article
1.6682482
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen van het regionale amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Druk op F5 om de pagina te verversen.
Karakteristieken zaterdagvoetbal 26 november
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen van het regionale amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Druk op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zaterdagvoetbal-26-november-1.6682482
2016-11-26T16:33:08+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4820399.1427057731!image/image-4820399.jpg
Lelystad,Zwolle,Hattem,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,uitslagen,karakteristieken
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zaterdagvoetbal 26 november

Karakteristieken zaterdagvoetbal 26 november

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen van het regionale amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Druk op F5 om de pagina te verversen.

    Tweede Divisie
    HHC Hardenberg – AFC 1-0 (0-0).
    56. Glenn Kobussen 1-0.

    Hoofdklasse B
    Eemdijk – Urk 2-0 (2-0).
    32. Rutger Huijgen 1-0, 38. Fouad Belarbi 2-0. Bijzonderheid: 90. Argjend Selimi (Eemdijk) mist strafschop.
    Flevo Boys – Staphorst 0-3 (0-0). 73. Martin van ’t Ende 0-1, 79. Mark Schra 0-2, 83. Van ’t Ende 0-3. Bijzonderheid: 2. William de Boer (Flevo Boys) mist strafschop.
    Genemuiden – Excelsior’31 4-0 (2-0). 4. Jacco Riemens 1-0, 26. Martijn Jansen 2-0, 56. Jansen 3-0, 88. Job van Dalfsen 4-0.
    Sparta Nijkerk – asv Dronten 2-0 (1-0). 24. Sebastiaan van Kammen 1-0, 83. Ali Alkan 2-0 (strafschop).

    Oost
    Eerste klasse D
    Nunspeet – DETO 4-0 (1-0).
    45. Marcel Huisman 1-0, 57. Huisman 2-0, 64. Maikel Lange 3-0, 73. Lange 4-0.
    KHC – Hulzense Boys 5-1 (4-0). 17. Kevin Olaria 1-0, 22. Jeffrey de Nooijer 2-0, 24. Ibrahim Tuncer 3-0, 37. Tuncer 4-0, 59. De Nooijer 5-0, 90. Menno Kamphuis 5-1 (strafschop).
    WHC – Go Ahead Kampen 2-1 (1-0). 13. Carlos Lopez Macedo 1-0, 58. Nick Bakker 1-1, 79. Jonathan van Marle 2-1. Bijzonderheid: 22. (Go Ahead Kampen) mist strafschop.
    DOS’37 – Berkum 2-4 (1-2). 26. Marc Meier 1-0, 29. Jordi Lemmens 1-1, 40. Johnsen Bacuna 1-2, 53. Bacuna 1-3, 59. Meier 2-3, 90. Chris van der Meulen 2-4.

    Tweede klasse G
    Hierden – Unicum 1-5 (1-1).
    31. Ewout Mulder 1-0 (strafschop), 45. Cees Toet 1-1, 73. Toet 1-2, 79. Toet 1-3, 90. Eranio Lansdorf 1-4, 90+3. Andy de Wit 1-5.
    Lelystad’67 – VIOS Vaassen 0-1 (0-0). 66. Dennis Gerritsen 0-1.
    VVOP – OWIOS 5-0 (2-0). 26. Tim van de Vis 1-0, 29. Iloy Cislo 2-0, 49. Van de Vis 3-0, 79. Daquilio de Gama 4-0, 90. Van de Vis 5-0 (strafschop).

    Tweede klasse H
    Be Quick’28 – DOS Kampen 1-0 (0-0).
    74. Jeffrey van der Vlist 1-0. Rode kaart: 70. Ties van Wijk (Be Quick’28).
    Den Ham – ASC’62 2-2 (1-1). 4. Werner Snel 0-1, 28. Tim Nijzink 1-1, 46. Mees Bartels 1-2, 86. Nijzink 2-2.
    Hellendoorn – OZC 3-2 (2-2). 0-1, Jasper Smeitink 1-1, 1-2, Thomas Claassen 2-2, Matthijs Verschuur 3-2. 
    IJVV – WVF 2-0 (1-0). 22. Robbert Jan Stals 1-0 (eigen doelpunt), 85. Tim Roeland 2-0.
    ZAC – Enter Vooruit 1-4 (0-3). 25. Kevin Peppels 0-1, 31. Ron Smit 0-2, 37. Ron Smit 0-3, 86. Lex Heimerikx 1-3, 87. Wout Velten 1-4.

    Derde klasse B
    Batavia’90 – Zwart-Wit’63 3-0 (2-0).
    40. Lorenzo Brown 1-0, 44. Zakaria Abbou 2-0, 65. Jeremy Loos 3-0.
    TOV – BAS 0-0.

    Derde klasse C
    DSV’61 – ’t Harde 3-0 (1-0).
    32. Johan Westerink 1-0, 64. Westerink 2-0, 90+3. Jeffrey Schreurs 3-0.
    Hattem – WZC 2-0 (1-0). 1. Felix Noordberger 1-0, Rabbi Ezzat 2-0.
    SVI – Hatto Heim 1-0 (0-0). 81. Dirk-Jan van Dijk 1-0.
    Olympia’28 – SEH 3-1 (1-0). 27. Eric van der Kolk 1-0, 46. Herbert de Graaf 1-1, 55. Kjelt Bonhof 2-1, 90. Bonhof 3-1.
    VEVO – Teuge 15. Roald van Bessen 1-0, 28. Frank van Lohuijzen 1-1, 33. Jasper Dijkslag 2-1, Ruben Wientjes 2-2.
    VSCO’61 – ESC 0-0.

    Derde klasse D
    Drienerlo – Kloosterhaar 3-3 (0-1).
    11. Silas Prijs 0-1, 65. Mark Boshove 0-2, 82. Wim van der Kruk 1-2, 83. Martijn Lescher 1-3, 87. David van der Meijden 2-3, 90+3. Kick Ditzel 3-3.
    Juliana’32 – Mariënberg 2-4 (1-2). 1. Rolf Hofsink 0-1, 30. Andre Plaggenmarsch 0-2, 45. Chiem Japink 1-2, 63. Sander van der Velde 1-3, Jorn Quattrocchi 2-3, 90. Bertin Veurink 2-4.
    Lemele – Wilhelminaschool 0-4. Jeffrey Ruinemans 0-1, Marvin de Leeuw, Bryan Schepers 0-3, Schepers 0-4.
    Voorwaarts V – Bergentheim 3-1 (1-1). 8. Nick Buitenhuis 0-1, 10. Gert Dogger 1-1, 57. Jordy Harms 2-1, 73. Harms 3-1.

    Vierde klasse B
    Hulshorst – Barneveld 1-2 (0-0).
    52 Elmeris Avdic 0-1, 55. Michel Pap 1-1, 83. Myron de Bruijne 1-2.

    Vierde klasse C
    Zalk – HFC Storica 6-0 (3-0). 16. Jeremy van Dijk 1-0, 19. Gerben Hamer 2-0, 26. Michel Hamer 3-0, 54. Mark Land 4-0, 69. 5-0, 82. Robin Haverkamp 6-0. Bijzonderheid: Mark Land (Zalk) mist strafschop.
    EZC’84 – Reaal Dronten 1-4 (0-1). 38. 0-1, 68. 0-2, 78. Matthijs van de Schootbrugge 1-2, 81. 1-3, 84. 1-4, Bijzonderheid: 71. (Reaal Dronten) mist strafschop.
    Noord Veluwe Boys – Zwolsche Boys 2-5 (1-3). 7. Nenad Lukic 0-1, 16. Lodewijk de Vries 0-2, 20. De Vries 0-3, 28. Ronald Winter 1-3, 53. Bas de Man 1-4, 59. De Man 1-5, 85. Winter 2-5.
    ’s-Heerenbroek – Wilsum 0-0.
    VSW – CSV’28 3-0 (1-0).
    37. Jari van Wijnen 1-0, 51. Fabian Veldman 2-0, 65. Ruud de Rooij 3-0. Rode kaart: 50. Patrick Speetjens (CSV’28).
    HTC – Swift’64 0-2 (0-1). 4. Thim Verhoeven 0-1, 51. Verhoeven 0-2.
    Kampen – Wijthmen 5-0 (2-0). 33. Max van Moll 1-0, 41. Nebi Ozturk 2-0, 77. Kevin Veger 3-0, 79. Van Moll 4-0, 88. 5-0 (eigen doelpunt).

    Noord
    Eerste klasse E
    BCV – d’Olde Veste’54 0-9 (0-5).18. Yannick Kaluzi 0-1, 30. Patrick de Vente 0-2, 35. Yannick Kaluzi 0-3, 40. Yannick Kaluzi 0-4 (Strafschop), 45. Sander Nijstad 0-5, 48. Justin Torn 6-0, 57. Clint Kruisweg 0-7, 73. Sander Nijstad 0-8, 80. Wouter van der Vegt 0-9. Rode kaart: 40. (BCV).

    Tweede klasse I
    FC Meppel – Zeerobben 4-1 (3-1). 3. Nick Smilde 1-0, 19. Pim ter Voorde 2-0 (strafschop), 20. Jordy Torenbeek 2-1 (strafschop), 45. Dave Knipmeijer 3-1, 84. Hans Mansveld 4-1.
    Tonego – Broekster Boys 3-1 (2-0). Joep Henselmans 1-0, Joep Henselmans 2-0, 48. Rienk de Haas 2-1, 75. Pascal van Driel 3-1. Rode kaart: 45. (Broekster Boys).


    Tweede klasse J
    Gramsbergen – Pelikaan S 5-5 (3-2). 13. Rutger Dijk 1-0, 18. Stef Schuurman 2-0, 37. Anton Jongsma 2-1, 45. Danny Holband 2-2, 45. Roy Seinen 3-2, 50. David Houtman 4-2, 61. Eigen doelpunt 5-2, 5-3, 5-4,  5-5.

    Derde klasse A
    Bant – Heeg 2-1 (1-0). 18. Johan Kramer 1-0, 60. Johan Kramer 2-0, 2-1.
    Willemsoord – QVC 1-0 (1-0). 14. Mhamed Elarbyati 1-0.
    SVM Marknesse – Waterpoort Boys 3-2 (1-1). 27. Jesse Kribben 0-1, 45. David Beimers 1-1, 57. Tim van der Werf 1-2, 67. 2-2 (eigen doelpunt), 90. 3-2.

    Derde klasse D
    CSVC – Hardenberg’85 0-0.
    DESZ – SCD’83 4-1 (1-0). 38. Tom Kisjes 1-0, 72. Danny Moorman (Strafschop) 2-0, 74. Moorman 3-0, 84. Kisjes 4-0, 4-1.
    ZZVV – Nieuwleusen 1-1 (1-0) 29. Bram Ottten 1-0, 86. Reinier Meijerink 1-1.
    Rouveen – SVN’69 4-2 (2-2). 15. Mark Roelands 1-0, 31. 1-1, 36. 1-2 (strafschop), 39. Jarrold Knoll 2-2, 58. Knoll 3-2, 74. Klaas Jan Poolman 4-2. Bijzonderheid: 45. (Rouveen) mist strafschop.
    Vitesse’63 – Lutten 2-5 (0-2). 35. Ewoud Altena 0-1, 36. Frank Altena 0-2, 55. Frank Altena 0-3, 71. Frank Altena 0-4, 74. Alfred Pekel 1-4, 85. Frank Altena 1-5, 90. Johnny Schuttevaar 2-5.

    Vierde klasse A
    Creil – Arum 3-2 (2-0).
    Nagele – Lions’66 9-2 (2-1).
    Tollebeek – Bolsward 0-1 (0-0). 52. Martijn Bosklopper 0-1.
    VHK – FC Wolvega 4-1 (4-0). 3. Berry Heetebrij 1-0, 22. Ton Kroek 2-0, 26. Tjalling Alons 3-0, 29. Thomas Witte 4-0, 47. Nick Grasmeijer 4-1.

    Vierde klasse D
    FDS – NWVV 6-4 (3-2).
    SCN – Avereest 5-1 (1-1). 36. Stefan Bruinsma 1-0, 42. Marcel Dijk 1-1, 56. Mike Zwiers 2-1, 70. Patrick Aasman 3-1, 81. 4-1 eigen doelpunt, 86. Jeffrey Marissen 5-1.
    Bruchterveld – NKVV 3-1 (3-1). 6. Martijn Huisjes 1-0, 14. Gijs Odink 2-0, 37. Huisjes 3-0, 44. Patrick Biesbrouck 3-1.
    DKB – Sweel 4-0 (3-0). 26. Leon Kosse 1-0, 29. Berny Renker 2-0, 34. Kosse 3-0, 81. David van Zandwijk 4-0.
    SVV’56 – SVBO 3-1 (0-1). 18. Nick Klingenberg 0-1, 46. Stefan Schoppers 1-1, 57. Jan Nijboer 2-1, 84. Luuk Nijboer 3-1.

    Vijfde klasse D
    Blokzijl – Sneek Wit Zwart 0-7(0-4). Doelpuntenmaker: Patrick Veenstra 7x.
    Ens – SVBS’77 2-2 (0-0). 57. Jim de Steur, 88. Tom Soepboer.
    HJSC – MSC 1-1 (0-0). 56. Eigen doelpunt 0-1, 90. 1-1.
    VENO – Espel 1-0 (1-0).