article
1.6641486
Er is dit weekend weer een volledig programma afgewerkt op de velden in het regionale amateurvoetbal. Hieronder een overzicht van de karakteristieken in de regio's Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.
Karakteristieken amateurvoetbal
Er is dit weekend weer een volledig programma afgewerkt op de velden in het regionale amateurvoetbal. Hieronder een overzicht van de karakteristieken in de regio's Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-amateurvoetbal-1.6641486
2016-11-13T20:18:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6641487.1479068506!image/image-6641487.JPG
Deventer,Voetbal-amateur,regiosport,karakteristieken,amateurvoetbal,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken amateurvoetbal

Karakteristieken amateurvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      De spelers van Rohda bejubelden de eerste thuiszege van dit seizoen.
      Fotograaf
    Er is dit weekend weer een volledig programma afgewerkt op de velden in het regionale amateurvoetbal. Hieronder een overzicht van de karakteristieken in de regio's Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.

    Zaterdag

    1D: Berkum - FC Zutphen 3-0 (1-0). 26. Chris van der Meulen 1-0, 87. Youp Kok 2-0, 88. Van der Meulen 3-0. Rode kaart: 52. Marco Kroese (FC Zutphen).

    3C: Teuge-SVI 4-3 (1-2). 10. Wesley Richardson 0-1, 17. Dirkjan van Dijk 0-2, 39. Jeroen van den Hoek 1-2 (strafschop), 52. Quinten de Lain 1-3, 65. Kevin Jansen 2-3, 71. Joey de Croon 3-3, 76. Rick Smeets 4-3.

    3C: ESC-FC RDC 5-0 (1-0). 6. Wim de Vries 1-0, 51. Robert Radstaak 2-0, 56. Radstaak 3-0, 60. Bert Jan Kragt 4-0, 88. Wim de Vries 5-0.

    3D: Blauw Wit-Drienerlo 3-0 (0-0). 58. Stefan Dijkink 1-0, 61. Edwin Bolink 2-0, 80. Roy Schuppert 3-0.

    4B: Turkse Kracht-Harfsen 0-3 (0-1). 18. Milan Haak 0-1, 53. Luc Valkeman 0-2, 69. Valkeman 0-3.

    4B: IJsselstreek-Hulshorst 0-2 (0-1). 26. Ronald Jansen 0-1, 60. Erik van Duinen 0-2.

    4B: Barneveld-Eefde 3-1 (2-0).75. Sjoerd Jansen 3-1.

    4B: Almen-Oeken 0-4 (0-2). 18. Julian van Hummel 0-1, 39. Erik Jan Huisman 0-2, 63. Roel van Agtmaal 0-3, 68. Marco Heersema 0-4

    Zondag

    1E: Rohda Raalte-Germania 5-0 (2-0). 10. Ogúzhan Sahin 1-0, 43. Edilson José Coelho 2-0, 67. Sahin 3-0, 73. Lars van Schooten 4-0, 79. Coelho 5-0.

    1E: Tubantia-Heino 4-0 (2-0). 2. Rodi Beukert 1-0, 45. Vural Özdemir 2-0, 76. Ekrem Lök 3-0, 89. Tayfun Hazir 4-0.

    2I: Rood Wit – Vorden 1-0 (0-0). 60. Soufiane Dadda 1-0. Bijzonderheid: 20. Mike van Lingen (Vorden) mist strafschop. 21. Koen Oosterhuis (Vorden) mist strafschop.

    2I: WAVV – AZC 1-3 (0-2). 4. Stanley Warinussa 0-1, 35. Remy Havenaar 0-2, 57. 1-2, 88. Clay Havenaar 1-3.

    2J: Voorwaarts-Schalkhaar 1-1 (0-0). 62. Moreno Belt 0-1, 77. Bruce Schotman 1-1.

    2J: WSV-Helios 3-0 (2-0). 25. Rachid Boughalab 1-0, 27. Modou Nijang 2-0, 90. Boughalab 3-0 (strafschop).

    2J: Colmschate-Achilles '12 3-3 (1-1). 11. Mart Heidemann 0-1, 44. Jard Kamperman Leferink 1-1, 57. Nick Harberink 1-2, 69. Jacob Saïd 1-3, 80. Jarmo van 't Hof 2-3, 85. Kamperman Leferink 3-3. 79. Jesper te Marvelde (Achilles '12, 2 x geel).

    3B: Overwetering – Lemelerveld 1-1 (0-1). 31. Stijn Kogelman 0-1, 61. Bram de Haas 1-1.

    3B: Heeten – Turkse Kracht 5-1 (3-1). 3. Chiel van Dartel 1-0, 8. Chiel van Dartel 2-0, 20. Jordi van Dartel 3-0, 41. Abdullah Kilic 3-1, 50. Bas Aarnink 4-1, 85. Rick Evers 5-1.

    3B: Columbia – Wijhe 4-1 (0-1). 5. Nick Dokman 0-1, 50. 1-1, 58. 2-1, 80. 3-1 (strafschop), 88. 4-1.3B: Witkampers-Warnsveldse Boys 3-0 (1-0). 35. Bastian Beuzel 1-0, 87. Jordy Woestenenk 2-0, 90. Daan Hento 3-0.

    3B: Lochem-Albatross 6-1 (2-0). 1. Ruben Boonk 1-0, 33. Jordi Straver 2-0, 56. Boonk 3-0 (strafschop), 60. Boonk 4-0, 79. Ivo Fleming 5-0, 81. Jasper Jurg 6-0, 87. Joren van Waardenburg 6-1. Rode kaart: 65. Stijn Tijssen.

    4C: Ruurlo-Keijenburgse Boys 0-1 (0-0). 66. Tom Goossens 0-1 (strafschop).

    4C: Reünie-KSV 6-1 (4-0). 4. Ivan Geerdink 1-0, 14. Jorn Geerligs 2-0, 21. Wilco Kistemaker 3-0, 41. Gijs Kistemaker 4-0, 55. Wilco Kistemaker 5-0, 60. Erwin Visser 5-1, 63. Geerligs 6-0.

    4G: Brummen-Voorst 3-1 (0-1). 6. Jelle Koopman 0-1, 47. Jeroen berends 1-1 (eigen doelpunt), 53. Daan Ribbers 2-1, 87. Ribbers 3-1. Rode kaart: Jeroen Berends (Voorst 2x geel).

    4G: Klarenbeek-Beekbergen 1-1 (0-1). 33. Jordy Weijland 0-1, 51. Thomas van Dalen 1-1.

    4H: Broekland-Be Quick 1-0 (0-0). 81. Ruben Simons 1-0.

    4H: Activia-Wissel 7-1 (2-1). 31. Zemir Mujic 1-0, 33. Niels Opschoor 1-1, 45. Bart Wippert 2-1, 57. Wippert 3-1, 78. Wippert 4-1, 81. Michiel Mikkers 5-1, 88. Michael Hubner 6-1, 89. Mikkers 7-1.

    4H: Davo-Dalfsen 1-3 (1-1). 9. Ricardo Bosman 1-0, 41. Luc van der Vegt 1-1, 55. Sjoerd Klarenbeek 1-2, 73. Remco Hultink 1-3. Rode kaart: 62. Daniel Turubassa (Davo, 2x geel).

    4H: Diepenveen-ABS 1-1 (0-1). 23. Cas Salimans 0-1, 87. Davey Mooren 1-1.

    4H: Haarle-Ulu Spor 1-1 (0-0). 65. Rachid Lahzal 0-1, 67. Jari ten Have 1-1.

    4H: Hoonhorst-Lettele 1-3 (0-0). 61. Danny Meurer 0-1, 78. Martijn Beltman 0-2, 84. Tijmen Bovenmars 1-2, 90+1. Beltman 1-3. Rode kaart: 71. Jacco Broeks (Hoonhorst).

    4H: Holten-De Gazelle 3-2 (0-0). 48. Tom Linker 0-1, 57. Linker 0-2, 66. Jaap Huisman 1-2, 68. Huisman 2-2, 89. Rik Stoevenbeld 3-2.

    5B: EGVV-Haarlo 3-5 (0-1). 45. Bas Harmsen 0-1, 50. Robin ter Maat 1-1, 58. Lars van den Dobbelsteen 1-2, 65. Mathias Hilhorst 2-2, 67. Danny Verhoeven 2-3, 71. Van den Dobbelsteen 2-4, 87. Jelle Klein Braskamp 3-4, 90. Bart Leerink 3-5.

    5B: DEO-Haaksbergen 4-1 (2-1). 11. Eduard Graaskamp 1-0, 13. Rick Bouwhuis 1-1, 16. Mark Tackenkamp 2-1, 78. Tackenkamp 3-1, 90+2. Graaskamp 4-1.

    5D: FC Zutphen-SC Doesburg 1-5 (1-3). 10. Emrehan Karakaya 0-1, 15. Ramazan Akkus 0-2 (strafschop), 34. Jelmer de Jong 0-3, 35. Pascal de Krosse 1-3, 75. Sefa Kamus 1-4 (strafschop), 85. Kamus 1-5.

    5D: SHE-CCW '16 2-2 (2-1). 15. Jaimy Huiskes 1-0, 29. Douwe Beker 2-0, 32. eigen doelpunt 2-1, 88. Aron de Haan 2-2.

    5D: EDS-sv Basteom 0-0.

    5D: De Hoven-Epse/Gorssel 3-1 (2-1). 12. Mees Bötzel 0-1, 25. Raymon Vredenberg 1-1, 44. Vredenberg 2-1, 81. Radek van Amersfoort 3-1. Rode kaart: 25. Wouter Veeneman (Epse/Gorssel).

    5D: Socii-sv Twello 1-3 (0-2). 26. Rick Uninge 0-1, 43. Bert Westendorp 0-2, 67. Uninge 0-3, 88. Lars Meegens 1-3.

    5D: SVBV-Klein Dochteren 1-0 (0-0). 81. Martijn Rouwhof 1-0.

    5D: SHE - CCW 2-2 (2-1). 15. Demy Huiskes 1-0, 29. Douwe Beker 2-0, 32. Sjoerd Post 2-1, 88. Aron de Haan 2-2.

    5D: Socii - Twello 1-3 (0-2). 26. Rick Uninge 0-1, 43. Best Westendorp 0-2, 67. Uninge 0-3, 90. Lars Megens 1-3.

    5G: Sallandia-Kon. UD. 1-1 (1-0). 3. Rick Wolvenne 1-0, 7. Damian Dziegielenski 1-1.

    5G: Mariënheem - Nieuw Heeten 2-0 (0-0): 49. Mike Kemper, 56. Twan Lorkeers 2-0.

    5G: Go Ahead Deventer - Sportclub Deventer 1-3 (0-0): 70. Martin Kok 0-1, 72. Hamza Loukili 0-2, 81. Jordi Weimer 1-2, 90. Marcellino van de Kraats 1-3.

    5G: V&L - SV Raalte 1-2 (0-0): 47. Kevin van Dartel 0-1, 74. Jurry Tibben 0-2, 90+3. Tom Kamphorst 1-2.

    5G: Wesepe - Terwolde 1-1 (0-1): 32. Thomas Leurink 0-1, 53. Kevin Teunissen 1-1 (strafschop).

    5G: SDOL - FC RDC 0-0 (0-0).

    Vrouwen

    1C: Rigtersbleek-Witkampers 3-1 (1-1). Doelpunt Witkampers: Monique Bartelds.

    3G: Mariënheem - Raalte 2-2 (1-1). Doelpunten Raalte: Esmee Tijink, Silke Klink.

    Zaalvoetbal

    Topklasse E: SK Turkuaz – Walk Inn Boys 3-5 (1-2). Doelpunten Turkuaz: Kemal Koyuncu 2, Iesa van Lenthe.