article
1.3141238
APELDOORN - Door de invoering van de topklasse viel 'D-Day' voor de amateurvoetbalclubs wat later dan normaal. Dinsdag was de laatste dag waarop spelers nog van club konden wisselen. In de regio's Apeldoorn en Vaassen/Epe veranderde het nodige.
Veel overschrijvingen in regionaal amateurvoetbal
APELDOORN - Door de invoering van de topklasse viel 'D-Day' voor de amateurvoetbalclubs wat later dan normaal. Dinsdag was de laatste dag waarop spelers nog van club konden wisselen. In de regio's Apeldoorn en Vaassen/Epe veranderde het nodige.
http://www.destentor.nl/sport/veel-overschrijvingen-in-regionaal-amateurvoetbal-1.3141238
2010-06-16T06:51:55+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.3141239.1350958894!image/image-3141239.JPG
Grootapeldoorn,Wijhe,Twello,Wapenveld,Epe,Heerde,flitsen,Agovv,Klarenbeek,Vaassen,Apeldoorn,Hulshorst,Hierden,Apeldoorn - Door De Invoering Van De Topklasse Viel,Teuge,Deventer,Nunspeet,Zwolle,Putten,Kampen,Oene,Beekbergen
Sport
Home / Sport / Veel overschrijvingen in regionaal amateurvoetbal

Veel overschrijvingen in regionaal amateurvoetbal

Foto's
1
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Jelmen Possemis (r.) doet zijn verdedigende werk. foto Hans van de Vlekkert
    APELDOORN - Door de invoering van de topklasse viel 'D-Day' voor de amateurvoetbalclubs wat later dan normaal. Dinsdag was de laatste dag waarop spelers nog van club konden wisselen. In de regio's Apeldoorn en Vaassen/Epe veranderde het nodige.

    Het naar de tweede klasse gedegradeerde Vaassen kent talloze mutaties, evenals de Apeldoornse zondageersteklasser WSV. AGOVV gaat met een sterk verjongde selectie het nieuwe seizoen in. Met de nieuwe trainer Jurgen Schefczyk komen ook tien nieuwe spelers naar de zondagtweedeklasser. Onder hen liefst vier spelers uit de eigen jeugd en drie jongens die terugkeren op het oude nest: Jelmen Possemis, Wesley Gerritsen en Niels van Geerestein. ,,We willen de komende jaren ruimschoots de kans geven aan de jeugd, want ook in de B's spelen zeer getalenteerde jongens'', stelt Schefczyk. ,,Ik denk dat we met deze ploeg mee kunnen draaien in de top, al weet je het natuurlijk nooit zeker met zo'n jonge ploeg.''


    AGOVV
    Nieuw: Jelmen Possemis (Kon. UD), Niels van Geerestein (Bennekom), Wesley Gerritsen (Vios), Patrick Jansen (beloften Vitesse), Rob Haveman (Kon. UD), Eyup Perlemez (De Graafschap), Emre Akgagoz, Toby Bruinier, Lars Hoekman, Kevin Jansen (allen eigen jeugd).
    Weg: Arjan van Norel (Oosterbeek).

    ALBATROSS
    Nieuw: Michael van Otterloo (Vaassen), Tim van der Pal (Orderbos), Tim Veenemen (tweede elftal), Dennis Cavus (tweede elftal).
    Weg: Gino de Zeeuw (DVS'33), Mike Baljet (WSV), Berry de Wilde (gestopt).

    ALEXANDRIA
    Nieuw: Vedat Ozcan, Hakan Soykan, Evren Cetin, Derk de Vries (allen Heerde), Roelof Roossien (KCVO A1), Cihan Ozcan, René de Waard (beiden WSV).
    Weg: Mehmet Colak, Hans van de Brug (beiden nog onbekend).

    ANADOLU'90
    Nieuw: Ceyhan Akar (Eerbeekse Boys).
    Weg: Baris Dagasan, Mustafa Iric (beiden onbekend).

    APELDOORNSE BOYS
    Nieuw: Jeffrey Veldhuis (Vaassen), Niels Holdijk (Robur et Velocitas), Olivier van Duijn (WSV), Ali Akgun (Heerde), Daniël Holtman (AGOVV), Herman Muitstege (vorig seizoen zaal).
    Weg: geen.

    CSV APELDOORN
    Nieuw: Thomas Litjens (Baronie), Modou Nijang (Columbia), Wesley Bruinier (beloften Vitesse), Stephan Nuesink (WSV), Steven Huizer (FC Zwolle), Robin van Schieveen (WSV), Martijn van der Steege (WVF).
    Weg: Frank van Kooten (tweede elftal), Jan Meijerink (tweede elftal), Niels Zwikker (lager elftal), Peter Zwikker (gestopt), Pieter-Karst van de Kamp (Go Ahead Kampen).

    BEEKBERGEN
    Nieuw: Jory Visch, Danny van Werven (beiden Activia), Daniël Hendriks (WSV 2).
    Weg: Jordy Vakkert (WSV), Jurjen Vrijs, Sander Neuteboom (beiden lager elftal).

    COLUMBIA
    Nieuw: Boy Nuesink, Jeroen van Schoonhoven (beiden WSV), Henri Karman, Remon Hillebrandt (beiden Vaassen).
    Weg: Modou Nijang (CSV Apeldoorn), .

    CUPA
    Nieuw: Rowdy Broekhuis (Voorwaarts), Tom Stormink, Aron de Haan en Frank van de Linde (allen eigen jeugd).
    Weg: geen.

    EERBEEKSE BOYS
    Nieuw: geen.
    Weg: Jeroen Bosch, Rob Huisman (beiden Robur et Velocitas).

    ELSPEET
    Nieuw: Jarno Drost (DVS'33), Erik van Asselt, Henk van de Hoorn, Henry Koetsier, Werner Pluim, Barry de Ruiter, Robin Smink (allen eigen jeugd), Brian van de Steeg (derde elftal).
    Weg: Erik Frens (gestopt), Martijn Post (SDC Putten).

    EMST
    Nieuw: Joost van Ark (eigen jeugd), Michael van Essen (lager elftal).
    Weg: Gerben van Essen (Nunspeet), Gerwin Bomhof (lager elftal).

    EPE
    Nieuw: Remco Pannekoek, Thomas van Schendel (beiden Vaassen), Jordi van Velde, Odine van den Broeke (beiden Wissel), Rames Ramrehka (SVV'91), Kevin Scholten, Tim Wellenberg, Ahmed Samady, Yassar Gjemajli en Glennan Enghardt (eigen jeugd).
    Weg: John Stegeman (stopt), Jordy van Leeuwen (Heerde), Henk Stoevenbeld, Dave van Westerhuis (beiden studie buitenland).

    EZC'84
    Nieuw: geen.
    Weg: Edgar Hanekamp, Rafi Darcin (beiden Owios), Erkan Silay (TKA).

    GROEN WIT'62
    Nieuw: Simon Djakic, Nick Smink (beiden eigen jeugd).
    Weg: Berry van Leeuwen (Oss), Mark ter Horst (lager elftal).

    HEERDE
    Nieuw: Henrico Mud (WHC), Yordi van Leeuwen (Epe).
    Weg: Ali Aygun, Evren Cetin, Hakan Soykan, Vedat Ozcan (allen Alexandria).

    KCVO
    Nieuw: Andy Klomp, Leon van Eelen, Giel van Norel (eigen jeugd).
    Weg: geen.

    KLARENBEEK
    Nieuw: Hans Bosch (SV Twello), Michel Alferink (eigen jeugd), Danny Kruizebrink (was gestopt).
    Weg: Marc Bouwman (Loenermark).

    LOENERMARK
    Nieuw: Brian Panhorst, Brian Aartsen (beiden Victoria Boys), Marc Bouwman (Klarenbeek), Johan van Baren (lager elftal Klarenbeek).
    Weg: geen.

    OENE
    Nieuw: Maurice Holtman (lager elftal CSV Apeldoorn), Arjan van Norel (Vios Vaassen).
    Weg: Arwin Scholten (stopt).

    ORDERBOS
    Nieuw: Bas Cooke , Raymond van Buren, Hamza Loukili (allen Robur et Velocitas), Daniël Wegerif (derde elftal Columbia), Joa Noija (WSV), Oualid Arkakac (tweede elftal Columbia), Jeroen Netselaar (zaal Robur et Velocitas), Bas Kleier (SDC Putten).
    Weg: Peter-Jan Kloppers (WSV), Tim van der Pal (Albatross).

    PRINS BERNHARD
    Nieuw: Sander Bleijenberg (SDC Putten 2), Mark Veenkamp (was gestopt).
    Weg: Anton Schouten (lager elftal), Arnold Vlijm (gestopt).

    ROBUR ET VELOCITAS
    Nieuw: Jeroen Bosch, Rob Huisman (beiden Eerbeekse Boys), Tom Hagen Victoria Boys), Daan Apon (AGOVV 2), Olivier van der Kuil (Activia), Bruno Tolic (AGOVV A1), Roy van der Gouw, Marnix Veldman, Mike de Vries en Thijs van de Broek (allen eigen jeugd).
    Weg: Richard van Schooten (NSC), Bas Cooke, Raymon van Buren, Hamza Loukili (allen Orderbos), Niels Holdijk (Apeldoornse Boys).

    SEH
    Nieuw: Gerjan van Laar (Epe).
    Weg: Gerben Fijn (DOS Kampen).

    SHE
    Nieuw: geen.
    Weg: geen.

    TEUGE
    Nieuw: geen.
    Weg: Laurens Pas (Vaassen), Albert van den Hoek (stopt), Bas Wielart (lager elftal).

    TKA
    Nieuw: Metin Kocak (Turkse Kracht Deventer), Erkan Silay (EZC'84), Özgür Dayioglu, Serkan Akar (beiden Esca).
    Weg: Thasin Ertan (WWNA), Hasan Aslan (Turkse Kracht Deventer).

    TWELLO (zat.)
    Nieuw: geen.
    Weg: Peter Manuputty (Davo), Daniel Militic (Vios) Jeroen de Greeff, Michiel Mikkers, Tom Nijdeken, Nico Winterman, Patrick Beekman, Bert Westendorp, Nico Tromp, Niels Toonk, Jan-Willem Schutte, Jean-Paul Lankhorst, Frank Wijnbergen, Tjandé Syaranamual (SV Twello zon.) Stefan Overvelde (gestopt).

    TWELLLO (zon.)
    Nieuw: Jeroen de Greeff, Michiel Mikkers, Tom Nijdeken, Nico Winterman, Patrick Beekman, Bert Westendorp, Nico Tromp, Niels Toonk, Jan-Willem Schutte, Jean-Paul Lankhorst, Frank Wijnbergen, Tjandé Syaranamual (SV Twello zat.)
    Weg: Hans Bosch (Klarenbeek).

    V EN L
    Nieuw: Thomas Prins (Vios), Danny Kolkman (eigen jeugd).
    Weg: geen.

    VAASSEN
    Nieuw: Mario Vos (Heerde), Berry van Gortel (Heerde), Stephan Middelveld (Robur et Velocitas), Laurens Pas (Teuge), Rik Roelofs (Vios), Marciano Leuwol (Jodan Boys).
    Weg: Jeroen Gerritsen (onbekend), Remon Hillebrandt (Columbia), Henri Karman (Columbia), Remco Pannekoek (Epe), Thomas van Schendel (Epe), Benno Voorhorst (gestopt), Adem Karagan (Vios), Jeffrey Gerritsen (Enschede), Laurent Kneefel (AGOVV), Maurice Makay (RKHVV).

    VICTORIA BOYS
    Nieuw: Martijn Droppert (AGOVV B1).
    Weg: Brian Panhorst, Brian Aartsen (beiden Loenermark), Tom Hagen (Robur et Velocitas), Pascal van Essen (ZVV'56).

    VIERHOUTEN'82
    Nieuw: Diego Berghuis, Karley Berghuis, Joachim Evertse, Vincent Koordes (allen Hierden), Jan Jaap Karsten, Roland van de Kolk, Robin van Zelm (allen Nunspeet), Jeroen Westerink (Hulshorst), Jerry Feits (geen club).
    Weg: geen.

    VIOS VAASSEN
    Nieuw: Daniel Militic (Twello zat.), Martijn Noordkamp (Duitsland), Mark Deetman (Victoria Boys), Tom Deetman (Epe), Danny Kiezebrink (lager elftal), Adem Karagan (Vaassen).
    Weg: Rik Roelofs (Vaassen), Arjan van Norel (Oene), Wilco Liefers (gestopt).

    VOORWAARTS
    Nieuw: Django Ngutra, Matthijs Kamphuis (Kon. UD), Sjors Brugge (Excelsior'31), Matthijs Straatman, Pascal van het Erve, Marvin Broekhuis (allen eigen jeugd).
    Weg: Senol Kök (SCV), Luca Sanna (RDC), Frank Roerdink, Jeroen Sommer, Bjorn Honshorst (lager elftal), Gert-Jan de Croon (gestopt).

    WISSEL
    Nieuw: Martijn Scholten, Tom Bosch, Remco Kamphuis, Ben van de Vosse, Colin van de Worp, Sietse Mensink, Jeffrey Kruseman, Patrick Ubels (allen eigen jeugd).
    Weg: Jordi van Velde, Odine van den Broeke (beiden Epe), Ferdi Unver (onbekend), Jeffrey van Beekhuizen (gestopt).

    WSV
    Nieuw: Michiel van Cranenburgh (derde elftal), Jeffrey Wools (jeugd CSV Apeldoorn), Danny van der Sluis (tweede elftal), Basil Camara (jeugd FC Zwolle), Peter-Jan Kloppers (Orderbos), Mike Baljet (Albatross), Coen Kolkman (Activia), Charley Adriaanse (RKHVV), Maurice Schuts (WZC Wapenveld), Elwin Doornebosch, Iver Oduguwa, Olivier Post (eigen jeugd).
    Weg: Joey Ngarigota, Reza Ngarigota (SDC Putten), Miquel Huigen (lager elftal), Boy Nuesink, Jeroen van Schoonhoven (beiden Columbia), Jesper Holdijk (Eerbeekse Boys), Cihan Ozcan, René de Waard (beiden Alexandria), Olivier van Duijn (Apeldoornse Boys), Stephan Nuesink, Robin van Schieveen (beiden CSV Apeldoorn), Jos Berghorst (Groen Wit'62).

    WWNA
    Nieuw: Arie Schippers (Beekbergen), Thasin Ertan (TKA), Christian Jansen (Wijhe'92).
    Weg: Koen Streng, Maurice van Kampen (beiden gestopt).

    ZVV'56
    Nieuw: geen.
    Weg: Bob Dibenzi (Alexandria).