article
1.6177969
ZWOLLE - Vorige week maakte de KNVB al bekend in welke bekerpoule de eerste- en tweedeklassers zijn ingedeeld.
Indeling poulefase bekertoernooi Apeldoorn/Epe/Harderwijk
ZWOLLE - Vorige week maakte de KNVB al bekend in welke bekerpoule de eerste- en tweedeklassers zijn ingedeeld.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/indeling-poulefase-bekertoernooi-apeldoorn-epe-harderwijk-1.6177969
2016-07-08T12:46:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4268718.1395129006!image/image-4268718.jpg
Epe,Apeldoorn,Putten,Ermelo,Zeewolde,Nijkerk,Harderwijk,Sport,beker,hermes
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Indeling poulefase bekertoernooi Apeldoorn/Epe/Harderwijk

Indeling poulefase bekertoernooi Apeldoorn/Epe/Harderwijk

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ZWOLLE - Vorige week maakte de KNVB al bekend in welke bekerpoule de eerste- en tweedeklassers zijn ingedeeld.

    Vrijdag werd wereldkundig in welke poule de clubs in de derde tot en met vijfde klasse strijden om de oostelijke districtsbeker. Een overzicht:

    Poule 4: Orderbos, EFC '58, Elspeet, TKA.

    Poule 6: Eefde, Klarenbeek, Be Quick Zutphen, De Hoven.

    Poule 7: 't Harde, Reaal Dronten, VVOG 2, Hoevelaken.

    Poule 12: Rood-Wit '58, Victoria Boys, Albatross, Veluwse Boys.

    Poule 13: Swift '64, Batavia '90, Groen Wit'62, ESC

    Poule 21: Teuge, De Gazelle, FC RDC (zon).

    Poule 28: Activia, Alexandria, Deventer, SV Twello.

    Poule 33: Vaassen, WWNA, Oeken, FC Zutphen (zon).

    Poule 34: Loenermark, Vierhouten'82, V en L, Eerbeekse Boys.

    Poule 48: DSV '61, Kampen, Zeewolde, Hulshorst.

    Poule 53: Beekbergen, Harskamp, Zwart-Wit '63, SDS '55.

    Poule 69: Oene, Sallandia, EZC '84, KCVO.

    Poule 82: Overwetering, Epe, SEH, Noord Veluwe Boys.

    Poule 83: Prins Bernhard, DVS '33 Ermelo 2, Apeldoornse Boys, Columbia.

    Poule 87: Stroe, ZVV '56, Otterlo, FC Horst.

    NB. De hoofdklassers CSV Apeldoorn, NSC Nijkerk, SDC Putten en Sparta Nijkerk zijn vrijgesteld voor de poulefase. Derdedivisionisten DVS'33 Ermelo en VVOG spelen in het landelijke KNVB-bekertoernooi,