article
1.6410930
DEVENTER/ZUTPHEN - In de regio is dit weekeinde weer volop gevoetbald. Hierbij de uitslagen en doelpuntenmakers uit de regio Deventer/Salland en Lochem/Zutphen.
Karakteristieken amateurvoetbal
DEVENTER/ZUTPHEN - In de regio is dit weekeinde weer volop gevoetbald. Hierbij de uitslagen en doelpuntenmakers uit de regio Deventer/Salland en Lochem/Zutphen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-amateurvoetbal-1.6410930
2016-09-18T20:33:46+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4551013.1459181532!image/image-4551013.jpg
Deventer,Voetbal-amateur,karakteristieken,voetbal. amateurvoetbal,hermes
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken amateurvoetbal

Karakteristieken amateurvoetbal

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Archieffoto
      Fotograaf

    DEVENTER/ZUTPHEN - In de regio is dit weekeinde weer volop gevoetbald. Hierbij de uitslagen en doelpuntenmakers uit de regio Deventer/Salland en Lochem/Zutphen.

     

    Zaterdag
    1D: FC Zutphen-Deto 2-1 (1-1). 1. Thomas Nijkamp 1-0, 41. Nick Schuur 1-1, 70. Nijkamp 2-1.
    3C: FC RDC-Teuge 0-3 (0-1). 12. Rick Smeets 0-1, 68. Mike Drost 0-2, 82. Joey de Croon 0-3.
    3D: Voorwaarts V-Blauw Wit 6-2 (2-0). 22. Djowin Meijerink 1-0 (eigen doelpunt), 27. Jordy Harms 2-0, 68. Harms 3-0, 72. Gert Dogger 4-0, 76. Harms 5-0, 78. Stefan Dijkink 5-1, 85. Dijkink 5-2, 86. Jordy Niks 6-2.
    4B: Turkse Kracht-Almen 3-2 (1-1). 32. Peter Muileman 0-1 (strafschop), 45. Samet Erdem 1-1, 54. Ertugrul Kurtulus 2-1, 75. Frank Hamer 2-2, 90. Kurtulus 3-2.
    4B: IJsselstreek-Otterlo 1-1 (1-1). 1. Alvin Broekhuizen 0-1, 33. Abed Razeq 1-1. Rode kaart: 48. Mitchel Demirel (IJsselstreek, 2 keer geel).
    4B: Eefde-Elspeet 2-6 (1-2). 4. Niels van der Steeg 0-1, 15. Colin Pluim 0-2, 45. Ton Reylink 1-2, 50. Reylink 2-2, 57. Van der Steeg 2-3, 75. Jordi van der Zande 2-4, 82. Robin Smink 2-5, 90. Rick Mulder 2-6.
    4B: Harfsen-Barneveld 3-1 (1-1). 25. 0-1, 45. Peter Zoetbrood 1-1, 66. Ruben Wassink 2-1, 90. Wissink 3-1.
    4B: Prins Bernhard-Oeken 2-1 (0-1). 22. Roel Slots 0-1, 75. Dick van Rhee 1-1, 85. Van Rhee 2-1.

    Zondag
    1E: Longa'30-Rohda Raalte 1-4 (1-2). 5. Djeremy Zandvliet 0-1, 13. Freek Heinsbroek 1-1, 23. Zandvliet 1-2, 78. Ronald Gomez 1-3, 80. Ogúzhan Sahin 1-4.
    1E: Heino-Germania 2-1 (0-1). 45. Freek Kerkhoff 0-1, 53. Robin Gerritsen 1-1, 81. Wilco Gerritsen 2-1.
    2I: Vorden-Concordia Wehl 2-2 (0-0). 49. Wiebe de Jong 1-0, 57. Yorun Woltering 1-1, 74. Mike van Lingen 2-1, 90+2. Tim Steenbreker 2-2.
    2I: Rheden-AZC 3-2 (3-1). 7. d'Hulst 1-0, 16. D'Hulst 2-0, 24. 3-0, 45. Frank Buurmeijer 3-1, 80. Luc Wassink 3-2.
    2J: Helios-Voorwaarts 1-3 (0-0). 60. Joost Hulsebos 0-1, 72. Bruce Schotman 0-2 (strafschop), 75. Ismar Maglajlic 0-3, 88. Pascal Oguz 1-3 (strafschop).
    2J: BWO-Colmschate 3-2 (1-1). 29. Jard Kamperman Leferink 0-1, 41. Bram Bollerman 1-1, 64. Michel Versluis 1-2, 67. Dennis Kemerink 2-2, 73. Bryan Nijhof 3-2.
    2J: Schalkhaar-MVV '29 3-0 (1-0). 20. Sven Kelder 1-0, 70. Koen Klosters 2-0, 81. Milan te Riele 3-0.
    3B: Vaassen-Wijhe '92 0-0. 3B: Lochem-Overwetering 2-4 (1-1). 33. Bram de Haas 0-1, 34. Mark van Donkelaar 1-1, 50. Rico Lammerdink 2-1, 78. Orlando Rozen 2-2, 82. Rozen 2-3, 90. Rozen 2-4.
    3B: TKA-Heeten 3-2 (1-1). 25. Jordi van Dartel 0-1, 41. 1-1, 65. Quinten Rensen 1-2, 75. 2-2, 87. 3-2.
    3B: Lemelerveld-Turkse Kracht 3-0 (3-0). 12. Job Heerink 1-0, 36. Heerink 2-0, 45. Jordy Lugtenberg 3-0. Rode kaart: 85. Sidney Demirel (Turkse Kracht, 2x geel).
    3B: Albatross-Witkampers 0-4 (0-1). 15. Jordy Woestenenk 0-1, 62. Bastian Beuzel 0-2 (strafschop), 68. Daan Hento 0-3, 76. Hento 0-4.
    3B: Warnsveldse Boys-Columbia: 0-3 (0-1) . 14. Berry de Jong 0-1, 78. Stefan Derksen 0-2, 90. Danny Koorevaar 0-3.  4C: Reünie-Zelhem 3-0 (1-0). 17. Musa Dagdelen 1-0, 90. Tarkan Polat 2-0, 90. Jorn Geerligs 3-0.
    4C: KSV Vragender-Ruurlo 1-5 (0-3). 36. Tim Ooyman 0-1, 40. Tom Klein Wassink 0-2, 43. Jeroen Buunk 0-3, 59. Jelle Kornegoor 0-4, 73. Buunk 0-5, 86. Erwin van de Wolfshaar 1-5.
    4G: Brummen-KCVO 0-1 (0-0). 64. Melvin Balk 0-1.
    4G: Voorst-Groen Wit 1-1 (0-1). 18. Jordy Stouten 0-1, 54. Falko Huinink 1-1.
    4G: Victoria Boys-Klarenbeek 1-2 (1-0). 30. Jesper Wolbrink 1-0, 55. Hans Bosch 1-1, 77. Leon Brouwer 1-2.
    4H: Be Quick-Ulu Spor 2-1 (1-1). 17. Paul de Bruin 1-0, 36. Mehmet Dede 1-1, 90. Thijs Hurenkamp 2-1.
    4H: Activia-Diepenveen 3-0 (2-0). 36. Bart Wippert 1-0, 45+1 Coen Kolkman 2-0, 78. Zemir Mujic 3-0.
    4H: ABS-De Gazelle 4-0 (1-0). 24. Stef Willemsen 1-0, 59. Martijn Stegink 2-0, 83. Maikel Demmers 3-0, 90. Martijn Stegink 4-0.
    4H: Lettele-Haarle 2-2 (1-0). 30. Jeffrey Meurer 1-0, 47. Erik Westendorp 1-1, 67. Orri Knobben 1-2, 93. Martijn Beltman 2-2.
    4H: Davo-Holten 0-0 (0-0) 4H: Dalfsen-Broekland 1-1 19. Sjoerd Klarenbeek 1-0, 43. Stef Beltman 1-1
    5B: DEO-Neede 1-4 (1-2). 13. Bas te Wieske 0-1, 30. Jason Smit 1-1, 45. Jesse Meeringa 1-2, 52. Bram Hesselink 1-3, 79. Hesselink 1-4.
    5B: GSV'63-EGVV 2-2 (0-1). 17. Jelle Klein Braskamp 0-1, 70. Frank Rensink 1-1, 75. Ruben ter Maat 2-1, 76. Robin ter Maat 2-2.
    5B: Haarlo-Meddo 4-2 (2-2). 8. Sander Tiggeloven 0-1 (strafschop), 41. Maurice Willems 1-1, 43. Willems 2-1, 45. Mike Kersten 2-2, 55. Danny Verhoeven 3-2 (strafschop), 75. Willems 4-2.
    5D: CCW-Doesburg 2-3 (2-2). 10. Mustafa Alemdar 0-1, 20. Alemdar 0-2, 30. Tim Alferink 1-2, 46. Bart Keurhorst 2-2, 70. Alemdar 2-3.
    5D: Twello-SVBV 5-4 (2-3). 1. Hendrik Jan Esselink 0-1, 9. Max Smaal 1-1 (strafschop), 25. Cas Platerink 1-2, 43. Frank Wijnbergen 2-2, 45+2. Rodney Schulenbarg 2-3, 48. Rick Uninge 3-3, 51. Schulenbarg 3-4, 69. Yannick Gorter 4-4, 86. Tim Evers 5-4.
    5D: Basteom-Klein Dochteren 3-0 (2-0). 32. Benjamin Ruisch 1-0, 35. Gerrit Vierhuis 2-0 (strafschop), 75. Vierhuis 3-0. Rode kaart (2x geel): Marco Vreeman (Klein Dochteren).
    5D: Epse/Gorssel-EDS 3-3 (1-1). 20. Van Tent 0-1, 35. Jesper Nagtegaal 1-1, 55. Sterk 1-2, 60. Oversteegen 1-3, 71. Almir Fizovic 2-3 80. Mees Bötzel 3-3.
    5D: Emst-Socii 0-1 (0-0). 68. Kevin Esselink 0-1. 5D: De Hoven-FC Zutphen 1-4 (0-2). 15. Davey Lindeboom 0-1, 25. Lindeboom 0-2, 61. Sibren Naglé 0-3, 75. Chris Plijter 0-4, 84. Dennie van Amersvoort 1-4. Rode kaart: 88. Sven Roeland (2x geel).
    5G: Kon. UD-FC RDC 1-3 (1-1). 5. Delano Uanola 0-1, 24. Jeroen Harrewijn 1-1, 47. Martijn Mulder 1-2, 90+4. Sorphea Uk 1-3.
    5G: Nieuw Heeten-Go Ahead D 4-0 (1-0). 34. Koen Kemper 1-0, 46. Jos Schutte 2-0, 56. Luuc ten Have 3-0, 65. Koen ten Have 4-0. Bijzonderheden: 68. Kevin te Wierik (Nieuw Heeten) mist strafschop. Rode kaarten: 35. Delano Kiffen (duwen) 58. Ogun Özturk ( twee maal geel) 68. Ali Thome ( te late tackle).
    5G: Raalte-SDOL 6-1 (1-1). 5. Colin Holtmaat 0-1, 22. Yurry Tibben 1-1, 47. Tibben 2-1, 65. Tibben 3-1, 70. Marnix van Santen 4-1, 72. Jeff Hegteler 5-1, 83. Kevin van Dartel 5-1.
    5G: Sallandia-Wesepe 0-7 ( 0-2). 23. 0-1 Kevin Theunissen 0-1, 35. Theunissen 0-2 (strafschop), 60. Delano Schotman 0-3, 70. Jarno Rouweler 0-4, 75. Arjan de Vos 0-5, 82. Niels Hulsegge 0-6, 87. Hulsegge 0-7.
    5G: Terwolde-Deventer 1-0 (0-0). 65. Thomas Leurink 1-0.
    5G: VenL-Marienheem 1-8 (0-3). 11. Tom Schutte 0-1, 21. Lean Hobert 0-2, 31. Hobert 0-3, 52. Twan Lorkeers 0-4, 62. Hobert 0-5, 69. Anne van Marle 1-5, 75. Jordy Spikker 1-6, 86. Mike Kemper 1-7, 90. Stan Heetkamp 1-8.