article
1.6376915
DEVENTER/ZUTPHEN - In de regio is dit weekeinde weer volop gevoetbald. Hierbij de uitslagen en doelpuntenmakers uit de regio Deventer/Salland en Lochem/Zutphen.
Karakteristieken amateurvoetbal regio Deventer/Salland en Lochem/Zutphen
DEVENTER/ZUTPHEN - In de regio is dit weekeinde weer volop gevoetbald. Hierbij de uitslagen en doelpuntenmakers uit de regio Deventer/Salland en Lochem/Zutphen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-amateurvoetbal-regio-deventer-salland-en-lochem-zutphen-1.6376915
2016-09-11T18:30:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4820406.1451331953!image/image-4820406.jpg
Deventer,Olst-Wijhe,Raalte,Lochem,Zutphen,Voetbal-amateur,karakteristieken,amateurvoetbal,hermes
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken amateurvoetbal regio Deventer/Salland en Lochem/Zutphen

Karakteristieken amateurvoetbal regio Deventer/Salland en Lochem/Zutphen

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    DEVENTER/ZUTPHEN - In de regio is dit weekeinde weer volop gevoetbald. Hierbij de uitslagen en doelpuntenmakers uit de regio Deventer/Salland en Lochem/Zutphen.

    ZATERDAG

    1D: Hulzense Boys-FC Zutphen 1-2 (1-0). 36. Gregor van der Zande 1-0, 66. Mark Bloemendaal 1-1, 72. Huib Achterkamp 1-2.

    3C: FC RDC-Hattem 0-1 (0-1). 41. Rabi Ezzat 0-1.

    3C: Teuge-WZC 3-0 (0-0). 59. Ruben van Amersfoort 0-1, 66. Everhard Stoffer 0-2, 70. Jonas Faber 0-3.

    3D: Blauw Wit-Lemele 4-1 (2-0). 15. Paul Kuipers 1-0, 36. Kuipers 2-0, 76. Remon Kleinlugtenbeld 2-1, 80. Edwin Bolink 3-1, 84. Bolink 4-1.

    4B: Otterlo-Harfsen 6-0 (2-0). 23. Laurens Foekens 1-0, 44. Foekens 2-0, 47. Foekens 3-0, 48. Foekens 4-0, 86. Ivo Bakker 5-0, 90+2. Robin Koning 6-0.

    4B: Almen-Elspeet 0-4 (0-0). 70. Colin Pluim 0-1, 78. Niels van der Steeg 0-2, 80. Robin Smink 0-3, 89. Pluim 0-4.

    4B: Barneveld-Oeken 3-0 (1-0). 25. Herald van Middendorp 1-0, 60. Iliass el Aarrass 2-0, 80. Adem Sanli 3-0.

    4B: Turkse Kracht-Harskamp gestaakt. Bijzonderheid: 16. Duel gestaakt bij 1-0 na beenbreuk speler Harskamp.

    4B: IJsselstreek-Eefde 2-6 (1-3). 17. Terry Stok 0-1, 22. Stok 0-2, 38. Yourie van de Heide 0-3, 45. Mike Maatmann 1-3, 60. Jorn Braakhekke 1-4, 69. Ton Reylink 1-5, 74. Dennis Nijveld 1-6, 80. Abed Razeq 2-6. Rode kaart: 81. Hasan Aslan. Bijz: 62. Abed Razeq (IJsselstreek) mist strafschop. 78. Mike Maatmann (IJsselstreek) mist strafschop.

    ZONDAG

    1E: Rohda Raalte - Quick 1888 1-2 (0-1). 2. Ronald Gomez 1-0, 47. Gianluca de Jong 1-1, 62. Dimitri Vrehe 1-2.

    1E: Orion - Heino 0-4 (0-1). 9. Wilco Gerritsen 0-1, 54. Jasper Smeenk 0-2, 56. Rik Keijzer 0-3, 81. eigen doelpunt Orion 0-4.

    2I: Leones – Vorden 0-1 (0-0). 70. Frank Hiddink 0-1.

    2I: Winterswijk – AZC 1-2 (1-0). 27. Quinten Wiggers 1-0, 57. Daan Boonman 1-1, 90+3. Sven Calot 1-2.

    2J: BWO - Schalkhaar 2-3 (1-1). 14. Kevin Manenschijn 0-1, 31. Thijs van Gessel 1-1, 67. Dennis Kemerink 2-1, 73. eigen doelpunt BWO 2-2, 89. Manenschijn 2-3.

    2J: Helios - SDC 3-3 (3-1). 7. Djeremy Waslander 1-0, 35. Bjorn Groot Hulze 2-0, 36. eigen doelpunt SDC 3-0, 40. Niels Wenneger 3-1, 65. Wenneger 3-2, 90. Rick Blokhuis 3-3.

    2J: Voorwaarts - MVV '29 6-0 (1-0). 12. Luuk Grieving 1-0, 52. Bruce Schotman 2-0, 60. Ismar Maglajlic 3-0, 80. Grieving 4-0, 87. Simon Rutgers 5-0, 90. Grieving 6-0.

    2J: Colmschate - Robur et Velocitas 0-1 (0-0). 84. Timo Drieënhuizen 0-1.

    3B: Heeten – Wijhe 1-1 (1-0). 20. Bas Aarnink 1-0, 83. Ricardo Heerink 1-1. Bijzonderheid: 75. Rick Neplenbroek (Wijhe) stopt strafschop Chiel van Dartel.

    3B: Overwetering – Eerbeekse Boys 3-0 (1-0). 22. Bram van Bessen 1-0, 75. Henri Rozen 2-0, 78. Orlando Rozen 3-0.

    3B: Albatross – Lemelerveld 1-3 (0-1). 9. Stijn Kogelman 0-1, 50. 1-1, 54. Wesley Vlierman 1-2, 77. Jordy Lugtenberg 1-3. Bijzonderheid: 59. Speler Albatross krijgt rood (2x geel).

    3B: Twenthe – Turkse Kracht 0-1 (0-0). 71. Huseyin Ozer 0-1. Rode kaart: 66. Halil Mor (Turkse Kracht, 2x geel).

    3B: Witkampers-Columbia 2-2 (0-1). 2. Michael Langenbach 0-1, 54. Daan Hento 1-1, 64. Berry de Jong 1-2, 89. Timo Haverkamp 2-2 (strafschop).

    3B: TKA-Warnsveldse Boys 1-2 (1-1). 44. Steijn Obdijn 0-1, 45. Cemil Usta 1-1, 54. Kylion Stelder 1-2.

    3B: Lochem-Vaassen 4-1 (1-0). 20. Rico Lammerdink 1-0, 57. Mark van Donkelaar 2-0, 79. Jasper Jurg 3-0, 80. Ruben Boonk 4-0, 89. Ömer Karagan 4-1.

    4C: Reünie-Erix 2-0 (1-0). 43. Dennis Bulsink 1-0, 60. Jorn Geerligs 2-0 (strafschop).

    4G: Brummen-Dierensche Boys 1-1 (0-0). 55. Tim te Velthuis, 63. Dave Berendsen 1-1.

    4G: Groen Wit-Klarenbeek 2-5 (2-2). 3. Jordy Stouten 1-0, 24. Endy Martina 2-0, 35. Marc Brugman 2-1, 45. Leon Brouwer 2-2, 65. Brouwer 2-3, 68. Wouter van der Gouw 2-4, 80. Roy Zweverink 2-5.

    4G: Voorst-WWNA 1-3 (1-3). 15. Maikel Koller 0-1, 17. Koller 0-2, 19. Wijnand van Beek 1-2, 33. Koller 1-3.

    4H: Diepenveen-Dalfsen 0-3 (0-2). 19. Erik Koedijk 0-1, 43. Jeroen Kamphuis 0-2, 66. Kamphuis 0-3.

    4H: Activia-Be Quick 2-1 (2-0). 16. Bart Wippert 1-0, 43. Coen Kolkman 2-0, 71. Jordy Tempelman 2-1.

    4H: Davo-Lettele 1-2 (0-1). 3. Brian Oosterwijk 0-1, 55. Dave Beltman 0-2, 58. Danny Bosman 1-2. Rode kaarten: 71. Ricardo Bosman (Davo, 2x geel), 83. Daniel Turubassa (Davo, 2x geel).

    4H: Holten-Ulu Spor 3-1 (1-1). 3. Werner Lubbersen 1-0, 41. Mehmet Dede 1-1, 55. Bas Tuitert 2-1, 90. Jaap Huisman 3-1.

    4H: Hoonhorst-Haarle 1-1 (0-0). 61. Stan van Schooten 0-1, 73. Sven Klein Herenbrink 1-1.

    4H: Wissel-ABS 1-4 (1-1). 3. Jan Willem Lagerweij 1-0, 11. Maikel Demmers 1-1, 47. Demmers 1-2, 76. Wessel Nikkels 1-3, 86. Nikkels 1-4.

    4H: Broekland-De Gazelle 2-0 (1-0). 31. Erwin Dijkman 1-0, 72. Tim van den Berg 2-0 (strafschop). Bijzonderheid: wedstrijd in 15e minuut 40 minuten gestaakt na beenbreuk Bailey Bruins (De Gazelle).

    5B: DEO-Haarlo 6-0 (4-0). 20. Mark Tackenkamp 1-0, 31. Tackenkamp 2-0, 35. Tackenkamp 3-0, 36. Eduard Graaskamp 4-0, 71. Graaskamp 5-0, 76. Tackenkamp 6-0.

    5B: EGVV-Buurse 1-4 (1-0). 10. Ronald Zieverink 1-0, 49. Tom ter Vregelaar 1-1, 80. Martijn Bomkamp 1-2, 82. Niels Bruggert 1-3, 90+1. Bomkamp 1-4.

    5B: Neede-GSV '63 3-2 (1-2). 13. Bas te Wieske 1-0, 23. Frank Rensink 1-1 (strafschop), 45. Ruben ter Maat 1-2 (strafschop), 67. Rob Brendel 2-2, 77. Te Wieske 3-2. 5D: Socii-SVBV 0-1 (0-1). 35. Bas Menop 0-1.

    5D: FC Zutphen-Klein Dochteren 0-1 (0-0). 85. Glenn Hissink 0-1.

    5D: SHE-Epse/Gorssel 0-3 (0-1). 30. Jesper Nachtegaal 0-1, 61. Almir Pizovic 0-2, 70. Nachtegaal 0-3.

    5D: De Hoven-Twello 0-6 (0-2). 18. Nicky Eekhuis 0-1, 40. Jesse Knetsch 0-2, 61. Max Smaal 0-3, 65. Eekhuis 0-4, 84. Tim Evers 0-5, 90+2. Bert Westendorp 0-6. Rode kaart: 70. Raymon Vredenberg (De Hoven) twee keer geel.

    5D: Emst-CCW'16 1-4 (1-3). 17. Tim Alferink 0-1, 19. Mark Wolters 0-2, 43. Rick van Maurik 1-2, 45. Bart Keurhorst 1-3, 50. Wolters 1-4.

    5G: Sallandia - Terwolde 1-4 (0-3). 31. Koen Appelo 0-1, 32. Robbert Bruyns 0-2, 44. Jelmer Bellert 0-3, 52. Max van Gefferink 0-4, 75. Rick Wolvenne 1-4 (strafschop).

    5G: Mariënheem - Sportclub Deventer 3-1 (0-0). 64. Mike Kemper 1-0, 72. Mustafa Korkmaz 1-1 (strafschop), 76. Sander Alferink 2-1, 82. Stan Heethaar 3-1.

    5G: Wesepe - Raalte 1-1 (1-0). 30. Arjen de Vos 1-0, 66. Marnix van Santen 1-1.

    5G: Go Ahead Deventer - Kon. UD. 3-1 (1-1). 35. Julio Kopit 0-1, 44. Jordi Weimer 1-1, 66. Jordi Weimer 2-1, 75. Mitchel Kiffen 3-1.

    5G: SDOL - V en L 3-0 (2-0). 15. Mark Alferink 1-0, 30. Lars te Wierike 2-0, 75. Mike Spoolder 3-0.

    5G: FC RDC - Nieuw Heeten 0-3 (0-2). 12. Wout ten Have 0-1, 15. Juul Kruiper 0-2, 70. Koen Kemper 0-3.