article
1.6482607
Hieronder een overzicht van de karakteristieken die horen bij de wedstrijden die zijn afgewerkt door clubs in de diverse sporten uit de regio Deventer/Zutphen/Lochem en Salland.
Karakteristieken overige sporten
Hieronder een overzicht van de karakteristieken die horen bij de wedstrijden die zijn afgewerkt door clubs in de diverse sporten uit de regio Deventer/Zutphen/Lochem en Salland.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-overige-sporten-1.6482607
2016-10-02T20:40:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.3312471.1385223716!image/image-3312471.jpg
Deventer,Sport,volleybal,waterpolo,hockey,amateursport,korfbal,handbal,tafeltennis,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken overige sporten

Karakteristieken overige sporten

Reacties
Reageer
    Hieronder een overzicht van de karakteristieken die horen bij de wedstrijden die zijn afgewerkt door clubs in de diverse sporten uit de regio Deventer/Zutphen/Lochem en Salland.

    HANDBAL

    Vrouwen:

    Eredivisie

    Kwiek - Handbal Venlo: 20-31 (11-14)

    Scores Kwiek: Rosanne Blankhorst 6, Bianca Klein Koerkamp 3, Kim Peters 3, Ilone Bloo 2, Valerie Logtenberg 2, Anouk van Rijssen 2, Floor Liefers, Anne Slegten

    Tweede divisie: Nieuw Heeten-Wijhe 23-29 (9-18). Nieuw Heeten: Ilse Bouman 5, Chantal Ruiter 5, Debbie Hutten 4, Naomi Lorkeers 4, Elien Bouman 3, Daphne Grolleman, Else Lamers. Wijhe: Sharina van Dort 5, Sanne Huis in 't Veld 5, Janine Nijboer 5, Anouk Mulder 4, Lisan Herbrink 4, Lorèn voor 't Hekke 4, Mareille Fredriks 2

    Voorwaarts-SEW 2: 26-18 (9-8). Voorwaarts: Ellen Schutte 8, Laura Deijk 4, Maaike Wensink 3, Sharin Aal 2, Melissa van Delsen 2, Merlin Fakkert 2, Patricia Hendriksen 2, Aniek Koers 2, Lizet Klunder.

    Hoofdklasse: Wesepe-LHC: 25-22 (12-10). Wesepe: Astrid Lugtenberg 6, Moniek Jansen 5, Dorien Wolterink 5, Marleen Spikker 4, Elke Berends 2, Nikki Bosch, Loes Groot Lipman, Yvonne van Tilburg. LHC: Roos Kogelman 5, Ryan Bloo 3, Linn Eikelboom 3, Joanne Pelgrim 3, Simone Herbrink 2, Linda Maatman 2, Veere Wilms 2, Jolin van den Berg, Marion Hendriks

    Lettele-Groessen: 28-24 (14-14). Lettele: Tessa te Riele 8, Ilse van Oldeniel 6, Yara Kloosterboer 3, Anouk Zwiers 3, Cindy Jansen 2, Maaike te Riele 2, Anouk Schiphorst 2, Anouk Oosterwijk, Jolien Oosterwijk

    HVBS-Heeten: 18-18 (10-10). Heeten: Muriël Messchaert 4, Dewi Tepperik 4, Emma Schoorlemmer 3, Rosan Kortenhorst 3, Myrthe Droste 2, Diede van Dartel, Maureen Schiphorst

    Hockey

    Vrouwen

    1D: Groninger Studs-DHV 4-2 (2-0). Doelpunten: Aukje van Raaij, Meilin Liotard.

    2A: Zevenaar-Lochem 4-0 (2-0)

    Mannen

    2C: Zevenaar-DHV 2-4 (0-3). Doelpunten: Brend Harkema, Bastiaan van Oostveen, Reinout Saaltink 2x.

    3C: MHC Zutphen-Steenwijk 4-2 (3-0). Doelpunten: Jasper Verschuur, Ward Haitsma Hugo Kuijper, Sjors van der Meijs.

    3C: Doetinchem-Lochem 6-2 (2-2). Doelpunten: Wouter Fortuin, Alain van den Bos.

    Korfbal

    Overgangsklasse B: KVZ-SKF 16-12 (8-7). Doelpuntenmakers KVZ: Thijs van Swaaij 5, Kees van der Veer 5, Myrthe Erps 2, Stefan Vogd, Myrna Sluizeman, Koen Lenderink en Aafke Bröcker.

    3E: Devinco-Luno 10-10 (6-3). Scores Devinco: Rikst Buijs 3, Fokko Agema 2, Jorrik Albers 2, Peta Rademaker, Arjen Agema, Merwin Bosman.

    Tafeltennis

    Mannen

    Derde divisie B: De Toekomst-De Brug 7-3. Winstpartijen De Toekomst: Gerben Otten 3, Frank Bruggeman 2, Rutger Carelse, dubbel: Otten/Bruggeman.

    Volleybal

    Vrouwen

    1A: WSV-Scylla 3-2.

    1A: Set Up 2-Dash 3-2 (25-15, 27-25, 19-25, 14-25, 15-11).

    2B: De Bevers-Veracles 2 3-1.

    2B: Apollo 8 2-Avior 4-0 (25-17, 25-23, 25-18, 25-9).

    Mannen

    1A: Avior – EVV 4-0 (25-23, 27-25, 25-19, 25-23).

    2B: BVC-SSS 2 3-2 (25-20, 25-20, 21-25, 16-25, 15-11).

    Waterpolo

    Vrouwen

    2C: Schuurman BZC-TriVia 16-3 (5-1, 8-2, 11-2). BZC: Ilona Kropman 5, Marieke Lowik 4, Anna Huizinga 3, Margot te Winkel 2, Meike Horst, Lenneke van der Molen.

    Mannen

    Eredivisie: Het Ravijn-Schuurman BZC 6-9 (2-2, 3-5, 4-7). BZC: Steijn Lammers 3, Jeroen Kuilman 2, Bilal Gbadamassi, Jelle Lammers, Klaas Zwaan, Youri Roolvink.

    3C: Proteus-De Reest 12-9 (2-3, 4-6, 9-7). Proteus: Marc Dassel 4, Bas ten Bulte 3, Roy Kleise 2, Jouri Fledderman, Huib Schook, Rick Broekhof.

    3D: Arethusa-De IJsselmeeuwen 9-11 (1-1, 3-5, 6-8). Scores De IJsselmeeuwen: Erwin Croes 3, Bas Kervel 3, Nick Fiege 2, Swen van Duren 2, Gijs de Rooij.