article
1.6109975
ZWOLLE - Woensdagavond om 12.00 uur sluit de transfertermijn in het regionale amateurvoetbal. Hierbij het overzicht van de clubs (tot en met de derde klasse) uit de regio Zwolle.
Overschrijvingen amateurvoetbal Zwolle en omgeving
ZWOLLE - Woensdagavond om 12.00 uur sluit de transfertermijn in het regionale amateurvoetbal. Hierbij het overzicht van de clubs (tot en met de derde klasse) uit de regio Zwolle.
http://www.destentor.nl/sport/overschrijvingen-amateurvoetbal-zwolle-en-omgeving-1.6109975
2016-06-15T10:16:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6110008.1465985683!image/image-6110008.jpg
Zwolle,Voetbal-amateur
Sport
Home / Sport / Overschrijvingen amateurvoetbal Zwolle en omgeving

Overschrijvingen amateurvoetbal Zwolle en omgeving

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Ferdi ter Avest naar SVZW. Foto: vv Staphorst
    ZWOLLE  - Woensdagavond om 12.00 uur sluit de transfertermijn in het regionale amateurvoetbal. Hierbij het overzicht van de clubs (tot en met de derde klasse) uit de regio Zwolle.

    TWEEDE DIVISIE
    HHC Hardenberg Nieuw: Sargon Gouriye (Spakenburg), Danny Bouws (FC Emmen), Pim de Jonge (HZVV), Ramon Nijland (VKW), Johan Wigger (SV Meppen, Dui). Weg: Gersom Klok (FC Emmen), Melvin Koetsier (Excelsior’31), Dennis Krohne, Marcel Piesche (nnb), Stijn Pol (Saasveldia), Philip Ties (Spakenburg).

    HOOFDKLASSE
    Dieze West Nieuw: Mohammed Ali Pour Asli (FC Meppel), Levi El Atiaoui, Akke Pleijsier (CSV’28), Saba Gwedelidze (Rohda Raalte), Enes Kucuker, Talha Özen (Be Quick’28), Michael Wolf (Heerde), Azwad Al Badri (geen club). Weg: Tom IJzerman, Wahid Shimeri (Nunspeet), Hafid Lahzal, Jeffrey de Nooijer (KHC), Bjorn Rellum (Alcides), Nima Shimeri (Unicum), Lodewijk de Vries (Zwolsche Boys), Mehran Ali Pour Asli (Berkum), Sinan Cumert (SVI), Pim Hermans (Be Quick’28), Ralf Westenberg (SVI), Jesper Beunk (gestopt).
    asv Dronten Nieuw: Martijn Dekker (Hierden), Danny Scholte (FC Weesp). Weg: Jeroen van der Meer (Staphorst), Miquel Welles (Waterwijk), Boyd Besseling, Paul Broekhof, Koen Klaase Bos, Maikel Kampjes (allen nnb), Jeroen de Groot, Dennis van Vuuren (gestopt). 


    Flevo Boys Nieuw: Jesse Betaze (WVF), Harvey de Boer, Roelof Strikwerda (ONS Sneek), Christiaan Haagsma (SVM), Tjisse Kerkstra (SC Joure), Tjeerd Korf (Genemuiden), Jan Stoker (Drachtster Boys). Weg: Arjen Bergsma (Gorredijk), Paul Bergtop (Drachtster Boys), Dick Hakvoort (Urk), Wesley de Klein (VVOG), Thiemen Pen (Heerenveen), Arjen Postma (Renado), Dennis van der Wal (Sparta Nijkerk), Jurjan Wouda (gestopt).
    SC Genemuiden Nieuw: Omar Kavak (SVZW), Danny Menting (ACV), Wouter van der Molen (SDC Putten), Dirk Muis (Berkum). Weg: Masies Artien (Rijnsburgse Boys), Jasper Bremmer (Berkum), Olivier Duinkerken (Oranje Nassau), Sijmon Eenkhoorn, Gieljan Tissingh (Nunspeet), Tjeerd Korf (Flevo Boys), Ryan van Lente, Siebren Visscher, Niek Beens (IJVV), Riekelt Nentjes (Urk), Arjen Netjes, Rainier Resokario (gestopt), Stef van der Velden (DOS’37), Karlo Heutink (nnb).
    MSC Nieuw: Youri Benjamins (Elim), Danny Bijlsma (d’Olde Veste’54), Remon Hankel (Olyphia), Robin Kist (Sneek WZ), Nick Koster (Noordscheschut), Bram Tijink (Wacker), Milan van der Weide (Germanicus), Boy Vledder (Wolvega), Robert-Jan Thalen (HZVV). Weg: Camiel Fidom (Staphorst), Marc Holterman (MSC za), Carlos Lopes Macedo, Vincent Oosterkamp, Robert Schonewille (WHC), Jan Willem Talsma (Drachtster Boys), Ahmed Hussein (FC Meppel).
    Staphorst Nieuw: Camiel Fidom (Staphorst), Bas de Vries (Havelte), Jeroen van der Meer (asv Dronten), Mike Reuvers (SVBO). Weg: Ferdi ter Avest, Harm-Jan Tip (SVZW), Tom Kisjes (DESZ), Kevin Westerbeek (Be Quick’28).
    Urk Nieuw: Dick Hakvoort (Flevo Boys), Riekelt Nentjes (Genemuiden). Weg: Siemen Lindeboom, Kees de Boer, Jan Marten Romkes (gestopt).


    EERSTE KLASSE 
    Alcides Nieuw: Barry Ditewig (Spakenburg), Frank Fokke, Peter Fokke (VV Emmen), Bram Komduur (FC Emmen), Bjorn Rellum (Dieze West), Kevin Roozendal (Dedemsvaart), Bas Sibum (Heracles Almelo), Jermain Wobbes (FC Meppel). Weg: Renee Agterhuis (DESZ), Martijn Bosman, Herre Huberts, Winfried Tromop (gestopt), Mike Doldersum (HZVV), Rik Jan de Groot (OZC), Yannick Kaluzi, Kevin de Vries (d’Olde Veste’54), Wesley Richardson (SVI), Kevin Schmidt (Stranraer FC), Bas van Wegen (ONS Boso Sneek).
    Berkum Nieuw: Mehran Ali Pour Asli (Dieze West), Jasper Bremmer (Genemuiden), Dennis Horstman (Be Quick’28), Ricardo Kuijer, Jorben Nieuwenhuis (WVF). 
    Weg: Mathijs Bouwhuis (gestopt), Dirk Muis (Genemuiden), Jasper van der Stouw (WHC).
    Go Ahead Kampen Nieuw: Marc Hoekstra (CSV Apeldoorn), Leroy Knol (KHC), Hussein Raza (ONS Sneek), Tanju Sahin (Duno). Weg: Murat Acikgoz (?), Sjaak Buitink (Genemuiden, lager elftal), Samir Merraki (VVOG), Reinier Romkes (gestopt).
    KHC Nieuw: Justin Bruins (Alcides), Ben Hofstra (Zalk), Hafid Lahzal, Jeffrey de Nooijer (Dieze West), Yoshua van Marle, Kevin Olaria (WHC), Savoy Overweel (geen club). Weg: Tom Diender, Kevin Dijkstra (DOS Kampen), Leroy Knol (Go Ahead Kampen), Jeffrey van der Vlist (Be Quick’28), Arjan Bults, Erik Post, Justin Drost, Kevin Isidora (allen gestopt). 
    Nunspeet Nieuw: Henrico Abma (DESZ), Mark van Asselt (Prins Bernhard), Sijmon Eenkhoorn, Gieljan Tissingh (Genemuiden), Emiel Goud (Elspeet), Ronald Hoek (DVS’33), Tom IJzerman, Wahid Shimeri (Dieze West), Kevin Scholten (Epe). Weg: Bilal Bella (’t Harde), Tim Fechter (Sparta Nijkerk), Rick Pul (VSCO’61), Niels van der Zaal (Zuidvogels), Hesli Niebeek (gestopt). 
    d’Olde Veste’54 Nieuw: Bas Flobbe (geen club), Jordie van Hien (Steenwijker Boys), Bas Holleboom (FDS), Yannick Kaluzi, Kevin de Vries (Alcides), Justin Torn (Steenwijk), Wouter van der Vegt (FC Oldemarkt), Jacob Vellekoop (Willemsoord), Brian van der Zweerde (DVSV). Weg: Friso Bakker (gestopt), Danny Bijlsma (MSC), Joy Okenge (Drachtster Boys).
    WHC Nieuw: Carlos Lopes Macedo, Vincent Oosterkamp, Robert Schonewille (MSC), Mark van Petersen (Epe), Jasper van der Stouw (Berkum), Maikel van der Wijk (PEC Zwolle). Weg: Remco Beumer (Heino), Joshua van Marle, Kevin Olaria (KHC), Kyle Olaria (Hatto Heim), Robbert van Schie (ESC), Marc van der Vegte (WVF).

    TWEEDE KLASSE
    ASC’62 Nieuw: Stefan Vellinga (EDON). Weg: Waldo van Bruggen, Harold Pierik, Berry Roeberts (gestopt), Mark van Lenthe (ZAC). 
    Be Quick ’28 Nieuw: Pim Hermans (Dieze West), Jeffrey van der Vlist (KHC), Kevin Westerbeek (Staphorst). Weg: Bas Buimer (Swift), Cas Duiker (Olympia’28), Dennis Horstman (Berkum), Jeroen Horstman (Berkum, lager elftal), Enes Kucuker, Talha Özen (Dieze West). 
    DOS Kampen Nieuw: Tom Diender, Kevin Dijkstra (KHC), Jonno Pruim (’s-Heerenbroek). Weg: Ivo de Waal, Dada Bugera (nnb.).
    SC Emmeloord Nieuw: Ruben Doorn (CVVO), Mart Matthijssen (RKO), Rik Schilder (Ens), Mark Staal (Espel). Weg: Abdul Boundati (Zeerobben), Wouter vd Velde, Stefan vd Werf, Ronald Kleiker (gestopt).
    Gramsbergen Nieuw: Sander ter Wijlen (HHC). Weg: niemand.
    IJVV Nieuw: Niek Beens, Ryan van Lente, Siebren Visscher (Genemuiden). Weg: Tom Bruintjes (Go Ahead Kampen, lager elftal), Martijn van Schellen, Bertrick Schrijver (gestopt).
    Lelystad’67 Nieuw: Yethro de Graav, Yousof Tokhi (Unicum) Weg: niemand.
    FC Meppel Nieuw: Joel Danhof (DESZ), Ruben Elling, Chekir Auoled, Ahmed Hussein (MSC), Stefan Huisman (Vitesse’63), Wiebe de Jong (d’Olde Veste’54), Nick Smilde (IJhorst). Weg: Mohammed Ali pour Asli (Dieze West), Nenad Lukic (Zwolsche Boys), Stefan Lukic (Be Quick 1887), Jermain Wobbes (Alcides).
    Owios Nieuw: Nabil Esaddouqi (BAS). Weg: Richard Schoeber, Gerben Kolkman, Arjan ten Hove, Henk Scheffel (gestopt).
    OZC Nieuw: Rik Jan de Groot (Alcides), Ruben Strating (Klazienaveen), Erwin Schuldink, Rob Schuldink (HHC Hardenberg). Weg: Niels Jansen, Ruben Biemans, Rico Magsino (gestopt).
    Ruinerwold Nieuw: Dyon van den Berg (Staphorst), Mark Brinkman, Erik Telkamp (Alcides), Djemson van het Hoge (d’Olde Veste’54). Weg: Rene van Oost (lager elftal), Alex van der Sterre (Zuidwolde), Rick Zantinge (Oranje Zwart). 
    Tonego Nieuw: niemand. Weg: Henco Bouma (gestopt).
    Unicum Nieuw: Jerry Osei (NVC), Cees Toet (IJsselmeervogels), Nima Shimeri (Dieze West). Weg: Jethro de Graav, Yousof Tokhi (Lelystad’67). 
    WVF Nieuw: Uwais Goelab (HTC), Ramon Heukels (Epe), Robbert Jan Stals (Berkum), Marc van der Vegte (WHC). Weg: Jesse Betaze (Flevo Boys), Bas Bouwhuis, Richard Bouwmeester, Rob Meijerink (gestopt), Ricardo Kuijer, Jorben Nieuwenhuis (Berkum). 


    ZAC Nieuw: Iljas Baltes (HTC), Tim Benes (EDON), Sonny Boerdijk (was gestopt), Mark van Lenthe (ASC’62), Ronald Veldhoen (Avereest). Weg: Ramin Ezzat (Kampen), Dennis Snel (Berkum, lager elftal), Stefan van der Ziel (gestopt).

    DERDE<EN>KLASSE
    Bant Nieuw: niemand. Weg: Bart Rinsma (Tollebeek).
    BAS Nieuw: Moustafa Benali (geen club), Alfons van Panhuis, Salim Saouti (EFC’58). Weg: Nabil Essaddouqi (Owios).
    Batavia’90 Nieuw: Roberto Doufikar (Lelystad’67), Steffan Vlietstra (SCD Putten). Weg: Tayfur Kahraman (gestopt).
    Bergentheim Nieuw: niemand. Weg: Rick Koelman (HHC, lager elftal).
    Dedemsvaart Nieuw: Ben Gerritsen (AVC Heracles). Weg: Nico Both, Dennis Gras (DOS’63), Dilan van Bree, Patrick Pater (HZVV), Dennis Diender (Kampen), Nick Hofman (SCD’83), Kevin Roozendal (Alcides), Bill Spitzers (Lutten).
    DESZ Nieuw: Renee Agterhuis (Alcides), Tom Kisjes (Staphorst), Karlo Naberman (VHK). Weg: Henrico Abma (Nunspeet), Joel Danhof (FC Meppel), Stef Raben (Zuidwolde).
    DSV’61 Nieuw: Maikel Visch (Vierhouten’82). Weg: niemand.
    ESC Nieuw: William Huenestein (Hierden), Robbert van Schie (WHC). Weg: Milos Durmic (Dieze West), Ali Mualaa (gestopt). 
    ’t Harde Nieuw: Bilal Bella (Nunspeet), Terence ten Brink (Hierden), Glenn Kroes (VIOS Vaassen), Davey Visch (Vierhouten’82) Weg: Rick Veldkamp, Arnold Visch, Jim van der Wijk (gestopt).
    Hardenberg’85 Nieuw: Yimis van Leeuwen, Chiel Jansen of Lorkeers , Rob Scholten (HHC Hardenberg), Patrick Meijer (OVC’21). Weg: Jeffrey Brinkman, Frank Klein Koerkamp, Ludo Moyo, Arno Offerman, Yori Peek (gestopt), Thijs Kivits (HFC’15).
    Hattem Nieuw: niemand. Weg: Kelvin Mulder (gestopt).
    Hatto Heim Nieuw: Django van der Landen (Heerde), Kyle Olaria, Lars van der Worp (WHC). Weg: Gerrit-Jan Stam (lager elftal), Mark Plender (gestopt).
    Heerde Nieuw: Tim Rorije (Go Ahead Eagles). Weg: Django van der Landen (Hatto Heim), Michael Wolf (Dieze West).
    Kloosterhaar Nieuw: Zwen Nijeboer (HHC). Weg: Erik Drenthen, Roy Jurgens (gestopt).
    Lemele Nieuw: niemand. Weg: Tim Woudsma (Zwolsche Boys), William te Winkel (Zuid Eschmarke), Frank Dijk (KSV Vragender), Daniel Kampman (nnb).
    Lemelerveld Nieuw: niemand. Weg: Sven Kruger, Niels Noordman, Danny Berghuis, Nick Neppelenbroek (gestopt)
    SC Lutten Nieuw: Bill Spitzers (Dedemsvaart). Weg: Jerry Poel (EMMS).
    Mariënberg Nieuw: Niemand. Weg: Niemand.
    Nieuwleusen Nieuw: Tom Vasse (DOS Kampen). Weg: Tom Odink, Rick Jansen, Sander van der Klocht, Rob Goutbeek (gestopt).
    FC Oldemarkt Nieuw: Niemand. Weg: Wouter van der Vegt (d’ Olde Veste ’54).
    Olympia’28 Nieuw: Cas Duiker (Be Quick ’28), Bertus Finke (HFC Storica), Laurens Visscher (’s-Heerenbroek), Harrald van Dijk (SC Genemuiden). Weg: Peter Fijnheer (Alcides), Guus Tichelaar, Wesley Pestman, Bart Westra, Cees Pieter Dronkers (gestopt).
    SC Rouveen Nieuw: Tijn Ovinge (Alcides). Weg: Rudan Schuurhuis, Robby Kruithof (gestopt).
    SCD’83 Nieuw: Nick Hofman, Thomas Jansen (Dedemsvaart). Weg: Frank Redder (gestopt), Erik Wencker (Avereest). SEH Nieuw: Dennis Bartels (Epe). Weg: Amar Ugljanin (Noord Veluwe Boys). 
    Steenwijk Nieuw: Randy Fidan, Maik Scheltinga (d’Olde Veste’54), Danny Potkamp (Scheerwolde). Weg: Lars de Boer (VENO), Klaas Busscher (FC Wolvega). Justin Torn (d’Olde Veste’54), Winchell Keus (Steenwijker Boys). 
    Steenwijker Boys Nieuw: Winchell Keus (Steenwijk). Weg: Jordie van Hien (d’Olde Veste’54).
    SVI Nieuw: Jelte van der Berg (Excelsior’31), Sinan Cumert, Ralf Westenberg (Dieze West), Wesley Richardson (Alcides), Remco van der Weg (HFC Storica). Weg: Peter Waanders (gestopt).
    SVM Nieuw: niemand. Weg: Christiaan Haagsma (Flevo Boys). 
    SVN’69 Nieuw: Jordi Landkroon (FC Meppel). Weg: Jurjen Visscher (VHK), Lucas Bijker, Arjan van Eerten, Melvin Mosterman (lager elftal).
    VEVO Nieuw: Reinder van der Vrugt (WZC, lager elftal). Weg: niemand.
    Vitesse’63 Nieuw: Kristiaan Kremer (HZVV), Ivar Knol, Edwin Tabak (Wacker). Weg: Pieter Hoekstra (MSC zaterdag), Stefan Huisman (FC Meppel). 
    VSCO’61 Nieuw: Rick Pul (Nunspeet). Weg: Nick Koele, Alex van de Weg, Bart-Jan de Zwaan (gestopt). 
    Willemsoord Nieuw: Bilal Bouk, M’hemed Elbaryati, Robert Gouma (FC Wolvega), Christiaan Weijs (MSC), Weg: niemand. 
    WZC Nieuw: Bernard Drost (Olympia’28). Weg: Ronald Burgmeijer (lager elftal).
    SV Zwolle Nieuw: Richard Huizing (Witteveense Boys), Marcel Nijhof, William van Oene (EDON), Anne Nijland (geen club), Rodrigo Walsweer (Swift’64), Mahsum Yakar (Ulu Spor). Weg: Jimmy Eikelboom, Koen Hultink, Sander Kiers (gestopt), Melvin Hofman (Zwolsche Boys).