article
1.6616525
Er is dit weekend weer een volledig programma afgewerkt op de velden in het regionale amateurvoetbal. Hieronder een overzicht van de karakteristieken in de regio Deventer/Zutphen/Salland en Achterhoek.
Karakteristieken amateurvoetbal
Er is dit weekend weer een volledig programma afgewerkt op de velden in het regionale amateurvoetbal. Hieronder een overzicht van de karakteristieken in de regio Deventer/Zutphen/Salland en Achterhoek.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-amateurvoetbal-1.6616525
2016-11-06T21:50:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6616526.1478469096!image/image-6616526.JPG
Deventer,Voetbal-amateur,deventer,amateurvoetbal,karakteristieken,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken amateurvoetbal

Karakteristieken amateurvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      [FOTOBRON]foto Jan Houwers
    Er is dit weekend weer een volledig programma afgewerkt op de velden in het regionale amateurvoetbal. Hieronder een overzicht van de karakteristieken in de regio Deventer/Zutphen/Salland en Achterhoek.

    Zaterdag

    1D: FC Zutphen-Vroomshoopse Boys 0-1 (0-1). 26. Ton Kunst 0-1.

    3C: FC RDC-'t Harde 0-3 (0-1). 31. Bram van de Worp 0-1, 69. Faruk Cadirci 0-2 (eigen doelpunt), 83. Michael Jeensma 0-3.

    3C: ESC-Teuge 1-2 (0-1). 5. Mike Drost 0-1, 62. Bert Jan Kragt 1-1, 78. Rick Smeets 1-2.

    3D: Blauw Wit'66-Mariënberg 1-2 (0-0). 80. Roy Doek 0-1, 90+1. Michel Stam 1-1 (strafschop), 90+3. Sander vd Velde 1-2.

    4B: Harfsen-Veluwse Boys 0-3 (0-2).

    4B: Hulshorst-Almen 6-0 (1-0). 30. Ronald Jansen 1-0, 59. Bram van Dijk 2-0, 70. Ronald Jansen 3-0, 74. Bart de Zwaan 4-0, 81. Erik van Duinen 5-0, 90+5. Bart de Zwaan 6-0.

    4B: Oeken-Turkse Kracht 5-2 (2-1). 20. Roel van Agtmaal 1-1, 35. Marco Heersema 2-1, 55. Roel van Agtmaal 3-1, 65. Roel van Agtmaal 4-1, 85. eigen goal 5-2.

    4B: Prins Bernhard-Eefde 1-3 (0-2). 25. Mathijs Kamphorst 0-1, 34. Ton Reylink 0-2, 90. Jorn Braakhekke 1-3.

    4B: IJsselstreek-Vierhouten 1-6.

    Zondag

    1E: Orion-Rohda Raalte 2-2 (0-2). 2. Fabian Put 0-1, 34. Lars van Schooten 0-2, 51. Luuk Akkers 1-2, 70. Jeroen Bardoel 2-2.

    1E: Heino-De Zweef 0-0.

    2I: OBW-AZC 4-2 (1-1). 19. Frank Buurmeijer 0-1, 30. Simon-Jan Bruins 1-1 (strafschop), 67. Junior Lucas 2-1, 81. Bruins 3-1 (strafschop), 86. Ingo Benen 4-1, 89. Buurmeijer 4-2 (strafschop).

    2I: Vorden-WAVV 2-1 (0-0). 61. Ate Barendsen 1-0, 68. Marvin van den Born 1-1, 89. Sam Abbink 2-1. Rode kaart: 89. Angelo Glastuin (WAVV, 2x geel). Bijzonderheid: 74. Bart Silvius (WAVV) mist strafschop.

    2J: Schalkhaar-Robur et Velocitas 3-2 (2-0). 42. Jip Ellenbroek 1-0, 45+1. Milan te Riele 2-0, 58. Sven Harmsen 2-1, 61. Harmsen 2-2, 81. Te Riele 3-2.

    2J: Helios-Colmschate 2-1 (2-1). 14. Djeremy Waslander 1-0, 41. Glenn Alberts 2-0, 45. Jarmo van 't Hof 2-1. Rode kaart: 45. Jeray Galanggadjir (Helios).

    2J: WSV-Voorwaarts 1-0 (0-0). 68. Burak Tekay 1-0.

    3B: Turkse Kracht-TKA 4-5 (2-3). 8. Omer Dogan 0-1, 12. Furkan Kazci 1-1, 35. Abdullah Kilic 2-1, 42. Kahan Ozcan 2-2, 44. Cihan Ozcan 2-3, 77. Halil Mor 3-3, 80. Cemil Usta 3-4 (strafschop), 87. Ugur Yildirim 3-5, 88. Kenan Demirkan 4-5. Rood: 40. Emre Bice (TK, commentaar)

    3B: Twente-Overwetering 3-4 (0-0). 46. Orlando Rozen 0-1, 58. Henry Rozen 0-2, 62. Bunyamin Özkök 0-3, 69. 1-3, 71. 2-3, 74. Henry Rozen 2-4, 85. 3-4. Rode kaart: 33. Michiel Wijnbergen (Twente, 2x geel).

    3B: Albatross-Heeten 1-2 (1-2). 6. Rick Evers 0-1, Nick van Kampen 1-1, 40. Mathijs Willemsen 1-2.

    3B: Lemelerveld-Vaassen 1-1 (1-1). 9. Remco Pannekoek 0-1, 11. Job Heerink 1-1. Rode kaart: 16. Speler Vaassen.

    3B: Warnsveldse Boys-Wijhe 1-2 (0-2). 8. Tim Liefers 0-1, 15. Nick Dokman 0-2, 80. Mitch Elsman 1-2.

    3B: Lochem-Witkampers 2-1 (0-0). 56. Ruben Boonk 1-0, 71. Remco Marsman 1-1, 74. Roy Harkink 2-1.

    4C: Reünie-Ruurlo 5-1 (2-0). 14. Musa Dagdelen 1-0, 39. Dagdelen 2-0, 62. Dagdelen 3-0, 72. Wilco Kistemaker 4-0, 80. Ivan Geerdink 5-0, 89. Koen Hoytink 5-1. Rode kaarten: 30. Sander Krabben (Ruurlo, 2x geel), 44. Dennis Bulsink (Reünie).

    4G: Voors-Loenermark 3-7 (2-1). 25. Jeroen Klumpert 1-0, 35. Joey van Dijk 1-1, 42. Dennis Klumpert 2-1, 48. Sander Barink 2-2, 49. Tijmen Buijs 2-3, 51. Van Dijk 2-4, 60 Barink 2-5, 80. Martijn Mulder 2-6, 85. Frank Korenblek 3-6, 90. Barink 3-7.

    4G: Apeldoornse Boys-Klarenbeek 2-3. Doelpuntenmakers Klarenbeek: Jordy Weijn, Wouter van der Gouw, Thomas van Dalen.

    4G: Brummen-Groen Wit'62 3-0 (1-0). 38. Rob de Bie 1-0, 83. Aiko Hooyman 2-0, 89. Daan Ribbers 3-0.

    4H: ABS-Be Quick Gestaakt in 50e minuut. 1. Wessel Nikkels 1-0 (strafschop). Rode kaart: 15. Sinan Albayrak (Be Quick), 50. Jasper Emmers (Be Quick).

    5B: Vosseveld-Sp. Haarlo 5-2 (2-2). 8. Danny Verhoeven 0-1, 18. Bart Leerink 0-2, 30. Melvin Schonewille 1-2, 41. Jelle Hillen 2-2, 70. Ceylan Wolters 3-2, 75. Bas Pennings 4-2, 90. Pennings 5-2.

    5B: GSV '63-Bentelo 1-2 (1-2). 8. Sven Wilmink 0-1, 20. Maarten Smit 0-2, 40. Frank Rensink 1-2 (strafschop).

    5B: EGVV-Neede 45. Mathias Hilhorst 1-0, 49. Robin ter Maat 2-0, 51. Sem Kolkman 2-1.

    5B: DEO-Diepenheim 1-3 (0-2). 23. Jor Wolberink 0-1, 38. Robert Zandjans 0-2, 75. Huub Kornegoor 1-2, 83. Joost Elderink 1-3.

    5D: Twello-Klein Dochteren 6-1 (3-0). 17. Bert Westendorp 1-0, 22. Westendorp 2-0, 36. Tim Evers 3-0, 46. Max Smaal 4-0, 73. Rick Uninge 5-0, Cihan Özer 6-0, 86. Fabio Bouwhuis 6-1.

    5D: CCW-Basteom 3-3 (2-0). 35. Mark Wolters 1-0, 43. Bart Keurhorst 2-0, 66. Ries Heitkönig 2-1, 75. Gijs Buiting 2-2, 80. Keurhorst 3-2, 89. Daan Tieleman 3-3..

    5D: Emst-FC Zutphen 3-2 (3-0). 20. Lorenzo van Gortel 1-0, 32. Van Gortel 2-0 (strafschop), 38. Rick van Mourik 3-0, 75. Mathijs Harmsen 3-1, 86. Pascal de Krosse 3-2.

    5D: CCW'16-Basteom 3-3 (2-0). 20. Mark Wolters 1-0, 43. Bart Keurhorst 2-0, 55. Ries Heitkönig 2-1, 75. Gijs Buiting 2-2, 80. Keurhorst 3-2, 89. Daan Tieleman 3-3.

    5D: EDS-SHE 9-1 (4-1). 20. Nathan Sterk 1-0, 27. Lars Hoogenboom 2-0, 31. Douwe Beker 2-1, 40. Onno van Naamen 3-1 (strafschop), 43. Rutger Brouwer 4-1, 55. Van Naamen 5-1 (strafschop), 61. Hugo Oversteegen 6-1, 72. Sterk 7-1, 75. Vincent Selhorst 8-1, 83. Jort van Leeuwen 9-1.

    5D: Epse/Gorssel-SVBV 2-5 (2-2). 10. Almir Fizovic 1-0, 15. Fizovic 2-0 (strafschop), 32. Hendrik Jan Esselink 2-1, 35. Wietse Knoef 2-2, 55. Cas Platerink 2-3, 81. Bas Menop 2-4, 82. Platerink 2-5.

    5D: Doesburg-De Hoven 2-0 (1-0). 15. Emrehan Karakaya 1-0, 75. Jelmer de Jong 2-0.

    5D: Twello-Klein Dochteren 6-1 (3-0). 17. Bert Westendorp 1-0, 23. Westendorp 2-0, 36. Tim Everts 3-0, 49. Max Smaal 4-0, 73. Rick Uninge 5-0, 81. Cihan Özer 6-0, 86. Fabio Bouwhuis 6-1.

    5G: Raalte-FC RDC 3-0 (1-0). 32. Jurry Tibben 1-0, 82 Jurry Tibben 2-0, 90+1 Semih Vural 3-0.

    5G: V&L-Go Ahead Deventer 5-3 (4-0): 18. Tom Kamphorst 1-0, 37. Tom Kamphorst 2-0, 40. Stefan Kamphorst 3-0, 43. Feie Overvelde 4-0, 53. Mitchel Kiffen 4-1 (strafschop), 65. Jordi Weimer 4-2, 81. Mitchel Kiffen 4-3 (strafschop), 90+2. Jasper van Straaten 5-3.

    5G: Sallandia-Marienheem 1-1 (0-0): 88. Tom Schutte 0-1, 90+4. Dick Bos 1-1.

    5G: Kon UD-Sportclub Deventer 0-4 (0-2): 25. Hamza Loukili 0-1 (strafschop), 30. Hamza Loukili 0-2, 75. Martin Kok 0-3, 85. Hamza Loukili 0-4.

    5G: SDOL-Wesepe 3-1 (1-0): 7. Daan Hobert 1-0, 68. Kevin Teunissen 1-1, 78. Mike Spoolder 2-1, 90+5. Mike Spoolder 3-1.

    5G: Terwolde-Nieuw Heeten 0-0 (0-0).

    Vrouwen

    1A: Klarenbeek-Barendrecht 4-0 (1-0). Doelpunten Klarenbeek: Sanne van Vemde, Lianne Verbeek, Cynthia Beekhuis (2).

    1C: Witkampers-Berghuizen 3-2 (1-1). Doelpunten Witkampers: Tessa Klein Braskamp (2), Marieke van de Pol.

    3G: Raalte-MEC/Bredevoort 6-2 (3-1). Doelpunten Raalte: Linda Jansman (4), Inez Oldeboer, Esmee Tijink.

    Zaalvoetbal

    Topklasse E: Excelsior'31-SK Turkuaz 7-4 (2-2). Doelpunten Turkuaz: Furkan Kazci 2, Mehmet Kisa, Iesa van Lenthe.