article
1.6685823
Hieronder een overzicht van de karakteristieken van alle wedstrijden die gespeeld zijn in de verschillende sporten uit de regio Deventer, Zutphen, Salland en Achterhoek.
Karakteristieken overige sporten
Hieronder een overzicht van de karakteristieken van alle wedstrijden die gespeeld zijn in de verschillende sporten uit de regio Deventer, Zutphen, Salland en Achterhoek.
http://www.destentor.nl/sport/karakteristieken-overige-sporten-1.6685823
2016-11-27T20:37:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6685824.1480279217!image/image-6685824.JPG
Deventer,Sport,regiosport,deventer,amateursport,hermes
Sport
Home / Sport / Karakteristieken overige sporten

Karakteristieken overige sporten

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Foto: Patrick van Gemert
    Hieronder een overzicht van de karakteristieken van alle wedstrijden die gespeeld zijn in de verschillende sporten uit de regio Deventer, Zutphen, Salland en Achterhoek.

    Handbal

    Vrouwen

    Tweede divisie

    DSO-Voorwaarts: 31-32 (15-14). Scores Voorwaarts: Ellen Schutte 10, Laura Deijk 8, Melissa van Delsen 4, Lizet Klunder 4, Merlin Fakkert 2, Aniek Koers 2, Maaike Wensink 2.

    Wijhe-V en S: 34-31 (19-15). Scores Wijhe: Anouk Mulder 10, Sanne Huis in 't Veld 8, Sharina van Dort 4, Janine Nijboer 4, Lisan Herbrink 3, Lorèn voor 't Hekke 2, Pauline Nijboer 2, Eline Wellenberg 1.

    Nieuw Heeten-VVW 30-31 (15-17). Scores Nieuw Heeten: Debbie Hutten 7, Chantal Ruiter 6, Ilse Bouman 5, Eline Bouman 4, Naomi Lorkeers 3, Daphne Grolleman 2, Else Lamers 2, Maureen van Rossum.

    Hoofdklasse

    HVBS-Lettele: 24-23 (13-15). Scores Lettele: Yara Kloosterboer 7, Tessa te Riele 6, Milou Oosterwijk 4, Anouk Schiphorst 3, Annemijn te Boekhorst 1, Jolien Oosterwijk 1, Maaike te Riele 1.

    Wesepe-MIC: 24-25 (14-14). Scores Wesepe: Jolien Koerhuis 8, Marjolien Roesink 5, Dorien Wolterink 4, Elke Berends 3, Marleen Spikker 2, Nikki Bosch 1, Yvonne van Tilburg 1.

    Havas-LHC: 37-23 (20-13). Scores LHC: Linn Eikelboom 5, Roos Kogelman 5, Joanne Pelgrim 4, Ryan Bloo 3, Jolin van den Berg 3, Veere Wilms 2, Jessie Neppelenbroek 1.

    OWB-Heeten 31-16 (18-7). Scores Heeten: Rosan Kortenhorst 5, Rosan Schiphorst 3, Emma Schoorlemmer 3, Isa Lokate 2, Dewi Kepperik, Myrthe Droste en Lisa Maatman 1.

    Hockey

    Vrouwen

    2A: Lochem-Leeuwarden 1-2 (1-1). Doelpunten Lochem: Nannette Ruisch

    Mannen

    2C: Deventer-Beuningen 1-5 (0-2). Doelpunten Deventer: Wijnand Went

    3C: Drienerlo-Zutphen 2-3 (1-3). Doelpunten Zutphen: Sjors van der Meijs 2x, Tijn de Hilster.

    3C: Lochem-Steenwijk 5-3 (4-0). Doelpunten Lochem: Alain van den Bos, Cas Broekman, Wouter Fortuin 3x

    Korfbal

    Overgangsklasse B: SKF-KVZ 26-22 (12-14). Scores KVZ: Thijs van Zwaaij 8, Kees van der Veer 4, Koen Lenderink 2, Xanne Ketelaar 2, Myrthe Erps 2, Stefan Vogd 2, Aafke Bröcker 2.

    2D: Viko-Devinco 20-15 (11-8). Scores Devinco: Fokko Agema 6, Merwin Bosman 4, Jorrik Albers 2, Arjen Agema 2, Robert Jan Zomer.

    Schaken

    3B: Pallas-De Toren 2 5.5-2.5

    Tafeltennis

    Mannen

    Derde divisie B: Hilversum 5-De Toekomst 1-9.

    Winstpartijen DeToekomst: Marten Adolfsen 3, Rutger Carelse 3, Frank Bruggeman 2, dubbel: Adolfsen/Carelse.

    Volleybal

    Mannen

    2B: BVC-Orion 2 4-0 (25-19, 25-19, 25-13, 25-20).

    Vrouwen

    1A: WSV - Springendal-Set Up 3-1 (12-25, 25-23, 25-14, 25-19)

    Waterpolo

    Mannen

    Eredivisie: BZC-AZC Alphen 10-12 (2-3, 6-4, 7-9, 10-12). Doelpunten BZC: Jelle Lammers (4), Youri Roolvink (2), Steijn Lammers (2), Jeroen Kuilman, Yannick van Roessel.

    3D: Njord-De IJsselmeeuwen 10-14 (2-2, 6-6, 9-10). Doelpunten De IJsselmeeuwen: Erwin Croes 3, Kjille Kemperman 3, Bas Kervel 2, Ronnie Klaasen 2, Gijs de Rooij, Berry te Kamp, Nick Fiege, Swen van Duren.

    Vrouwen

    2C: WS Twente-BZC 8-7 (3-2, 5-3, 7-5). Doelpunten BZC: Anna Huizinga 2, Kim Blikman 2, Hilde Geverink 2, Marieke Lowik.