article
1.6592181
Er werd weer een volledig voetbalprogramma afgewerkt dit weekend. Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden en bijbehorende cijfers uit de regio Deventer/Lochem/Zutphen en Salland.
Karakteristieken amateurvoetbal
Er werd weer een volledig voetbalprogramma afgewerkt dit weekend. Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden en bijbehorende cijfers uit de regio Deventer/Lochem/Zutphen en Salland.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-amateurvoetbal-1.6592181
2016-10-30T21:19:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.3312471.1385223716!image/image-3312471.jpg
Deventer,Voetbal-amateur,sportcijfers,karakteristieken,amateurvoetbal,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken amateurvoetbal

Karakteristieken amateurvoetbal

Reacties
Reageer
    Er werd weer een volledig voetbalprogramma afgewerkt dit weekend. Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden en bijbehorende cijfers uit de regio Deventer/Lochem/Zutphen en Salland.

    Zaterdag

    1D: DOS'37-FC Zutphen 4-4 (4-1). 11. Tom Hegeman 1-0 (strafschop), 25. Thomas Nijkamp 1-1, 29. Hegeman 2-1, 32. Maarten Smit 3-1, 38. Stefan Huiskes 4-1, 66. Mark Bloemendaal 4-2, 75. Bloemendaal 4-3, 80. Nijkamp 4-4.

    3C: 't Harde-Teuge 1-6 (0-4). 24. Joey de Croon 0-1, 30. De Croon 0-2, 42. Berend Pas 0-3, 45. Ruben Wientjes 0-4, 68. Henk Elskamp 1-4, 85. Kevin Jansen 1-5, 90. Jansen 1-6.

    3C: VSCO'61-FC RDC 4-2 (0-2). 22. Tom Hemmes 0-1, 24. Ross Bonevacia 0-2, 52. Thomas van de Kolk 1-2, 56. Martijn Pluim 2-2, 70. Dominique van de Grift 3-2, 85. Rinse van der Velde 4-2.

    3D: Rijssen Vooruit-Blauw Wit'66 0-2 (0-0). 59. Kay Schuppert 0-1, 78. Schuppert 0-2. Bijzonderheid: 86. Edwin Bolink (Blauw Wit) mist strafschop.

    4B: Almen-Vierhouten: 2-5 (2-1). 13. Finn Galdermans 1-1, 40. Peter Muilerman 2-1.

    4B: Harskamp-Oeken 1-5 (1-3). 5. Joëll Hendriks 1-0, 20. Marco Heersema 1-1, 25. Eric-Jan Huisman 1-2, 35. Heersema 1-3, 60. Julian Hummel 1-4, 80. Coen Hagendoorn 1-5.

    4B: Eefde-Harfsen 0-1 (0-1). 14. Wilbert Besselink 0-1.

    Zondag

    1E: Rohda Raalte-Bemmel 0-0.

    1E: Heino-Rigtersbleek 2-2 (2-1). 4. Rik Keijzer 1-0, 18. Ricardo Teunissen 1-1, 26. Wilco Gerritsen 2-1, 58. Vanderson Sotto da Silva 2-2.

    2I: AZC-Varsseveld 3-2 (1-0). 3. Daan Boonman 1-0, 58. Jorrit Haverkamp 1-1, 73. Haverkamp 1-2, 80. Sean Galdermans 2-2, 90. Boonman 3-3.

    2I: Rheden-Vorden 0-2 (0-1). 30. Ate Barendsen 0-1, 64. Frank Hiddink 0-2.

    2J: Robur et Velocitas-Helios 4-0 (2-0). 6. Roy van der Gouw 1-0, 8. Jan Lemmerman 2-0, 77. Sven Harmsen 3-0, 85. Wouter van Ewijk 4-0.

    2J: Schalkhaar-Achilles '12 1-0 (0-0). 57. Milan te Riele 1-0.

    2J: Colmschate-Voorwaarts 1-2 (1-0). 14. Jard Kamperman Leferink 1-0, 47. Bruce Schotman 1-1, 58. Ismar Maglajlic 1-2.

    3B: Lemelerveld-Lochem 4-1 (3-0). 33. Stijn Kogelman 1-0, 39. Jordy Lugtenberg 2-0, 42. Kogelman 3-0, 83. Ruben Boonk 3-1, 90. Teun in de Wal 4-1.

    3B: Heeten-Witkampers 4-4 (3-1). 20. Chiel van Dartel 1-0, 24. Bas Aarnink 2-0, 35. Koen de Iongh 2-1, 40. Van Dartel 3-1, 52. Jordy Woestenenk 3-2, 78. Aarnink 4-2, 89. Bastian Beuzel 4-3, 90. Daan Hento 4-4.

    3B: TKA-Overwetering 1-2 (1-1). 17. Cemil Usta 1-0 (strafschop), 30. Bram de Haas 1-1, 71. Orlando Rozen 1-2.

    3B: Warnsveldse Boys-Turkse Kracht 8-2 (3-2). 6. Mehmet Colak 0-1, 9. Huseyin Ozer 0-2, 17. Kylion Stelder 1-2, 22. Leon Knuttel 2-2, 25. Mitch Elsman 3-2, 79. 4-2, 82. 5-2, 84. 6-2, 88. 7-2, 90. 8-2. Rode kaart: 80. Sidar Kaya, Adullah Secka (Turkse Kracht, aanmerkingen op de arbitrage).

    3B: Wijhe-Albatross 0-3 (0-0). 60. Erwin Zuyderduin 0-1, 70. Nick van Kampen 0-2, 75. Van Kampem 0-3 (strafschop).

    4C: Vios Beltrum-Reünie 0-0.

    4C: Eibergen-Ruurlo 0-1 (0-1). 9. Koen Hoijtink 0-1.

    4G: WWNA-Brummen 0-3 (0-2). 1. Joshua Akoy 0-1, 6. Akoy 0-2, 80. Daan Ribbers 0-3.

    4G: Klarenbeek-ZVV'56 5-3 (3-2). 3. Lennart Elijzen 1-0, 24. Thomas van Dalen 2-0, 42. Hans Bosch 3-0, 43. Jim Florentinus 3-1, 44. Remco van den Berg 3-2, 67. Leroy van Wermerskerken 3-3, 73. Wouter van der Gouw 4-3, 88. Elijzen 5-3.

    4G: Beekbergen-Voorst 2-1 (2-1). 3. Jordy Weijland 1-0, 15. Weijland 2-0, 31. Jeroen Klumpert 2-1.

    4H: Be Quick-Dalfsen 1-3 (0-1). 20. Jeroen Kamphuis 0-1, 76. Ruben Schut 1-1, 80. Kamphuis 1-2, 85. Kamphuis 1-3.

    4H: ABS-Activia 2-5 (0-3). 15. Wouter Hameka 0-1, 32. Hameka 0-2, 45+3. Wouter Klein Velderman 0-3, 46. Guus Leerkes 0-4, 67. Zemir Mujic 0-5, 82. Maikel Demmers 1-5, 87. Rens Kolkman 2-5.

    4H: Lettele-De Gazelle 6-0 (2-0). 16. Martijn Beltman 1-0, 20. Jesse Oosterwijk 2-0, 68. Joost Meijerink 3-0, 73. Brian Oosterwijk 4-0, 82. Bas Huijsmans 5-0, 90. Beltman 6-0.

    4H: Haarle-Broekland 1-3 (0-1). 16. Ruben Simons 0-1, 68. Aron Schiphorst 0-2, 81. Schiphorst 0-3, 88. Jari ten Have 1-3.

    4H: Davo-Diepenveen 3-1 (1-0). 6. Silvan van de Vegt 1-0 (strafschop), 52. Gijs de Rooij 1-1, 84. Johan Dijkstra 2-1, 90. Marcelino Bianco 3-1.

    4H: Holten-Hoonhorst 7-2 (2-1). 1. Jacco Broeks 0-1 (penalty), 22. Daan Wissink 1-1, 43. Bas Tuitert 2-1 (penalty), 52. Jaap Huisman 3-1, 58. Wissink 4-1, 65. Huisman 5-1, 68. Sten Klein Herenbrink 5-2, 74. Harm Jansen 6-2, 82. Wissink 7-2.

    5B: Haarlo-GSV'63 1-0 (1-0). 45+1. Lars v.d. Dobbelsteen 1-0.

    5B: Bentelo-EGVV 3-1 (1-1). 21. Ronald Zieverink 0-1 (penalty), 40. Michel Vonder 1-1, 48. Patrick ten Brink 2-1, 85. Ten Brink 3-1.

    5B: Vosseveld-DEO 1-4 (0-1). 2. Huib Kornegoor 0-1, 60. Diederik Veltkamp 1-1, 73. Menk Hendriksen 1-2, 76. Eduard Graaskamp 1-3, 88. Mark Tackenkamp 1-4.

    5D: Klein Dochteren-Emst 1-1 (1-1). 31. Jorrit Fliegen 1-0, 38. Dennis Kloezeman 1-1 (strafschop). Rode kaart: 78. Justin Leidekker (Klein Dochteren, 2x geel).

    5D: Twello-Doesburg 5-1 (5-0). 6. Rick Uninge 1-0, 10. Nicky Eekhuis 2-0, 29. Tim Evers 3-0, 32. Eekhuis 4-0, 38. Eekhuis 5-0, 80. Sefa Kamus 5-1.

    5D: FC Zutphen-Socii 0-2 (0-1). 24. Lars Megens 0-1, 66. Kevin Esselink 0-2.

    5D: Basteom-Epse/Gorssel 1-2 (1-0). 22. Benjamin Ruisch 1-0, 75. Jesper Nachtegaal 1-1, 85. Dirk Roodenburg 1-2. Rode kaart: 88. Jos Teunis (Basteom).

    5D: De Hoven-SHE 4-5 (3-3). 2. Douwe Beker 0-1, 10. Raymon Vredenberg 1-1, 14. Daan Weltevreden 1-2, 25. Vredenberg 2-2 (strafschop), 27. Weltevreden 2-3, 42. Mehmet Bice 3-3, 50. Vredenberg 4-3, 70. Beker 4-4, 73. Leon Zijlstra 4-5.

    5D: SVBV-EDS 3-2 (2-2). 4. Wietse Knoef 1-0, 10. Martijn Rouwhof 2-0, 30. Eigen doelpunt 2-1, 36. Vincent Selhorst 2-2, 90+2. Bas Menop 3-2.

    5G: Nieuw Heeten-SDOL 4-0 (2-0). 12. Erik ten Have 1-0, 37. Ten Have 2-0, 46. Ten Have 3-0, 66. Jort Schutte.

    5G: Kon. UD-V en L 2-2 (1-1). 18. Laurent Slot 1-0, 41. Tom Kamphorst 1-1, 50. Feie Overvelde 1-2, 71. Jeroen Harrewijn 2-2.

    5G: Go Ahead-Wesepe 0-3 (0-0). 53. Rens Broekhof 0-1, 67. Kevin Teunissen 0-2, 82. Niels Niemeijer 0-3.

    5G: Deventer-Sallandia 1-3 (1-1). 6. Rick Wolvenne 0-1, 15. Allan Yahja 0-2. 53. Wolvenne 0-3, 68. Keimpe van der Meulen 1-3.

    5G: Terwolde-Raalte 1-1 (1-1). 2. Marnix van Zanten 0-1, 9. Niels Bredenoord 1-1.

    5G: FC RDC-Mariënheem 2-0 (1-0). 41. Elvis Selimovic 1-0, 60. Chris Tieman 2-0.

    Vrouwenvoetbal

    1C: Witkampers-Alcmaria Victrix 7-1 (2-1). Doelpunten: Witkampers: Daphne Schilderinck (2), Tessa Klein Braskamp (2), Monique Bartelds, Carmen Wijnbergen, Dorien Braakman.

    3G: Rekken-Raalte 1-4 (1-1). Doelpunten Raalte: Camilla Mensink, Esmee Tijink, Manon Kruiper, eigen doelpunt Rekken.

    Zaalvoetbal

    Topklasse E: Olympic-SK Turkuaz 1-2 (1-0). Goals: Furkan Kazci, Mehmet Kisa.