article
1.6533613
De sportredactie van De Stentor zette de uitslagen en de karakteristieken uit het Vechtdal, Flevoland, de Kop van Overijssel en het deel van de Veluwe onder elkaar.
Karakteristieken zaterdagvoetbal 15 oktober
De sportredactie van De Stentor zette de uitslagen en de karakteristieken uit het Vechtdal, Flevoland, de Kop van Overijssel en het deel van de Veluwe onder elkaar.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zaterdagvoetbal-15-oktober-1.6533613
2016-10-15T17:26:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.2349586.1350657697!image/image-2349586.jpg
De Wolden,Meppel,Wilhelminaoord,Hattem,Vorchten,Veessen,Wapenveld,Heerde,Nunspeet,Hulshorst,Oldebroek,Wezep,Dalfsen,Nieuwleusen,Bergentheim,Bruchterveld,Avereest,De Krim,Hardenberg,Kloosterhaar,Mariënberg,Lutten,Kampen,Wilsum,Zalk,Lemele,Ommen,Staphorst,Blokzijl,Steenwijk,Zwolle,Belt Schutsloot,Rouveen,Grafhorst,IJsselmuiden,Heerenbroek, 's-,Oud-Avereest,Gramsbergen,Welsum,Oosterwolde,Elburg,Doornspijk,t Harde,Urk,Tollebeek,Noordoostpolder,Nagele,Marknesse,Luttelgeest,Emmeloord,Creil,Bant,Espel,Lelystad,Swifterbant,Dronten,Biddinghuizen,Nijeveen,Hollandscheveld,Koekange,Berkum,Wijthmen,Zwartewaterland,Zwartsluis,Hasselt,Genemuiden,Westerhaar,Vollenhove,Steenwijkerland,Voetbal-amateur
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zaterdagvoetbal 15 oktober

Karakteristieken zaterdagvoetbal 15 oktober

Foto's
1
Reacties
Reageer
    De sportredactie van De Stentor zette de uitslagen en de karakteristieken uit het Vechtdal, Flevoland, de Kop van Overijssel en het deel van de Veluwe onder elkaar.

    Tweede Divisie

    HHC Hardenberg – De Treffers 1-3 (0-0).

    48. Robert Mutzers 0-1, Nick de Bondt 0-2, Pim Balkestein 0-3, 57. Sargon Gouriye 1-3.

    Hoofdklasse B

    ACV – asv Dronten 5-1 (2-1).
    9. Jodi de Boer 0-1 (strafschop), 17. Saber Hendriks 1-1, 21. Hendriks 2-1, 57. Thomas Metzemaekers 3-1, 74. Willem de Jong 4-1 (strafschop), 86. Sander Dzemidzic 5-1.
    Rode kaart: 36. Laurens Brouwer (asv Dronten, 2x geel).


    Genemuiden – Eemdijk 5-1 (1-0).
    44. Anne van der Kolk 1-0, 61. Omar Kavak 2-0 (strafschop), 66. Patrick Lip 3-0, 76. Kavak 4-0, 86. Jasper Boland 4-1, 90. Kavak 5-1.


    SDV Barneveld – Staphorst (0-0), duel in de rust gestaakt na blessure scheidsrechter Olde Klieverink.


    Urk – Flevo Boys 2-0 (0-0).
    61. Jelle de Boer 1-0, 82. Teun Hakvoort 2-0.

     

    Oost

    Eerste klasse D

    WHC – DOS’37 3-3 (2-0).
    4. Jonathan van Marle 1-0, 36. Mitchel Dijkhof 2-0, 51. Tom Hegeman 2-1, 57. Van Marle 3-1, 59. Stef van der Velden 3-2, 90. Marc Meier 3-3.


    FC Zutphen – KHC 3-1 (1-0).
    41. Mark Bloemendaal 1-0, 59. Onbekend (eigen doelpunt) 1-1, 85. Huib Achterkamp 2-1, 90+3. Thomas Nijkamp 3-1.


    Nunspeet – Berkum 1-1 (1-1).
    13. Chris van der Meulen 0-1, 45. Marc Dekker 1-1.


    Go Ahead Kampen – Bennekom 2-2 (1-1).
    7. Luuc Knul 1-0, 18. Kevin Sissing 1-1, 68. Leroy Knol 2-1, 90+1. Cas Mulder 2-2.

     

    Tweede klasse G

    Unicum – Scherpenzeel 2-2 (1-1).
    19. Bram Kok 1-0, 41. Jeroen Peer 2-0 (eigen doelpunt), 47. Rence van der Wal 2-1, 88. Jouke van Elst 2-2.


    De Valleivogels – Owios 3-3 (1-1).
    4. Jordy Liefting 1-0, 36. Bennie Veldhoen 1-1, 54. Sven van Rossum 2-1, Veldhoen 2-2, 90. Patrick Mensink 2-3, 90+4. Leo van Eem 3-3.


    VRC – Lelystad’67 1-2 (0-1).
    37. Roberto Potocco 0-1, 47. Joshua Tijdens (strafschop) 0-2 , 77. Robin Segers 1-2 (strafschop).

     

    Tweede klasse H

    ASC’62 – OZC 4-0 (3-0).
    1. Jesse Bos 1-0, 2. Matthijs van Gelder 2-0, 26. Van Gelder 3-0, 57. Rick van Faassen 4-0.


    Be Quick’28 – IJVV 0-1 (0-0).
    54. Chiel Buikema 0-1.


    Den Ham – WVF 1-1 (1-1).
    22. Louis Vijfhuizen 1-0, 38. Marc van der Vegte 1-1.


    DOS Kampen – DZC’68 1-6 (0-3).
    3. Thomas Kleinlugtebeld 0-1, 20. Mathijs de Waard 0-2, 37. Meron Zehaye 0-3, 56. Robin Faber 0-4, 57. Rico Westendorp 1-4, 75. Kleinlugtebeld 1-5 , 86. Thomas Kleinlugtebeld 1-6.

    Hellendoorn – ZAC
    5. Joost Vulkers 0-1, 7. Thomas Claassen 1-1, 75. Vulkers 1-2.

     

    Derde klasse B

    BAS – Batavia’90 3-3 (1-1).
    14. Roberto Doufikar 0-1, 38. Bas Suidgeest 1-1, 53. Tom Drent 2-1, 90. Pim Herrewijn 2-2, 90. Pim Herrewijn 2-3, 90. Karst van Dijk 3-3.

     

    Derde klasse C

    DSV’61 – SVI 2-1 (1-1).
    12. Stefan Bakker 1-0, 21. Nico Veldman 1-1, 61. Alfred Hofmeijer 2-1.
    Rode kaart: 75. Lennart Juffer (DSV’61).


    FC RDC – SEH 1-3 (0-0)
    56. Rick van Ommen 0-1, 60. Farouk Cadirici 1-1, 64. Herbert de Graaf 1-2, 70. Erik Barneveld 1-3.


    ESC – WZC 3-0 (0-0).
    65. Wim de Vries 1-0, 79. De Vries 2-0, 90. Onbekend (eigen doelpunt) 3-0.


    Hatto Heim – VSCO’61 1-0 (0-0).
    82. Jasper Wichers 1-0.


    Oene – ’t Harde 0-1 (0-0).
    84. Terence ten Brink 0-1.


    VEVO – Olympia’28 3-3 (1-1).
    23. Kjelt Bonhof 0-1, 25. Roald van Bessen 1-1, 50. Kronenberg 1-2, 65. Kronenberg 1-3, 83. Joost van Suijdam 2-3, 84. Erik Nijhof 3-3.


    Teuge – Hatttem
    27. Joey de Croon 1-0, Jasper van Oorspronk 2-0, Berend Pas 3-0, 45. Mike Drost 4-0, Ron Wijngaards 5-0, 81. Rick Smeets 6-0, Drost 7-0.

     

    Derde klasse D

    Blauw-Wit’66 – Bergentheim 1-7 (0-3)
    18. Chiel-Jan Schuldink 0-1, 29. Jeffrey Plaggenmarsch 0-2, 33. Niek Nijenhuis 0-3, 55. Onbekend (eigen doelpunt) 1-3, 58. Rob Wevers 1-4, 88. Nick Buitenhuis 1-5, 90. Buitenhuis 1-6, 90. Ron ten Brinke 1-7.


    Mariënberg – SVVN 4-1 (3-1).
    1. Melvin Morsink 0-1, 10. Ruud Buitenhuis 1-1, 19. Andre Plaggenmarsch 2-1, 45. Michael Zweers 3-1, 59. Tom de Lange 4-1.


    Lemele – Drienerlo 3-4 (1-3).
    ​4. Robin Schoenmaker 1-0, 16. Roman van den Boog 1-1, 21. David van der Meijden 1-2, 27. Max Trauernicht 1-3, 49. Remon Kleinlugtenbeld 2-3, 51. Kleinlugtenbeld 3-3, 82. Sido Grin 3-4.


    RKSV – Kloosterhaar 0-4 (0-2).
    27. Mark Boshove 0-1, 30. Stan Ravenhorst 0-2, 60. Boshove 0-3, 88. Ivar Nijboer 0-4.

     

    Vierde klasse B

    Hulshorst – Turkse Kracht 8-0 (4-0).
    9. Ronald Jansen 1-0, 16. Melle van de Salm 2-0, 24. Onbekend (eigen doelpunt) 3-0, 35. Jansen 4-0, 58. Bram van Dijk 5-0, 66. Eric Jansen 6-0, 67. Van Dijk 7-0, 70. Van Dijk 8-0.

     

    Vierde klasse C

    ’s-Heerenbroek – Kampen 5-1 (1-0).
    11. William Dekker 1-0, 47. Rob Henniphof 2-0, 63. Martin van Ittersum 3-0, 65. Max van Moll 3-1, 86. Dekker 4-1, 88. Henniphof 5-1.


    HFC Storica – Wilsum 1-8 (1-2).
    18. Gertjan Sollie 0-1, 20. Sollie 0-2, 27. Dennis Alija 1-2, 53. Jurre Heldoorn 1-3, 62. Heldoorn 1-4, 65. Heldoorn 1-5, 66. Heldoorn 1-6, 67. Sonke de Velde 1-7, 74. Sollie 1-8.


    Swift’64 – CSV’28 2-1 (0-0).
    65. Mark Veldman 1-0, 85. Wouter Griekspoor 2-0, 90. Gework Petrosjan 2-1.


    Wijthmen – HTC 0-0 (0-0).


    Noord Veluwe Boys – EZC’84 6-0.
    2. Onbekend 1-0, 6. Onbekend 2-0, 56. Onbekend 3-0, 68. Onbekend 4-0, 70. Onbekend 5-0, 83. Onbekend 6-0.


    Zalk – Reaal Dronten 0-3 (0-1).
    5. Jeffrey van den Brakel 0-1, 46. Mark Land (eigen doelpunt) 0-2, 89. Danny Mol 0-3.


    Zwolsche Boys – VSW 4-1 (0-0).
    49. Lodewijk de Vries 1-0, 61. Lennart Prins 2-0, 80. Yavuz Ozdemir 3-0, 89. De Vries 4-0, 90. Fabian Veldman 4-1.

    Noord

    Eerste klasse E
    d’Olde Veste’54 – Gorecht 2-1 (2-0).
    16. Sander Nijstad 1-0, 36. Yannick Kaluzi 2-0, 79. Lloyd Jackson 2-1.

     

    Tweede klasse I

    Joure – FC Meppel 4-2 (3-0).
    8. Sjoerd Jellema 1-0, 16. Jurre Hogeveen 2-0, 41. Folkert Luhoff 3-0, 51. Hans Mansveld 3-1, 61. Steven Knotters 3-2, 79. Hogeveen 4-2.

     

    SC Stiens – Tonego 2-1 (1-1).
    5. Joost op den Kelder 0-1, 43. Almer Hietkamp 1-1, 61. Harry Dijkstra 2-1.


    Tweede klasse J

    DZOH – Gramsbergen 1-2 (1-0).
    7. Max Heijnen 1-0, 70. Roy Seinen 1-1, 87. Marijn Gaasbeek 1-2.

     

    Derde klasse A

    Oeverzwaluwen – SVM 0-5 (0-3).
    18. Martin Peters 0-1, 31. Onbekend (eigen doelpunt) 0-2, 41. Boaz Mooiweer 0-3, 56.Nick van de Velde 0-4, 71. Arjan Wolters 0-5
    Rode kaart: 18. Onbekend (Oeverzwaluwen).

     

    SDS –Bant 0-3 (0-1).
    45. Stefan Kramer 0-1, 82 Ferdy Timmer 0-2, 86. Danny Slump 0-3.

     

    Willemsoord – De Griffioen 2-3 (0-2).
    19. Daniël Kooistra 0-1, 40. Youri Winters strafschop) 0-2, 60. Douwe van Klinken 1-2, 70. Jordi Linneman 1-3, 90. Joris Kramer 2-3

     

    Derde klasse D

    DESZ – Vitesse’63 6-0 (5-0).
    17. Tom Kisjes 1-0, 19. Kisjes 2-0, 30. Danny Moorman 3-0, 34. Kisjes 4-0, 39. Cor Koning 5-0, 57. Kisjes 6-0.

     

    FIT Boys – Hardenberg’85 5-1 (1-1).
    37. Gerald Haandrikman 1-0, 44. Chiel Jansen of Lorkeers 1-1, 59. Leon Timmerman 2-1, 67. Rick Koops 3-1, 85. Koops 4-1, 90. Joshua Leasa 5-1.


    Rouveen – Hollandscheveld 1-1 (0-1).

    22. Thom Koopman 0-1, 52. Milan Smit 1-1.

    Nieuwleusen – SVN’69 3-1 (2-0).
    32. Lars Gruben 1-0, 45. Gruben 2-0, 51. Denzel van Halen 2-1, 83. Justin Beentjes 3-1.

     

    SCD’83 – CSVC 1-0 (0-0).

    66. Thomas Snoeijer 1-0.

    ZZVV – Lutten 1-0 (1-0).
    13. Paul Bos 1-0.

     

    Vierde klasse A

    Arum – Nagele 0-2 (0-2).
    32. Jeroen van de Vijgh 0-1, 45. Bart Prins 0-2

     

    Delfstrahuizen – VHK is uitgesteld.


    Makkum – Creil 2-2 (1-1).
    11. Frank van Bruggen 0-1, 30. Jelle Hiemstra 1-1, 50. Stef meurs 1-2, 90. Daniel Buxton 2-2.

     

    Scharnegoutum’70 – Tollebeek 3-0 (0-0).
    75. Jaider Pommer 1-0, 81. Marcel Boersma 2-0, 90+2 Gijs Vaessen 3-0.

     

    Vierde klasse D

    Angelslo – SVV’56 7-5 (3-3).
    3. Jan Nijboer 0-1, 6. Dino Garazlic 1-1, 14. Lhoucine El Asri 2-1, 23. Henk Schutte 2-2 (strafschop), 34. Ronnie Mulder 3-2, 35. Niek van Dijk 3-3, 46. Nijboer 3-4, 57. Robin Wessels 3-5, 70. Stefan Verbeek 4-5, 74. Abe de Jong 5-5, 77. Garazlic 6-5, 85. El Asri 7-5.

     

    Avereest – Bruchterveld 0-2 (0-0).
    46. Robbert Reinders 0-1, 83. Koen Otten (strafschop) 0-2.
    Rode kaart 83. Kevin Buiter (Avereest, 2 x geel)

    DKB – FDS 2-2 (1-0)

    41. Berny Renker 1-0, 83. Leon Kosse 2-0, 86. Thomas Doorn 2-1, 89. Patrick Hasebos 2-2.
     

    Vijfde klasse D


    Blokzijl – VENO 1-2 (1-1).
    3. Dennis Kuiper 0-1, 45. Ron Grendelman 1-1, 77. Kjell Kuiper (strafschop) 1-2,
    Bijzonderheid 55. Kjell Kuiper (VENO) mist strafschop.

     

    Espel – Hielpen 2-2 (1-1).

    HJSC – SVBS’77 1-3 ( 0-1).
    37. Onbekend 0-1, 60. Onbekend 0-2, 73. Onbekend 0-3, 83. Bart van Kalsbeek 1-3.

     

    MSC – Sneek Wit Zwart (3-1).
    11. Onbekend (eigen doelpunt) 1-0, 15. Aron Doevendans 1-1, 21. Wesley Bezemer 2-1, 36. Bezemer 3-1, 53. Mels Huisman 4-1.

     

    Sleat - Ens 5-2