article
1.6641732
Er is weer een volledig programma afgewerkt in de diverse sporten op de regionale velden. Hieronder een overzicht van de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in de regio's Deventer, Lochem, Salland en Zutphen.
Karakteristieken overige sporten
Er is weer een volledig programma afgewerkt in de diverse sporten op de regionale velden. Hieronder een overzicht van de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in de regio's Deventer, Lochem, Salland en Zutphen.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-overige-sporten-1.6641732
2016-11-13T22:14:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6641733.1479075346!image/image-6641733.JPG
Deventer,Sport,regiosport,amateursport,karakteristieken,uitslagen,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken overige sporten

Karakteristieken overige sporten

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Hockeysters Lochem verloren ondanks drie goals van Julia Heitmeijer
      Fotograaf
    Er is weer een volledig programma afgewerkt in de diverse sporten op de regionale velden. Hieronder een overzicht van de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in de regio's Deventer, Lochem, Salland en Zutphen.

    Handbal

    Vrouwen:

    Eredivisie: VOC – Kwiek: 37-24 (15-12).

    Scores Kwiek: Anouk van Rijssen 7, Bianca Klein Koerkamp 4, Anne Slegten 4, Rosanne Blankhorst 2, Floor Liefers 2, Ilone Bloo, Valerie Logtenberg, Kim Peters, Charlotte Schulten, Floor Tutert

    Tweede divisie:

    Wijhe-SEW 2: 26-26 (9-13).

    Scores Wijhe: Sharina van Dort 5, Anouk Mulder 5, Pauline Nijboer 4, Jessica Zernitz 4, Janine Nijboer 3, Lisan Herbrink 2, Anouk Westerbeek 2, Lorèn voor 't Hekke

    Nieuw Heeten-Kwiek 2: 25-26 (9-14).

    Scores Nieuw Heeten: Debbie Hutten 8, Eline Bouman 6, Ilse Bouman 4, Daphne Grolleman 2, Naomi Lorkeers 2, Juulke Haarman, Else Lamers, Daphne Marissink

    BWO-Voorwaarts: 27-37 (14-19).

    Scores Voorwaarts: Ellen Schutte 12, Melissa van Delsen 5, Maaike Wensink 5, Laura Deijk 4, Lizet Klunder 4, Aniek Koers 3, Merlin Fakkert 2, Patricia Hendriksen 2

    Hoofdklasse:

    Houten-Lettele: 20-22 (10-11).

    Scores Lettele: Yara Kloosterboer 8, Anouk Schiphorst 5, Jolien Oosterwijk 3, Milou Oosterwijk 3, Tessa te Riele 2, Maaike te Riele

    AES Arnhem 2 - Wesepe: 34-28 (19-14).

    Scores Wesepe: Dorien Wolterink 9, Nikki Bosch 7, Elke Berends 5, Jolien Koerhuis 4, Marjolien Roesink 2, Marleen Spikker

    Heeten-LHC 24-26 (11-15).

    Scores Heeten: Emma Schoorlemmer 7, Dewi Tepperik 6, Amél Blom 4, Rosan Kortenhorst 3, Rosan Schiphorst 2, Maureen Schiphorst 2. Scores LHC: Linda Maatman 6, Jolin van de Berg 4, Marion Hendriks 3, Joanne Pelgrim 3, Linn Eikelboom 3, Ryan Bloo 3, Veere Wilms 2, Simone Herbrink 2.

    Hockey

    Vrouwen

    1D: Deventer - GCHC 2-3 (1-1).

    Doelpunten Deventer: Robin Jansen 2x

    2A: Lochem - Arnhem 3-4 (2-1)

    Doelpunten Lochem: Julia Heitmeijer 3x

    Mannen

    2C: Deventer – Arnhem 6-1 (3-0).

    Doelpunten Deventer: Reinout Saaltink 4x, Brend Harkema, Guus Haverkate.

    3C: Lochem - Twente 1-4 (1-2)

    Doelpunten Lochem: Wouter Fortuin

    Korfbal

    Overgangsklasse B: Tweemaal Zes–KVZ 28-19 (13-13).

    Scores KVZ: Kees van der Veer 7, Thijs van Zwaaij 4, Myrthe Erps 4, Myrna Sluizeman 2, Xanne Ketelaar 2.

    2D: Tiel '72–Devinco 13-17 (8-9).

    Scores Devinco: Fokko Agema 5, Arjen Agema 4, Merwin Bosman 3, Jorrik Albers 2, Rikst Buijs 2, Kristel Stam.

    Rugby

    2e klasse Noord: HRC 2 – Pickwick Players 27-5 (12-0).

    Tafeltennis

    Mannen

    Derde divisie B: De Brug - De Toekomst 0-10.

    Winstpartijen De Toekomst: Gerben Otten 3, Frank Bruggeman 3, Marten Adolfsen 3, dubbel: Otten/Bruggeman.

    Volleybal

    Mannen

    1A: Peelpush - Avior 3-1 (25-6, 17-25, 25-22, 25-23).

    2B: Webton Hengelo 2-BVC 3-1 (25-19, 25-19, 14-25, 25-15).

    Vrouwen

    1A: Sneek 2-Dash 4-0 (25-19, 25-20, 25-22, 25-23).

    2A: De Bevers-Reflex 3-2 (25-19, 25-20, 23-25, 25-12, 15-12).

    2B: Avior-Boemerang 3-2 (24-26, 25-22, 14-25, 25-9, 18-16).

    Waterpolo

    Mannen

    Eredivisie:

    Zaterdag: Donk - BZC 11-9 (1-2, 3-4, 7-8) Scores BZC: Bilal Gbadamassi 3, Menno de Bruin 2, Steijn Lammers, Jeroen Kuilman, Filip Kljajevic, Klaas Zwaan.

    Zondag: De Ham – BZC Schuurman 12-6 (3-0, 7-4, 9-6).

    Scores BZC: Filip Kljajevic 2, Jeroen Kuilman 2, Bilal Gbadamassi, Steijn Lammers.

    3C: Proteus - TriVia 6-8 (2-3, 2-4, 4-7). Scores Proteus: Roy Kleise 4, Bas ten Bulte, Rick Broekhof.

    3D: De Treffers - De IJsselmeeuwen 12-16 (2-4, 5-7, 7-13).

    Scores De IJsselmeeuwen: Erwin Croes 5, Berry te Kamp 3, Erik Schepers 2, Ronnie Klaasen 2, Bas Kervel, Gijs de Rooij, Swen van Duren, Kjille Kemperman.