article
1.6109220
DEVENTER/ZUTPHEN - Woensdagavond om 12.00 uur sluit de transfertermijn in het regionale amateurvoetbal. Hierbij het overzicht van de clubs (tot en met de vierde klasse) uit de regio Achterhoek, Deventer, Salland en Zutphen.
Overschrijvingen amateurvoetbal
DEVENTER/ZUTPHEN - Woensdagavond om 12.00 uur sluit de transfertermijn in het regionale amateurvoetbal. Hierbij het overzicht van de clubs (tot en met de vierde klasse) uit de regio Achterhoek, Deventer, Salland en Zutphen.
http://www.destentor.nl/sport/overschrijvingen-amateurvoetbal-1.6109220
2016-06-15T07:06:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6109221.1465974578!image/image-6109221.JPG
Raalte,Lochem,Deventer,Zutphen,Sport,zutphen,raalte,lochem,amateurvoetbal,deventer,overschrijvingen,hermes
Sport
Home / Sport / Overschrijvingen amateurvoetbal

Overschrijvingen amateurvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    DEVENTER/ZUTPHEN - Woensdagavond om 12.00 uur sluit de transfertermijn in het regionale amateurvoetbal. Hierbij het overzicht van de clubs (tot en met de vierde klasse) uit de regio Achterhoek, Deventer, Salland en Zutphen.

    ABS

    Nieuw: geen.

    Weg: geen.

    ACTIVIA

    Nieuw: Bas Oldenhof (FC RDC zat.)

    Weg: Omer Yurtseven (stopt).

    ALMEN

    Weg: Jobert Jansen (stopt), Leendert Jansen (lager)

    Nieuw: Rutger Diepeveen (was gestopt), Tom Kruiselbink, Jorn Tragter, Sander Tabak (allen eigen jeugd).

    AZC

    Nieuw: Daan Boonman (AVW'66), Niek Ruumpol (Warnsveldse Boys), Joost Alferink (eigen jeugd).

    Weg: Geen

    BE QUICK

    Weg: Dennis van Engeland (Beekbergen), Dirk Jan Smits (lager elftal), William Wubben (gestopt).

    Nieuw: Mehmet Uludag (FC Zutphen), Paul de Bruin (FC Zutphen), Jasper Emmers (Be Quick zat.2), Dani Kersten, Arif Altintas (TKD), Lars Metselaar, Hent Ribbink, Noud Veldscholten, Tim Turksema, Thijs Hurenkamp, Tom Daamen, Metu Ndibutsa, Kelvin Krüger, Brian Noppen (allen uit eigen jeugd).

    BLAUW WIT

    Weg: Thomas Nijkamp (FC Zutphen zat.).

    Nieuw: geen.

    BROEKLAND

    Nieuw: Aron Schiphorst (Udiros, lager), Menno Holleboom, Jim Booijink (beiden terug na blessure).

    Weg: Remco Dijkman (Wijhe), Marco ten Klooster (Heeten), Wout Koerhuis (lager).

    BRUMMEN

    Nieuw: Onky Pietersz (FC Zutphen), Jaimy van der Velde (FC Zutphen), Dennis Oplaat (De Hoven), Edwin Zeegers (eigen jeugd).

    Weg: Aljan Annevelink (lager).

    COLMSCHATE

    Nieuw: Gino Natar (FC RDC zon.), Jordi de Groot (Sallandia), Ence Sahin (Schalkhaar), Steven van de Beld, Wesley Hansler, Aron Mautobi (allen eigen jeugd).

    Weg: Daan de Jong (lager elftal).

    DAVO

    Nieuw: Patrick Jeffrey, Rainer Vlijt (beiden FC RDC zon.), Johan Dijkstra, Jonas Dijkstra (beiden Kon. UD).

    Weg: geen.

    DIEPENVEEN

    Nieuw: Sander Bezem (FC RDC zat.), Timon Metz, Hugo Gramsma, Rens Gerrits, Tim Legebeke, Twan van de Linde, Tjum Nijland, Davy da Costa (allen eigen jeugd).

    Weg: Niek Agema, Eelco van Leent (gestopt)

    EEFDE

    Nieuw: geen.

    Weg: Tom van Zeijts, Wardo Nengerman, Remco te Pas, Mathijs Verbei (allen gestopt).

    DE GAZELLE

    Nieuw: Kick Maatman (lager), Bailey Bruins (eigen jeugd), Tom Linker (Diepenveen), Michael Bernards (Oranje Blauw).

    Weg: Chris Schlattman (stopt), Wesley Bosch (Rijssen Vooruit), Jeroen Maas (Schalkhaar).

    HAARLE

    Nieuw: geen

    Weg: Jaron van 't Erve, Danny Cents, Kasper Kinds (allen lager).

    HARFSEN

    Weg: Axel Haak (stopt), Justin Leidekker, Koen van der Worp, Yavuz Arslan (allen naar Klein Dochteren).

    Nieuw: Gideon Haak (was gestopt).

    HEETEN

    Nieuw: Maurice Tepperik (Rohda), Marco ten Klooster (Broekland).

    Weg: Jasper Wichers Schreur (gestopt).

    HEINO

    Nieuw: Remco Beumer (WHC), Kevin Roddenhof (Wijhe).

    Weg: geen.

    HELIOS

    Nieuw: Glenn Alberts (terug na schorsing), Bjorn Groot Hulze (Voorwaarts), Thomas Udding (terug van stage), Bonne Strijdveen (Kon. UD), Luc Pelleboer (terug van stage), Roy Gerritsen (eigen jeugd), Stephan Stege

    huis (lager).

    Weg: Ruben Gersten (Schalkhaar).

    HOLTEN

    Nieuw: Rick Stoevenbelt (DSVD).

    Weg: geen.

    IJSSELSTREEK

    Nieuw: Sercan Demirel (FC RDC), Andy Roroa, Halid Isik (beiden Sallandia), Marcel van Binsbergen, Alex van Binsbergen (beiden De Gazelle), Hasan Aslan, Enes Isik (beiden Anadolu), Abed Razeq, Amza Razeq, Salih Pekmezci (allen FC RDC).

    Weg: Sidney Demirel (Turkse Kracht) Abdou Secka (Turkse Kracht), Baris Topbas (Deventer).

    KLARENBEEK

    Nieuw: geen.

    Weg: geen.

    LEMELERVELD

    Nieuw: Teun in de Wal (eigen jeugd).

    Weg: Niels Noordman (lager), Sven Kruger (lager).

    LETTELE

    Nieuw: geen

    Weg: geen

    LOCHEM

    Nieuw: Mark van Donkelaar (Reunie), Sten Gosselink (eigen jeugd).

    Weg: Bas Mennop (SVBV).

    OEKEN

    Nieuw: Sharif Hashemi (Brummen), Tim Heldens (Epse), Tijs Hafkamp (eigen jeugd), Bjorn Reugebrink (eigen jeugd).

    Weg: Laurens Bos (stopt).

    OVERWETERING

    Nieuw: Henry Rozen (FC RDC zat.), Orlando Rozen (RDC zat.), Tom Koers (Schalkhaar).

    Weg: geen.

    FC RDC (ZAT)

    Weg: Mehmet Kisa (Rijssen Vooruit), Orlanda Rozen en Henry Rozen (Overwetering), Sander Bezem (Diepenveen), Bas Oosterhof (Activia).

    Nieuw: Faruk Cadirci (Turkse Kracht), Paul Sinha (Kon. UD).

    REÜNIE

    Nieuw: Gijs Kistemaker (DEO), Martijn Rexwinkel (DEO), Musa Dagdelen (Lochem), Flinn Schutten (eigen jeugd).

    Weg: Mark van Donkelaar (Lochem), Erik Middelhoff (Beuningse Boys), Herman Hennink (gestopt).

    ROHDA

    Nieuw: Djeremy Zandvliet (beloften GA Eagles), Ronald Gomez (Aruba), Thom Strijland (Quick'20), Edilson José Coelho (FC Zutphen zat.), Don van Rossum, Sven Kruiper (eigen jeugd), Ogúzhan Sahin (beloften De Graafschap). Weg: Jeffrey de Visscher (trainer Achilles'12), Lars Kamperman Leferink (Excelsior'31), Björn Zwikker (Emmen), Maurice Tepperik (Heeten), Saba Gwedelidze (Dieze West), Jordy Bloo, Cas Hulsebos, Jurrian Keilholtz (allen lager), Jolf Stel, Mart Hento (beiden gestopt).

    RUURLO

    Nieuw: Leon Hoijtink (Longa'30), Jelle Kornegoor (Grol), Larson Arendsen Raedt (SVBV), Lars van der Lecq (eigen jeugd), Anouar Schouten (eigen jeugd).

    Weg: Wouter Schouten (trainer eerste elftal Ruurlo).

    SCHALKHAAR

    Nieuw: Ruben Gertsen (Helios), Milan te Riele, Nick Mulder (beide lager), Moreno Belt, David Klopman (eigen jeugd).

    Weg: Jeroen van Sluijters (stopt), Sjors Brugge (lager).

    TEUGE

    Nieuw: Jasper van Oorspronk (NSC Nijkerk), Sven Teunissen (Voorwaarts), Rick Smeets (Robur et Velocitas), Wesley Hofman (V en L), Marco Bouwmeester (V en L).

    Weg: Pieter Bart Bos (CSV Apeldoorn, lager), Jorn van Strien (CSV Apeldoorn, lager), Bas Wielart (lager), Martijn Griemink (stopt), Bas van Hunenstijn (stopt).

    TURKSE KRACHT

    Nieuw: Turgay Caliskan (Anadolu), Sidney Demirel (IJsselstreek), Burak Kazci, Furkan Kazci, Hasan Ozcan (allen Kon. UD), Abdou Secka (IJsselstreek), M. Demirci, Onur Yurukel, Ahmet Seker, Malik Altuntas (allen FC RDC), Cerkan Demirkan (Schalkhaar), Mehmet Colak, Ugur Guclu (beiden Alexandria), Iesa van Lenthe (Davo), Mehmet Kazci (Sallandia), Samed Erdem, Emre Bice, Alperen Ata (allen eigen jeugd).

    Weg: Murad Kilinc, Bora Akman, Husseyin Güveli (allen CSV Apeldoorn), Emre Akcagoz (Columbia), Faruk Cadirci (FC RDC), Yusuf Yetim (Rijssen), Abdullah Kilic (onbekend), Haluk Aydogan, Sadettin Aydogan (beiden gestopt).

    VOORST

    Nieuw: Niek de Haan, Max Wiltink, Noud van Deurzen (allen eigen jeugd).

    Weg: geen.

    VOORWAARTS

    Nieuw: geen.

    Weg: Daniël Sonoto (gestopt), Bjorn Groot Hulze (Helios).

    VORDEN

    Nieuw:geen.

    Weg: Rick Schröer (lager elftal), Niels Siemerink (lager elftal).

    WARNSVELDSE BOYS

    Nieuw: Kiefer Duits (BVC'12), Kylion Stelder (De Hoven), Luuk van Dulmen (EDS), Thom Boeve, Jelger Ruikes, Laurens Bosma (allen eigen jeugd).

    Weg: Bart Bloemers (lager), Vincent Palmeri (lager), Denny van 't Verlaat (gestopt), Jelmer de Boer (gestopt).

    WIJHE

    Nieuw: Remco Dijkman (Broekland)

    Weg: Paco Platenkamp, Jari van Wijnen (beiden Windesheim), Kevin Roddenhof (Heino), Marijn Platenkamp (lager).

    WITKAMPERS

    Nieuw: Geen.

    Weg: Richard Kok (Trias), Jorn Zomer (lager).

    FC ZUTPHEN

    Nieuw: Joshua Palm (FC Zutphen zon.), Thomas Nijkamp (Blauw Wit), Ufuk Dulkaroglu (FC RDC), Erren Kucuk (AGOVV), Daniel Opoku (VDZ), Marijn Sangers, Huib Achterkamp, Geert Bijl, Pim Harbers, Wael Anoya, Roeland Wiersinga, Jari Willems (allen eigen jeugd).

    Weg: Raijmon Blankestijn (FC RDC), Niels Verbeek (Eerbeekse Boys), Samad Ezafzafi (SDVB), Jaimy van der Velde (Brummen), Edilson Coelho (Rohda), Cas Mulder (Bennekom), Noë Bokila (België), Tom de Haan, Wouter de Haan (beiden gestopt).