article
1.6685754
Er is weer een volledig programma afgewerkt op de regionale amateurvelden. Hieronder een overzicht van de karakteristieken uit de regio Deventer, Zutphen, Salland en Achterhoek.
Karakteristieken amateurvoetbal
Er is weer een volledig programma afgewerkt op de regionale amateurvelden. Hieronder een overzicht van de karakteristieken uit de regio Deventer, Zutphen, Salland en Achterhoek.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-amateurvoetbal-1.6685754
2016-11-27T20:14:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6685755.1480277786!image/image-6685755.JPG
Deventer,Voetbal-amateur,regiosport,amateurvoetbal,deventer,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken amateurvoetbal

Karakteristieken amateurvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Foto Ronald Hissink
    Er is weer een volledig programma afgewerkt op de regionale amateurvelden. Hieronder een overzicht van de karakteristieken uit de regio Deventer, Zutphen, Salland en Achterhoek.

    Zaterdag

    1D: FC Zutphen-Duno 3-4 (2-1). 7. Mark Bloemendaal 1-0, 18. Aamri Anass 1-1 (strafschop), 35. Thomas Nijkamp 2-1, 48. Roy Talsma 2-2, 62. Anass 2-3 (strafschop), 71. Bloemendaal 3-3 (strafschop), 75. Anass 3-4.

    3C: FC RDC-Oene 2-1 (0-1). 30. Jourie Schuirink 0-1, 55. Joost Brouwer 1-1, 65. Faruk Cadirci 2-1. Rode kaart: 48. Tom Hemmes (FC RDC).

    3C: Vevo-Teuge 2-2 (2-1). 15. Roald van Bessen 1-0, 28. Frank van Lohuijzen 1-1, 33. Jasper Dijkslag 2-1, 90. Ruben Wientjes 2-2.

    3D: RKSV-Blauw Wit 1-0 (0-0). 64. Anton Acis 1-0.

    4B: Harfsen-Almen 4-3 (3-1). 5. Wilbert Besselink 1-0, 25. Frank Hamer 1-1, 28. Jasper Klumper 2-1, 40. Luc Jimmink 3-1, 48. Besselink 4-1, 51. Peter Muileman 4-2, 80. Rutger Diepeveen (strafschop). 4-3.

    4B: Oeken-Vierhouten'82 5-0 (1-0). 40. Jelmar Schoonman 1-0, 50. Marco Heersema 2-0, 60. Roel van Agtmaal 3-0, 75. Sharif Hashemi 4-0, 85. Nino Schoonman 5-0.

    4B: Eefde-Turkse Kracht 6-0 (2-0) 23. Jorn Braakhekke 1-0, 45. Terry Stok 2-0, 50. Wouter Bakker 3-0, 51. Stok 4-0, 75. Wouter Averdijk 5-0, 80. Averdijk 6-0.

    4B: Elspeet-IJsselstreek 4-0 (2-0). 28. Colin Pluim 1-0, 42. Mark Spijkerboer 2-0, 66. Wessel Pluim 3-0, 89. Patrick van de Hoorn 4-0.

     

    Zondag

    1E: Heino-TVC 1-1 (1-1). 1. Robin Gerritsen 1-0, 9. Sjoerd Oosterik 1-1. Rode kaart: 78. Ruud Hesselink (TVC).

    1E: Alcides-Rohda Raalte 2-2 (1-2). 23. Kevin van Dijk 1-0, 35. Ogúzhan Sahin 1-1 (strafschop), 45+1. Edilson José Coelho 1-2, 84. Peter Fokke 2-2. Rode kaart: 89. Peter Fokke (2 x geel).

    2I: AZC-SDOUC 5-1 (3-1). 7. eigen doelpunt SDOUC, 21. Daan Boonman 2-0, 38. Kees van de Pavert 2-1, 45. Remy Havenaar 3-1, 48. Stanley Werinussa 4-1, 68. Michael Beltman 5-1.

    2I: Vorden-Winterswijk 0-1 (0-0) 56. Maarten Sesink 0-1.

    2J: Achilles '12-Voorwaarts 5-3 (1-2). 3. Jacob Saïd 1-0, 13. Dave Bijsterbosch 1-1, 26. Bruce Schotman 1-2 (strafschop), 62. Nick Harberink 2-2, 67. Mart Heidemann 3-2, 70. Heidemann 4-2, 75. Ismar Maglajlic 4-3, 90+1. Bas Knikhuis 5-3.

    2J: Schalkhaar-KOSC 2-0 (0-0). 48. Sven Kelder 1-0, 90. Kevin Manenschijn 2-0.

    2J: Helios-PH 2-1 (2-1). 2. Pascal Oguz 1-0, 23. Joëll Waslander 2-0, 31. Guy van Straaten 2-1.

    2J: Luctor et Emergo-Colmschate 3-0 (3-0). 1. Lars ten Hoeve 1-0, 23. Ten Hoeve 2-0, 29. Ten Hoeve 3-0.

    3B: Turkse Kracht-Witkampers 2-5 (2-2). 8. Remco Marsman 0-1, 16. Bastian Beuzel 0-2 (strafschop), 18. Abdullah Kilic 1-2, 45. Kilic 2-2, 61. Marsman 2-3, 81. Daan Hento 2-4, 86. Beuzel 2-5.

    3B: Warnsveldse Boys-Overwetering 3-2 (0-2). 24. Henri Rozen 0-1, 68. Bunyamin Özkök 0-2, 70. Stijn Obdeijn 1-2 (strafschop), 80. Mitch Elsman 2-2, 86. Bart Spijkers 3-2. Rode kaart: 69. Wesley de Graaf (keeper Overwetering, obstructie).

    3B: Lemelerveld-Columbia 5-1 (2-0). 11. Teun in de Wal 1-0, 43. Jordy Lugtenberg 2-0, 53. Rick van Lohuizen 2-1, 70. John Brummelenbos 3-1, 72. Job Heerink 4-1, 89. Wesley Vlierman 5-1.

    3B: Eerbeekse Boys-Heeten 4-1 (3-0). 2. Demetz Rutten 1-0, 10. Raymond Kars 2-0, 19. Niels Verbeek 3-0, 62. Verbeek 4-0, 65. Chiel van Dartel 4-1.

    3B: Wijhe-Lochem 0-0.

    4C: KSH-Reünie 0-0.

    4C: Mariënveld-Ruurlo 1-3 (1-1). 15. Larson Arendsen Raedt 0-1, 42. Wout Klein Goldewijk 1-1, 75. Maikel Janssen 1-2, 82. Jeroen Buunk 1-3.

    4G: Beekbergen-Brummen 3-2 (1-2). 15. Dennis van Engeland 1-0, 32. Daan Ribbers 1-1, 43. Stan Hurenkamp 1-2 (strafschop), 49. Van Engeland 2-2, 80. Jordy Weijland 3-2. Rode kaart: Kjell Rexwinkel (Brummen, 2x geel).

    4G: Voorst-ZVV’56 2-2 (2-1). 17. Tom Tempert 1-0, 26. Jurian Speek 1-1, 27. Frank Korenblek 2-1, 64. Remco Herms 2-2.

    4G: WWNA-Klarenbeek 2-4 (0-1). 19. Lennart Elijzen 0-1, 54. Elijzen 0-2, 62. Elijzen 0-3, 75. Marciano de Haas 1-3, 80. Hans Bosch 1-4, 85. De Haas 2-4.

    4H: Be Quick-DAVO 3.0-1, 10 0-2, 65.0-3, 70. 0-4, 75. Jordy Tempelman 1-4, 88. Tony Cadir 2-4. Rode kaart: 71. Mehmet Uludag (Be Quick, 2x geel).

    4H: ABS-Haarle 3-0 (1-0). 45. Wessel Nikkels 1-0, 88. Maikel Demmers 2-0, 90. Stef Willemsen 3-0.

    4H: Be Quick-Davo 2-4 (0-2). 18. Riny Eilander 0-1, 30. Jasien van Lenthe 0-2, 53. Ronald Boudewijnse 0-3, 68. Eilander 0-4, 84. Jordy Tempelman 1-4, 90. Toni Cakir 2-4.

    4H: Dalfsen-Holten 3-0 (0-0). 47. Koen Sloot 1-0, 70. Gijs Wiltvank 2-0, 90. Luc van der Vegt 3-0.

    4H: De Gazelle-Hoonhorst 4-0 (1-0). 38. Tom Linker 1-0, 70. Bobby Vonk 2-0, 83. Joey Reimert 3-0, 88. Joost ter Stege 4-0.

    4H: Ulu Spor-Activia 4-3 (2-1). 7. Hakan Yildirim 1-0, 42. Yusuf Erdem 2-0, 45. Dennis Wennink 2-1, 75. Fikret Akin 3-1, 79. Michiel Mikkers 3-2, 80. Rachid Lahzal 4-2, 81. Zemir Mujic 4-3.

    4H: Wissel-Broekland 1-4 (0-1). 30. Stefan van de Vegte 0-1, 51. Aron Schiphorst 0-2, 65. Stef Beltman 0-3, 67. Niels Opschoor 1-3, 76. Schiphorst 1-4.

    4H: Lettele-Diepenveen 2-2 (1-1). 22. Davey Mooren 0-1, 29. Justin Boswinkel 1-1 (eigen doelpunt), 48. Martijn Beltman 2-1, 82. Jeffrey Mooren 2-2. Rodekaart: 67. Jesse Oosterwijk (Lettele, 2x geel).

    5B: Meddo-DEO 4-2 (2-1). 32. Jelle Kersten 1-0, 33. Mark Tackenkamp 1-1, 44. Kersten 2-1, 61. Job te Molder 3-1, 65. Sierd te Koppele 4-1, 74. Eduard Graaskamp 4-2.

    5B: Haaksbergen-EGVV 1-3 (0-2). 19. Jelle Klein Braskamp 0-1, 40. eigen doelpunt 0-2, 48. Silard Meutstege 0-3, 51. Andy Tolhuis 1-3.

    5B: GSV'63-Lochuizen 2-1 (1-0). 1. Ruben ter Maat 1-0, 60. Ter Maat 2-0, 70. Ruben Schuurman 2-1.

    5D: Basteom-De Hoven 0-0.

    5D: CCW'16-SVBV 0-4 (0-3). 5. Martijn Rouwhof 0-1, 26. Rouwhof 0-2, 36. Bas Menop 0-3, 50. Wietze Knoef 0-4.

    5D: Twello-SHE 10-0 (5-0). 5. Nicky Eekhuis 1-0, 24. Eekhuis 2-0, 28. Max Smaal 3-0, 30. Rik Uninge 4-0, 42. Tim Evers 5-0, 49. Evers 6-0, 53. Bert Westendorp 7-0, 63. Smaal 8-0, 80. Evers 9-0, 83. Delano de Vogel 10-0.

    5D: Doesburg-Socii 4-2 (1-1). 18. Raymon Golstein 0-1, 27. Ramazan Akkus 1-1 (strafschop), 55. Moali Sahin 2-1 (strafschop), 56. Lars Megens 2-2, 78. Raymon Golstein (eigen doelpunt) 3-2, 85. Mitchell Wichers 4-2. Bijzonderheid: Gert Jan Loman (Socii) mist in de 44e minuut een strafschop.

    5D: EGC-FC Zutphen 4-1 (0-0). 51. Jesper Nachtegaal 1-0, 56. Terrance Overby 1-1, 75. Mees Botzel 2-1, A. Pronk 3-1, 87. Almir Fizovic (strafschop) 4-1.

    5G: Deventer-SDOL 7-3 (4-1). 1. Keimpe van de Meulen 1-0, 7. Davey da Costa 2-0, 41. Dillen Kornet 3-0, 43. Hamza Loukili 4-0, 45. Collin Holtmaat 4-1, 50. Hamza Loukili 5-1, 57. Dillen Kornet 6-1, 62. Shalux Reimert 6-2, 78. Collin Holtmaat 6-3, 87. Dillen Kornet 7-3.

    5G: FCRDC-Go Ahead Deventer 10-5 (6-1). 2. Elvis Selimovic 1-0, 5. Sil Aslan 2-0, 12. Delano Unaola 3-0, 19. Sil Aslan 4-0, 24. Elvis Selimovic 5-0 (strafschop), 39. Sil Aslan 6-0, 42. Mitchel Kiffen 6-1, 52. Mitchel Kiffen 6-2, 57. Jordi Weimer 6-3, 64. Mitchel Kiffen 6-3 (strafschop), 67. Sil Aslan 7-4, 70. Elvis Selimovic 8-4, 86. Sil Aslan 9-4, 90. Laurens Bosma 9-5 (eigen doelpunt), 91. Freddie Baxter 10-5.

    5G: Koninklijke UD-Wesepe 3-2 (2-0). 3. Damian Dziegielenski 1-0, 12. Damian Dziegielenski 2-0, 50. Frank Groot Lipman 2-1, 53. Richard Flierman 2-2, 80. Maarten Zoetbrood 3-2.

    5G: Nieuw Heeten-V en L 2-0 (0-0). 86. Jort Schutte 1-0, 88. Wout ten Have 2-0.

    5G: Raalte-Sallandia 0-0.

    5G: Terwolde-Marienheem 2-0 (1-0). 25. Thomas Leurink 1-0, 80. Jurjen Kamphuis 2-0.

    Vrouwen

    1C: Witkampers-SDO 0-2 (0-1).

    3G: Raalte-Juventa 4-1 (2-0). 20. Celine Jansen 1-0, 25. Esmee Tijink 2-0. 57. Tijink 3-0 78. - 3-1, 83. Manon Kuiper 4-1.