article
1.6475834
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in het amateurvoetbal. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Karakteristieken zaterdagvoetbal 1 oktober editie Zwolle
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in het amateurvoetbal. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zaterdagvoetbal-1-oktober-editie-zwolle-1.6475834
2016-10-01T15:44:30+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6476762.1475347487!image/image-6476762.jpg
Overijssel,Zwolle,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,uitslagen
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zaterdagvoetbal 1 oktober editie Zwolle

Karakteristieken zaterdagvoetbal 1 oktober editie Zwolle

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Frank Kuurman scoorde namens SC Genemuiden tegen Sparta Nijkerk. Foto: Helmich Lubberts
    ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in het amateurvoetbal. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Tweede Divisie
    HHC Hardenberg – FC Lienden 0-1 (0-0). 70. Abderrahim Loukili 0-1.

    Hoofdklasse B
    Flevo Boys – csv Apeldoorn 3-0 (2-0). 18. Timon Rorije 1-0, 45. William de Boer 2-0 (strafschop), 70. Arnoud Post 3-0.
    SC Genemuiden – Sparta Nijkerk 1-1 (0-0). 64. Frank Kuurman 1-0, 79. Janic Makizodila 1-1. Rode kaart: 23. Donny van der Wal (Sparta Nijkerk).
    Oranje Nassau – asv Dronten 2-0 (1-0). 38. Niels Steneker 1-0, 83. David van der Pol 2-0.
    AZSV – Staphorst 0-0.
    ACV – Urk 3-3 (1-0). 40. Guus de Vries 1-0, 49. Willem de Jong 2-0 (strafschop), 59. Riekelt Jan Brands 2-1 (strafschop), 61. Thomas Metzemaekers 3-1, 90. Jelle de Boer 3-2, 90+3. De Boer 3-3. Rode kaart: 47. Maarten Dijkhuizen (Urk).

    Oost
    Eerste klasse D
    WHC – Vroomshoopse Boys 1-0 (1-0). 41. Carlos Lopes Macedo 1-0.
    Nunspeet – DOS’37 0-2 (0-1). 15. Stefan Huiskes 0-1, 54. Simon Baysoy 0-2.
    DETO – Berkum 0-0.
    KHC – Bennekom 0-3 (0-1). 8. Kevin Sissing 0-1, 70. Sissing 0-2, 80. Tim van der Ham 0-3. Rode kaart: 13. Brenn de Lange (KHC).
    Hulzense Boys – Go Ahead Kampen 1-6 (0-3). 10. Andre Timmerman 0-1, 24. Luuc Knul 0-2, 45. Madih Doufikar 0-3, 72. Marc Hoekstra 0-4, 89. Jurrian Zandbergen 0-5, 90+1. Doufikar 0-6, 90+3. Malke Gecer 1-6.

    Tweede klasse G
    Lelystad’67 – Lunteren 3-1 (1-0). 41. Youssof Tokhi 1-0, 68. Jeffrey Pater 1-1, 75. Joshua Tijdens 2-1, 90. Tijdens 3-1.
    Dieren – Owios 0-2 (0-2). 11. Hendrik Uitslag 0-1, 16. Corne Hamelink 0-2,
    Unicum – AGOVV 2-1 (2-1). 32. 1-0, Twan Wijnands 1-0, 33. Bram Kok 2-0, 45. Marco Bosz 2-1.

    Tweede klasse H
    ASC’62 – WVF 1-1 (1-1). 5. Hessel Berends 0-1, 16. Mees Bartels 1-1,
    Be Quick’28 – DZSV 0-3 (0-2). 23. Niels Tamboer 0-1 (strafschop), 40. Raoul Vinkenvleugel 0-2, 85. Jeffry Simons 0-3.
    Den Ham – IJVV 1-1 (0-0). 48. Louis Vijfhuizen 1-0, 90. Lenhard de Velde 1-1.
    Enter Vooruit – DOS Kampen 8-3 (3-2). Henri Knol 1-0, Westendorp 1-1, Tom Diender 1-2, Ron Smit 2-2, 2-3, Robin Horstman 3-3, Kevin Peppels 4-3, Peppels 5-3, Peppels 6-3, Peppels 7-3, Marco ter Weel 8-3.
    Quick’20 – OZC 3-4 (0-2). 10 Bram van Rijn 0-1, 36. Frank Kuiper 0-2, 61. Kuiper 0-3, 65. Bartel 1-3 (strafschop), 80. Frank Jansen 1-4, 83. Bob Snijders 2-4, 88. Snijders 3-4.
    ZAC – DZC’68 1-3 (1-0). 10. Lex Heimerikx 1-0, 56. Max Riekel 1-1, 65. Riekel 1-2, 90. Riekel 1-3.


    Derde klasse B
    BAS – Terschuurse Boys 0-1 (0-1). 29. Gydo Vos 0-1.
    FC Horst – Batavia’90 1-0 (0-0). 83. Aderson Lima 1-0.

    Derde klasse C
    DSV’61 – VSCO’61 2-2 (0-0). 56. Martijn van de Bosch 1-0, 62. Stefan Bakker 2-0, 84. Gerwin de Leeuw 2-1, 90. Rinse van de Velde 2-2. Rode kaart: Johan Westerink (DSV’61, 2x geel).
    FC RDC – Olympia’28 1-2 (1-0). 35. Tom Hemmes 1-0, 61. Kjelt Bonhof 1-1, 86. Bertus Finke 1-2.
    ESC – ’t Harde 2-0 (0-0). 64. Mathijs Frik 1-0, 89. Wim de Vries 2-0.
    Hatto Heim – Teuge 2-1 (0-0). 58. Jurgen van der Weerd 1-0, 64. Ruben Bouwhuis 2-0, 67. Joey de Croon 2-1,
    Oene – SEH 2-1 (1-0). 25. Jim Schaap 1-0, Arjan Gerrits 2-0, 90. Marthijn van der Steege 2-1 (strafschop).
    VEVO - WZC Wapenveld 2-2 (1-1). 15. Lars Hulleman 0-1, 38. Jeroen Bronsink 1-1, 53. Jonas Faber 1-2, 90+7. Bronsink 2-2. Rode kaart: 50. Jan Peter Hulleman (WZC).
    SVI – Hattem 4-1 (0-0). 48. Twan Zuidmeer 1-0, 66. Wesley Richardson 2-0, 78. Lawrence van der Bend 2-1, 85. Dylan Fidder 3-1, 90. Fidder 4-1.

    Derde klasse D
    Blauw-Wit’66 – Kloosterhaar 2-2 (1-0). 2. Kay Schuppert 1-0, 55. Edwin Bolink 2-0, 56. Mark Boshove 2-1, 69. Dennis Jurgens 2-2,
    Lemele – Rijssen Vooruit 0-5 (0-2). 5. Emir Balavac 0-1, Marco van Meeteren 0-2, 55. Balavac 0-3, 65. Ahmet Alan 0-4, 85. Kay Heesen 0-5.
    Mariënberg – Wilhelminaschool 3-2 (2-0). 35. Andre Plaggenmars 1-0, 45. Ruud Buitenhuis 2-0, 56. Jelle Pat 2-1, Rolf Hofsink 3-1, 85. Marvin de Leeuw 3-2.
    Oranje Nassau Almelo – Bergentheim 3-1 (0-1). 36. Jeffrey Plaggenmarsch 0-1, Patrick Ponsteen 1-1, Daniel Ungerer 2-1, Mart Saircec 3-1.

    Vierde klasse B
    Hulshorst – Eefde 4-0 (1-0). 45. Ronald Jansen 1-0, 85. Jansen 2-0, 90. Krijn Eckhardt 3-0, 90+2. Niels Meussen 4-0.

    Vierde klasse C
    ’s-Heerenbroek – HTC 3-1 (2-0). 31. William Dekker 1-0, 41. Willard Visscher 2-0, 53. Dekker 3-0, 73. Maarten Mekelenkamp 3-1 (strafschop),
    HFC Storica – Reaal Dronten 1-11 (1-5). 2. Kevin Valk 0-1, 20. Jeffrey van den Brakel 0-2, 22. Valk 0-3, 27. Valk 0-4, 31. Valk 0-5, 41. Edy Hanson 1-5 (strafschop), 55. Niels Willems 1-6, 59. Mohamed El Morabit 1-7, 65. Valk 1-8, 82. Willem ten Kate 1-9 (eigen doelpunt), 87. Robert Staarman 1-10, 90. Valk 1-11.
    Kampen – VSW 2-2 (2-2). 2. Joey Platenkamp 0-1, 17. Selim ben Mansour 1-1, 39. Ruud de Rooij 1-2, 44. Yunus Aybek 2-2.
    Noord Veluwe Boys – CSV’28 1-2 (0-0). 48. Gework Petrosjan 0-1, 79. Redouan Akloud 0-2, 88. Ronald Winter 1-2.
    Swift’64 – Wilsum 8-0 (4-0). 19. Thim Verhoeven 1-0, 22. Mark Veldman 2-0, 34. Niels Krol 3-0, 40. Bas van Spronsen 4-0, 58. Florijn Diepstraten 5-0, 75. Diepstraten 6-0, 90. Tom Roskam 7-0, 90+2. Krol 8-0.
    Wijthmen – Zwolsche Boys 1-5 (0-3). 10. Nenad Lukic 0-1, 21. Bas de Man 0-2, 37. De Man 0-3, 50. Thijs Hulsmann 1-3, 55. Lodewijk de Vries 1-4, 90. De Vries 1-5 (strafschop).
    Zalk – EZC’84 6-1 (2-0). 30. Michel Hamer 1-0, 43. Aart Schreuder 2-0, 46. Jorik Schuur 3-0, 47. Schuur 4-0, 61. Michel Hamer 5-0, 76. Dennis Evers 5-1, 86. Jeremy van Dijk 6-1.

    Noord
    Eerste klasse E
    d’Olde Veste’54 – Drachtster Boys 3-0 (2-0). 5. Mark Homme van der Veen 1-0, 30. Kevin de Vries 2-0, 69. De Vries 3-0,

    Tweede klasse I
    CVVO – FC Meppel 4-1 (2-1). 1. Gerben Visser 1-0, 19. Pim ter Voorde 1-1, 45. Lars Rottine 2-1, 57. Visser 3-1, 75. Edzo Kloosterboer 4-1,
    Tonego – Veenwouden 1-3 (1-0). 3. Tim Gielleit 1-0 (strafschop), 54. Wytze Veenstra 1-1, 75. Nievard Vrieling 1-2, 77. Veenstra 1-3

    Tweede klasse J
    Gramsbergen – De Weide 4-3 (0-2). 1. Jasper Strijker 0-1, 10. Jermo Verbeek 0-2, 55. Verbeek 0-3, 72. Roy Seinen 1-3, 86. Seinen 2-3, 90+3. Lars Kieft 3-3, 90+5. 4-3.

    Derde klasse A
    Heerenveense Boys – SVM Marknesse 1-0.
    NOK – Bant 1-2 (1-0). 18. Sven Schram 1-0, 66. Stefan Kramer 1-1, 81. Kramer 1-2.
    Willemsoord – Oudehaske 5-1 (1-1). 18. Ruben Siemonsma 1-0, 1-1, 70. Mathijs Oosterhof 2-1, 78. Elik Zondergeld 3-1, 80. Siemonsma 4-1, Fabian Oenema 5-1.

    Derde klasse D
    DESZ – Hardenberg’85 4-2 (1-2). 13. Robin Rook 1-0, 38. Joran Veurink 1-1 (strafschop), 43. 1-2, 68. Tom Kisjes 2-2, 70. Jarno Nieborg 3-2, 90+3. Danny Moorman 4-2.
    Elim – SCD’83 1-0 (0-0). 47. Arne van der Kooy 1-0,. Rode kaart: twee spelers Elim, Ramon Hulleman (SCD’83).
    Rouveen – Borger 1-0 (0-0). 47. Robert Huisman 1-0.
    FIT Boys – SVN’69 1-1.
    ZZVV – Vitesse’63 2-2 (1-1). 4. Paul Bos 1-0, 43. Ruben Keizer 1-1, 68. Rense van Dijk 1-2, 84. Sander Hartman 2-2.
    Nieuwleusen – Lutten 1-1 (0-1). 0-1, Mark de Weerd 1-1.

    Vierde klasse A
    Creil – VHK 1-6 (1-0). 29. Anne Spoelstra 1-0, 49. Jan van Benthem 1-1, 50. Berry Heetebrij 1-2, 52. Heetebrij 1-3, 64. Heetebrij 1-4, 75. Wouter 1-5, Thomas 1-6.
    Makkum – Nagele 0-0.

    Vierde klasse D
    FDS – SCN 4-0.
    Sweel – Bruchterveld 2-2 (1-1). 44. Robin Sikken 1-0 (strafschop), 45+2. Lesley op de Haar 1-1, 80. Martijn Huisjes 1-2, 85. Rene Lanting 2-2 (strafschop).
    Avereest – SVV’56 5 3-2 (2-0). 5. Jos Gruppen 1-0, 16. Matthijs Platvoet 2-0. 47. Jan Nijboer 2-1, 50. Remco Jasper 2-2, 54. Erik Wencker 3-2 (strafschop).
    DKB – Hoogeveen 2-4 (0-3). 15. Justin van Oosten 0-1 (eigen doelpunt), 30. Jesse de Haas 0-2, 40. Kevin Kerssies 0-3, 71. Jordy van Zandwijk 1-3, 75. Hans Bakker 1-4, 89. Van Zandwijk 2-4.

    Vijfde klasse D
    Blokzijl – Hielpen 0-4.
    Espel – Woudsend 2-1 (1-0). 34. Arjan Beuling 1-0, 67. Paul Poels 2-0, 79. Julian van der Vegt 2-1,
    MSC – SVBS’77 1-1 (0-0). 46. Peter van Baardewijk 1-0, 86. Jesse Winters 1-1.
    HJSC – Ens 1-0 (0-0). 55. Melvin Ras 1-0.
    VENO – IJVC 3-0. 31. 1-0, 2-0. Rode kaart: Pieter Kor (IJVC).