article
1.6638191
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in de Tweede divisie, de hoofdklasse en de districten Noord en Oost in het amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Karakteristieken zaterdagvoetbal 12 november
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in de Tweede divisie, de hoofdklasse en de districten Noord en Oost in het amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zaterdagvoetbal-12-november-1.6638191
2016-11-12T16:32:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6638428.1478976572!image/image-6638428.jpg
Urk,Emmeloord,Kampen,Staphorst,Zwolle,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,karakteristieken,Uitslagen
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zaterdagvoetbal 12 november

Karakteristieken zaterdagvoetbal 12 november

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Patrick Lip wint een kopduel namens Genemuiden. Foto: Helmich Lubberts
    ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in de Tweede divisie, de hoofdklasse en de districten Noord en Oost in het amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Tweede Divisie
    Koninklijke HFC – HHC Hardenberg 1-0 (0-0).
    62. Carlos Opoku 1-0 (strafschop), Rode kaart: 68. Oscar Wilffert (Koninklijke HFC).

    Hoofdklasse B
    asv Dronten – DOVO 0-4 (0-2).
    4. Serhat Koc 0-1, 11. Roy Bakkenes 0-2, 67. Quincy Arends 0-3, 74. Arends 0-4,
    AZSV – SC Genemuiden 1-1 (0-1). 40. Dirk Muis 0-1, 57. Rik van der Eerden 1-1,
    Staphorst – CSV Apeldoorn 1-1 (1-1). 28. Rob Mijnheer 1-0, 36. Sander Krijns 1-1. Rode kaart: 66. Rob Mijnheer (Staphorst, 2x geel).
    Urk – Sparta Nijkerk 0-1 (0-0). 67. Mark Groenewoudt 0-1. Rode kaart: 84. Klaas Kramer (Urk, 2x geel).
    SDV Barneveld – Flevo Boys 2-1 (0-0). 63. Frank Post 0-1, 75. Onur Tekay 1-1, 83. Henk Buijs 2-1.

    Oost
    Eerste klasse D
    SVZW – Nunspeet 3-0 (1-0)
    . 25. Yessin Maskoul 1-0, 48. Dariusz Andrzejak 2-0, 69. Andrzejak 3-0.
    DUNO – WHC 1-1. Faisal Kaouass.
    Berkum – FC Zutphen 3-0 (1-0). 26. Chris van der Meulen 1-0, 87. Youp Kok 2-0, 88. Van der Meulen 3-0. Rode kaart: 52. Marco Kroeze (FC Zutphen).
    Go Ahead Kampen – KHC 2-2 (0-2). 5. Ibrahim Tuncer 0-1, 11. Kevin Olaria 0-2, 80. Jurrian Zandbergen 1-2, 82. Leroy Knol 2-2. Rode kaart: 90+4. Burak Alp (KHC, 2x geel).

    Tweede klasse G
    OWIOS – VRC 4-1 (2-0). 30. Nabil Essaddouqi 1-0, 42. Hendrik Uitslag 2-0, 60. Cornell Balk 3-0, 75. Robin Segers 3-1 (strafschop), 81. Balk 4-1.
    Unicum – De Valleivogels 4-1 (1-0). 41. Andy de Wit 1-0, 46. Jimmy de Greef 1-1, 69. Cees Toet 2-1, 71. Eranio Lansdorf 3-1, 90. Toet 4-1.
    Blauw-Geel’55 – Lelystad’67 0-3 (0-0). 52. Joshua Tijdens 0-1, 61. Youssof Tokhi 0-2, 90. Delano van den Anker 0-3.

    Tweede klasse H
    ASC’62 – IJVV 4-3 (2-2).
    24. Lenhard de Velde 0-1, 26. Ryan van Lenthe 0-2, 30. Chiel Pasman 1-2 (strafschop), 45. Matthijs van Gelder 2-2, 65. Chiel Buikema 2-3, 90. Pasman 3-3 (strafschop), 90+3. Mees Bartels 4-3. Rode kaart: 90. Jasper Fix (IJVV), 90+1. Marc van Dieren (IJVV).
    DOS Kampen – ZAC 2-2 (1-2). 15. Tom Hindriks 0-1, 38. Twan Knul 1-1 (strafschop), 40. Iljas Baltes 1-2, 77. Raymon Beuling 2-2. Rode kaart: 90. Joost Ottens (ZAC).
    OZC – Be Quick’28 0-4 (0-2). 8. Eric van Beek 0-1, 14. Sertac Yilmaz 0-2, 81. Sander Aarten 0-3, 86. Floris Blom 0-4. Bijzonderheid: 82. OZC mist strafschop (gepakt door doelman Van Dijk).
    WVF – Hellendoorn 3-0 (0-0). 46. Hessel Berends 1-0, 50. Marc van der Vegte 2-0 (strafschop), 71. Brend Mellema 3-0.

    Derde klasse B
    BAS – Stroe 1-0 (1-0).
    34. Stefan Tolhoek 1-0.
    Zeewolde – Batavia’90 1-2 (0-0). 58. Zakkaria Abbou 0-1, 65. Lorenzo Brown 0-2, 90. 1-2.

     

    Derde klasse C
    ESC – FC RDC 5-0 (1-0).
    6. Wim de Vries 1-0, 51. Robert Radstaak 2-0, 56. Radstaak 3-0, 60. Bert-Jan Kragt 4-0, 88. De Vries 5-0.
    ’t Harde – VEVO 2-1 Terence ten Brink 1-0, Henk Elskamp 2-0, 2-1.
    Hatto Heim – Hattem 0-1 (0-1). 42. Lawrence van der Bend 0-1.
    Oene – Olympia’28 0-0.
    SEH – DSV’61 5-3 (5-0). 1. Rick van Ommen 1-0, 15. Herbert de Graaf 2-0, 30. De Graaf 3-0, 39. Erik Barneveld 4-0, 45. Barneveld 5-0, 48. Alfred Hofmeijer 5-1, 77. Maikel Visch 5-2, 88. Hofmeijer 5-3.
    Teuge – SVI 4-3 (1-2). 9. Wesley Richardson 0-1, 17. Dirk-Jan van Dijk 0-2, 38. Jeroen van den Hoek 1-2 (strafschop), 53. Quinten de Lain 1-3, 63. Kevin Jansen 2-3, 70. Joey de Croon 3-3, 76. Rik Smeets 4-3. Rode kaart: 74. Nathan van Rijn (SVI, 2x geel).
    WZC Wapenveld – VSCO’61 0-4 (0-1). 37. Ruben Buijserd 0-1, 67. Gerwin de Leeuw 0-2, 71. Thomas van de Kolk 0-3, 90. Dominique van de Grift 0-4.

    Derde klasse D
    Bergentheim – Lemele 7-1 (2-0).
    25. Gertjan Merjenburgh 1-0, 45. Ronnie Hakkers 2-0, 59. Chiel Jan Schuldink 3-0, 65. Nijenhuis 4-0, 78. Nick Buitenhuis 5-0, 80. Rob Wevers 6-0, 86. Buitenhuis 7-0, 88. Robin Schoenmaker 7-1.
    Kloosterhaar – Voorwaarts 1-3 (0-0). 73. Tom Meier 0-1, 75. Jordy Niks 0-2, 79. Bram Bove 0-3, 84. Twan Boshove 1-3.
    Mariënberg – DES 2-2 (2-0). 33. Roy Doek 1-0, 40. Andre Plaggenmarsch 2-0, 63. Pieter Rozema 2-1, 75. Maarten Melenboer 2-2,

    Vierde klasse B
    IJsselstreek – Hulshorst 0-2 (0-1).
    26. Ronald Jansen 0-1, 66. Erik van Duinen 0-2.

    Vierde klasse C
    CSV’28 – HTC 1-0 (1-0).
    17. Gework Petrosjan 1-0.
    HFC Storica – EZC’84 0-2 (0-2). 25. Matthijs van de Schootbrugge 0-1, 40. Damey van Schoonhoven 0-2.
    Swift’64 – Zalk 4-1 (3-0). 23. Tom Roskam 1-0, 26. Wouter Griekspoor 2-0, 31. Robbin Posthuma 3-0, 66. Roskam 4-0, 87. Jan Dirk van Pijkeren 4-1.
    Reaal Dronten – ’s-Heerenbroek 2-2 (1-2). 15. Kevin Valk 1-0, 40. William Meuleman 1-1, 45. Martin van Ittersum 1-2, 90. Jeffrey van den Brakel 2-2.
    Zwolsche Boys – Kampen 1-1 (0-1). 18. Revelino Sabono 0-1, 76. Eugene Webb 1-1.
    Wijthmen – VSW 0-5 (0-2). 6. Ramon van den Bosch 0-1, 35. Van den Bosch 0-2, 48. Joey Platenkamp 0-3, 67. Platenkamp 0-4, 86. Maikel Frijlink 0-5.
    Wilsum – Noord Veluwe Boys 1-4 (1-2). 1. Sonke de Velde 1-0, 13. Ronald Winter 1-1, 32. Winter 1-2, 78. Winter 1-3, 90. Robin Vos 1-4.

    Noord
    Eerste klasse E
    d’Olde Veste’54 – PKC’83 0-0.

    Tweede klasse I
    VVI – FC Meppel 2-2 (1-1). 23. Ronald de Jong 1-0, 27. Emiel Kwant 1-1, 85. Kwant 1-2, 90. Tobias Draaisma 2-2.
    Be Quick Dokkum – Tonego 1-0 (0-0). 90. Marten Hoeksma 1-0.

    Tweede klasse J
    VV Groningen – Gramsbergen 4-3 (2-2). 5. Timmy van der Molen 1-0, 31. Roy Seinen 1-1, 41. Jamie Walstra 2-1, 46. Seinen 2-2, 63. Van der Molen 3-2, 90. Jasper Ludema 4-2, 90+2. Stef Schuurman 4-3.

    Derde klasse A
    Heeg – SVM Marknesse 0-3 (0-0). 50. Arjan Wolters 0-1, 73. Martin Peters 0-2, 85. Peters 0-3.
    Oeverzwaluwen – Bant 4-2 (2-1). 12. Wietse Peterson 1-0, 14. Dennis Seine 1-1, 21. Peterson 2-1, 67. Peterson 3-1, 70. Rutger Kramer 4-1, 83. Daley Slump 4-2.
    Waterpoort Boys – Willemsoord 0-0.

    Derde klasse D
    SVN’69 – DESZ 1-4 (0-2). 7. Danny Moorman 0-1, 9. Tom Kisjes 0-2, 64. Karlo Naberman 0-3, 80. Dennis van der Veen 1-3, 90. Moorman 1-4.
    Hardenberg’85 – SV Borger 4-1 (1-1). 10. Chiel Jansen of Lorkeers 1-0, 44. Diederik Oosterwijk 1-1, 81. 2-1, 90. 3-1. 90+1. 4-1. Rode kaart: 69. Jeffrey Spelten (SV Borger).
    Lutten – Rouveen 3-2 (1-1). Milan Smit 0-1, 38. Bill Spitzers 1-1, 1-2, Nick Weekamp 2-2, Roy van den Berg 3-2.
    Nieuwleusen – Vitesse’63 5-1 (2-0) 8. Reinier Meijerink 1-0, 31. Tom Vasse 2-0, 49. Vasse 3-0, 64. Vasse 4-0, 81. Vasse 5-0, 87. Johnny Schuttevaar 5-1.
    SCD’83 – Hollandscheveld 1-0 (0-0). 64. Nick Dekker 1-0.


    Vierde klasse A
    Arum – VHK 4-2 (4-1). 2. IJsbrand Dijkstra 1-0, 4. Dijkstra 2-0, 7. Ruben Schuurman 2-1, 12. Sibold Jellema 3-1 (strafschop), 23. Tim Jaarsma 4-1, 90. Berry Heetebrij 4-2.
    Delfstrahuizen – Creil 3-1 (2-0). 15. Kevin Strampel 1-0, 31. Sjoerd de Haan 2-0, 76. Sjoerd de Haan 3-0, 85. Jelle Loosman 3-1.
    FC Wolvega – Nagele 3-2 (2-0). 20. Erwin van Zwieten 1-0, 37. David Micitis 2-0, 2-1, 2-2, 61. Abdoul Aboulghazi 3-2.
    TOP’63 – Tollebeek 6-0 (3-0). 22. Peter van de Werf 1-0, 37. Van de Werf 2-0, 45. Atze Atsma 3-0, 62. Timo Breukelaar 4-0, 79. Lars Bos 5-0, 82. Van de Werf 6-0.

    Vierde klasse D
    Angelslo – Bruchterveld 0-3 (0-1). 1. Rienk van der Veen 0-1, 65. Bas Waterink 0-2, 70. Waterink 0-3.
    NWVV – SVV’56 4-6 (1-3). 9. Jan Nijboer 0-1, 15. Patrick Kuiper 0-2, 34. Roy Supér 1-2, 44. Stefan Schöppers 1-3, 55. Niek van Dijk 1-4, 64. Christiaan Klompmaker 2-4, 74. Mark Mihalji 3-4, 75. Supér 4-4, 78. Luuk Nijboer 4-5, 80. Jan Nijboer 4-6. Bijzonderheid. Wedstrijd lag tien minuten stil wegens onregelmatigheden.
    Sweel – FDS 0-6 (0-1)
    Avereest – DKB 0-1 (0-0). 59. Berny Renker 0-1.

    Vijfde klasse
    MSC – Ens 3-0 (0-0). 53. Lars Padding 1-0, 71. Bart Jan Smid 2-0, 75. Wesley Bezemer 3-0.
    Espel – IJVC 3-0 (2-0). 24. Michiel Maas 1-0, 45. Maas 2-0, 60. Kevin Reijneveld 3-0.
    SVBS’77 – Blokzijl 1-0 (0-0). 90+8. Jesse van Dijk 1-0 (Strafschop).
    Woudsend – VENO 0-1 (0-0). 80. Stefan Winter 0-1.