. Terry Stok 2-0, 84. Wouter Bakker 3-0, 90. Rens Braakhekke 4-0.

    Zondag

    1E: Rohda Raalte-Tubantia 1-1 (0-1). 32. Frank Teuiten 0-1, 60. Coen van Heun 1-1.

    1E: Heino-Alcides 1-1 (0-1). 8. Frank Fokke 0-1, 88. Remco Beumer 1-1. Rode kaart: 78. Bram Komduur (Alcides).

    2I: Spero-Vorden 1-1 (1-1). 28. Ate Berendsen 0-1, 45+3. Niels Kleijn 1-1 (strafschop).

    2I: AZC-RKZVC 0-1 (0-0). 67. Jouke Knippenborg 0-1.

    2J: Voorwaarts-PH 1-3 (1-0). 44. Rick Timmermans 1-0, 55. Guy van Straaten 1-1, 83. Bob Smienk 1-2, 90. Van Straaten 1-3.

    2J: ATC-Schalkhaar 1-3 (1-1). 5. Koen Klosters 0-1, 45. Max Krake 1-1 (strafschop), 72. Sven Kelder 1-2, 90. Kelder 1-3 (strafschop). Rode kaart: 18. Niels Knoef (ATC).

    2J: MVV '29-Helios 1-0 (0-0). 73. Koen Lesker 1-0 (strafschop).

    3B: Lemelerveld-Eerbeekse Boys 6-2 (3-1). 21. Jordy Lugtenberg 1-0, 37. Job Heerink 2-0, 38. Heerink 3-0, 42. Raymond Kars 3-1, 48. Lugtenberg 4-1, 61. Wesley Vlierman 5-1, 65. Guido Smeenk 5-2, 85. Lugtenberg 6-2.

    3B: Heeten-Overwetering 0-2 (0-0). 75. Bram de Haas 0-1, 90+3. Henri Rozen 0-2.

    3B: Witkampers-Twenthe Goor 2-2 (1-1). 22. Mark Nijland 0-1, 23. Joost Platenkamp 1-1, 55. Timo Haverkamp 2-1, 88. Nijland 2-2.

    3B: TKA-Lochem 2-3 (1-2). 25. Rico Lammerdink 0-1, 34. Jasper Jurg 0-2, 44. Cihan Ozcan 1-2, 46. Ozcan 2-2 (strafschop), 89. Ruben Boonk 2-3.

    3B: Vaassen-Warnsveldse Boys 2-3 (0-1). 43. Mitch Elsman 0-1, 50. Bart Spijkers 0-2, 61. Kylion Stelder 0-3, 70. Remco Pannekoek 1-3 (strafschop), 80. Pannekoek (strafschop).

    3B: Wijhe-Turkse Kracht 2-1 (1-0). 27. Ricardo Heerink 1-0, 65. Niels Ruiter 2-0, 78. Mehmet Colak 2-1.

    4C: AD'69-Reünie 5-1 (2-1). 25. Musa Dagdelen 0-1, 37. Nick Ebbers 1-1, 40. Rob Leber 2-1, 50. Michiel Ebbers 3-1, 57. Michiel Ebbers 4-1, 72. Djayen Baboe 5-1.

    4C: Ruurlo-Rekken 2-1 (1-0). 10. Jeroen Buunk 1-0, 65. Nick van der Luyt 1-1, 85. Maikel Janssen 2-1 (strafschop).

    4G: Alexandria-Brummen 1-3 (0-3). 20. Robin van Rheenen 0-1, 37. Tyas Gerritsen 0-2, 41. Van Rheenen 0-3, 85. Oualid Arkakach 1-3.

    4G: Klarenbeek-Voorst 1-2 (0-1). 42. Jelle Koopman 0-1, 48. Frank Korenblek, 52. Tom Jansen 1-2.

    4H: Be Quick-Lettele 1-3 (0-1). 41. Martijn Beltman 0-1, 74. Jeffrey Meurer 0-2, 77. Danny Meurer 0-3, 82. Jesse Oosterwijk 1-3 (eigen doelpunt).

    4H: ABS-Dalfsen 0-3 (0-0). 66. Daan van der Vegt 0-1, 71. Jeroen Kamphuis 0-2, 87. Remco Hultink 0-3.

    4H: Haarle-Wissel 3-0 (1-0). 14. Bosse Reimert 1-0, 55. Erik Westendorp 2-0, 68. Ronald van Breen 3-0.

    4H: Davo-Activia 2-1 (1-0). 35. Marcelino Bianco 1-0, 76. Bart Wippert 1-1, 83. Johan Dijkstra 2-1.

    4H: Holten-Diepenveen 2-2 (1-0). 44. Bas Tuitert 1-0, 51. Gijs de Rooij 1-1, 66. Freek Brouwer 1-2, 86. Jaap Huisman 2-2.

    4H: Hoonhorst-Broekland 3-0 (1-0). 28. Joey Kroes 1-0, 57. Jacco Broeks 2-0, 86. Sten Klein Herenbrink 3-0.

    4H: Ulu Spor-De Gazelle 1-4 (0-2). 14. e.d. Ulu Spor 0-1, 43. Bobby Vonk 0-2, 61. Justin Post 0-3, 84. Niels Rijnders 0-4, 90. Sefa Kafali 1-4.

    5B: Haarlo-Delden 5-3 (1-0). 45. Danny Verhoeven 1-0, 48. Colin Neuber 1-1, 54. Joost Hendrikse 1-2, 63. Verhoeven 2-2 (strafschop), 77. Nick Nijhuis 3-2, 81. Bart Lerink 4-2, 82. Niek Boerboom 4-3, 88. Verhoeven 5-3.

    5B: Vosseveld-GSV '63 2-1 (1-0). 45. Geoffrey Weber 1-0, 70. Seylan Wolters 2-0, 81. Frank Rensink 2-1. Rode kaart (2x geel): 60. Rob Geverink (GSV '63).

    5B: Diepenheim-EGVV 1-1 (1-0). 30. Jor Wolberink 1-0, 58. Jelle Klein Braskamp 1-1.

    5D: Socii-EDS 0-2 (0-0). 50. Nathan Sterk 0-1, 81. Onno van Naamen 0-2 (strafschop).

    5D: CCW'16-Epse/Gorssel 3-2 (0-2). 10. Almir Fizovic 0-1, 16. Jesper Nachtegaal 0-2, 54. Bart Keurhorst 1-2, 71. Keurhorst 2-2, 78. Job Bruntink 3-2.

    5D: Klein Dochteren-Doesburg 1-3 (1-1). 2. Emrehan Karakaya 0-1, 33. Justin Leidekker 1-1, 70. Floris Duinmaijer 1-2, 82. Fabian van der Beek 1-3.

    5D: SVBV-Emst 3-1 (0-1). 15. Alex Nijkamp (eigen doelpunt) 0-1, 75. Rodney Schulenbarg 1-1, 83. Wietse Knoef 2-1, 90+1. Roel Sprukkelhorst 3-1.

    5D: FC Zutphen-SHE 3-1 (1-0). 20. Davey Lindeboom 1-0, 76. Terrance Overby 2-0, 78. Dennis te Pas 2-1, 84. Sibren Naglé 3-1.

    5D: Basteom-Twello 1-5 (0-3). 6. Nicky Eekhuis 0-1, 8. Cihan Ozer 0-2, 28. Tim Evers 0-3, 48. Gerrit Vierhuis 1-3, 65. Ozer 1-4, 67. Eekhuis 1-5.

    5D: Basteom-Twello 1-5 (0-3). 3. Nicky Eekhuis 0-1, 8. Cihan Özer 0-2, 28. Tim Evers 0-3, 47. Gerrit Vierhuis 1-3, 65. Özer 1-4, 67. Eekhuis 1-5.

    5G: Marienheem - SDOL 2-1 (2-1). 4. Lean Hobert 1-0, 13. Mark Alferink 1-1, 40. Twan Lorkeers 2-1.

    5G: Nieuw Heeten - Raalte 2-1 (0-1). 18. Robin Nijboer 0-1, 51. Wout ten Have 1-1, 64. Juul Kruiper 2-1.

    5G: Sportclub Deventer - V en L 3-3 (0-1). 43 Eduard van de Beld 0-1, 46. Ruud Kamphorst 0-2, 55. Hamza Loukili 1-2, 58. Eduard van de Beld 1-3, 62. Hamza Loukili 2-3, 64. Hamza Loukili 3-3.

    5G: Go Ahead Deventer - Sallandia 1-2 (0-1). 10. Valentijn Kobossen 0-1, 84. Dick Bos 0-2 (strafschop), 86. Mitchel Kiffen 1-2 (strafschop).

    5G: Terwolde - Kon. UD 6-0 (2-0). 25. Rick Bredenoort 1-0, 46. Nils Bredenoord 2-0, 55. Max Gerrevink 3-0, 60. Max Gerrevink 4-0, 85. Max Gerrevink 5-0, 86. Jurrien Kamphuis 6-0.

    5G: FC RDC - Wesepe 1-4 (1-1). 13. Gert- Jan de Croon 1-0, 23. Frank Groot Lipman 1-1, 57. Marc Kemper 1-2, 63. Rick van Gelder 1-3, 79. Kevin Teunissen 1-4.

    Vrouwenvoetbal

    1C: Hoogland-Witkampers 0-1 (0-1). Doelpunt Witkampers: Monique Bartelds

    3G: Emos-Raalte 5-1 (2-0). Doelpunt Raalte: Celien Jansen