article
1.6588241
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in de Tweede divisie, de hoofdklasse en de districten Noord en Oost in het amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Karakteristieken zaterdagvoetbal 29 oktober
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in de Tweede divisie, de hoofdklasse en de districten Noord en Oost in het amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zaterdagvoetbal-29-oktober-1.6588241
2016-10-29T15:15:11+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4820399.1427057731!image/image-4820399.jpg
Flevoland,Noordoostpolder,Urk,Overijssel,Zwolle,Lelystad,Dronten,Meppel,De Wolden,Hoogeveen,Noordenveld,Westerveld,Elburg,Hattem,Heerde,Nunspeet,Oldebroek,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,karakteristieken,Uitslagen
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zaterdagvoetbal 29 oktober

Karakteristieken zaterdagvoetbal 29 oktober

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in de Tweede divisie, de hoofdklasse en de districten Noord en Oost in het amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Tweede divisie
    Jong FC Twente – HHC Hardenberg 0-1 (0-1).
    36. Jorn Kremer 0-1.

    Hoofdklasse B
    asv Dronten – Urk 0-4 (0-2).
    7. Gerrit Tol 0-1, 8. Hessel Snoek 0-2, 70. Teun Hakvoort 0-3, 83. Jelle de Boer 0-4.
    csv Apeldoorn – SC Genemuiden 2-1 (2-0). 20. Richard van Schooten 1-0, 22. Sander Krijns 2-0, 63. Jacco Riemens 2-1.
    Flevo Boys – ACV 1-2 (1-1). 21. Timon Rorije 1-0 (strafschop), 23. Saber Hendriks 1-1, 57. Willem de Jong 1-2. Bijzonderheid: 90. Timon Rorije (Flevo Boys) mist strafschop.
    Staphorst – Oranje Nassau 4-2 (0-0). 47. Camiel Fidom 1-0, 48. Martin van ’t Ende 2-0, 61. Van ’t Ende 3-0, 69. Ibrahim Sillah 3-1, 82. Ifeay Gorissen 3-2, 90+2. Martijn Brakke 4-2.

    Oost
    Eerste klasse D
    DUNO – Go Ahead Kampen 3-0 (1-0). 
    10. Carlos Dos Santos 1-0, 81. Roy Talsma 2-0, 85. Dos Santos 3-0. Rode kaart: 43. Laurens van Keulen (Go Ahead Kampen, 2x geel).
    Berkum – Hulzense Boys 4-1 (2-0). 17. Jeroen van Brummen 1-0, 44. Johnsen Bacuna 2-0, 82. Marc van der Meulen 3-0 (strafschop), 84. Wilmar Nieuwenhuis 3-1, 89. Frank Hoolsema 4-1.
    KHC – WHC 1-4 (0-2). 17. Maikel van der Wijk 0-1, 41. Jonathan van Marle 0-2, 52. Lesley de Munnik 1-2, 57. Jasper van der Stouw 1-3, 74. Özhan Kardag 1-4.
    De Esch – Nunspeet 0-1 (0-1). 26. Kevin Scholten 0-1.

    Tweede klasse G
    Lelystad’67 – Renswoude 2-2 (1-1)
    . 32. Youssof Tokhi 1-0, 45. Wilbert van der Fliert 1-1, 61. Jorino Kleijn 1-2, 79. Roberto Potocco 2-2.
    Lunteren – Unicum 1-0 (1-0). 16. Thom Rijnders 1-0. Rode kaart: 54. Twan Wijnands (Unicum).
    Owios – VIOS Vaassen 2-1 (1-1). 11. Cornell Balk 1-0, 34. Erik Koldenhof 1-1, 75. William van den Hul 2-1.

    Tweede klasse H
    DZSV – ASC’62 (1-1).
    26. 1-0, 29. Chiel Pasman 1-1,
    IJVV – Hellendoorn 4-1 (1-1). 29. Stefan Tuink 0-1, 36. Chiel Buikema 1-1 (strafschop), 69. Lenhard de Velde 2-1, 76. Siebren Visscher 3-1, 81. Tim Roeland 4-1,
    OZC – DOS Kampen 1-2. Robin Horstman 0-1, 1-1, 90. Twan Knul 1-2.
    WVF – Enter Vooruit 2-2 (2-1). 14. Marc van der Vegte 1-0, 40. Ron Smit 1-1, 44. Van der Vegte 2-1, 88. Smit 2-2.
    ZAC – Be Quick’28 1-2 (1-1). 29. Joost Vulkers 1-0, 45. Sander Aarten 1-1, 90. Yordi Veldman 1-2.

    Derde klasse B
    Batavia’90 – Waterwijk 1-1 (0-0). 70. Roberto Doufikar 1-0, 82. Frenklin de Jong 1-1.
    VOP – BAS 0-3 (0-2). Bas Suidgeest 0-1, Mark Schaap 0-2, Christiaan Grin 0-3. Bijzonderheid: Stefan Tolhoek (BAS) mist strafschop.


    Derde klasse C
    ’t Harde – Teuge 1-6 (0-4).
    22. Joey de Croon 0-1, 28. De Croon 0-2, 41. Berend Pas 0-3, 45. Ruben Wientjes 0-4, 63. Henk Elskamp 1-4, 76. Kevin Jansen 1-5, 90. Jansen 1-6. Rode kaart: Jordy Huenestein (’t Harde).
    Hattem – ESC 1-3 (1-1). 17. Lawrence van der Bend 1-0, 28. Wim de Vries 1-1, 70. Bert-Jan Kragt 1-2, 80. De Vries 1-3.
    Olympia’28 – DSV’61 0-2 (0-1). 18. Gerrit Hoekert 0-1, 57. Alfred Hofmeijer 0-2.
    SEH – Hatto Heim 0-1 (0-1). 16. Jurgen van der Weerd 0-1.
    SVI – VEVO 4-0 (0-0). 51. Nathan van Rijn 1-0, 60. Wesley Richardson 2-0, 80. Nico Veldman 3-0, 85. Van Rijn 4-0.
    VSCO’61 – FC RDC 4-2 (0-2). 17. Tom Hemmes 0-1, 20. Ross Bonevacia 0-2, 52. Thomas van de Kolk 1-2, 70. Martijn Pluim 2-2, 71. Dominique van de Grift 3-2, 77. Rinse van de Velde 4-2.
    WZC – Oene 1-1. 17. Jan Peter Hulleman 1-0, 71. Arjan Gerrits 1-1. Rode kaart: 89. Van 't Einde (Oene).

    Derde klasse D
    Bergentheim – Wilhelminaschool 2-2. Nick Buitenhuis 1-0, Buitenhuis 2-0, Bram Nieuwland 2-1, Nieuwland 2-2.
    Juliana’32 – Lemele 4-0 (0-0). 49. Michel Demir 1-0, 51. Tim Harberink 2-0, 53. Floyd Kuijt 3-0, Demir 4-0.
    Kloosterhaar – Mariënberg 1-1 (1-1). 34. Rolf Hofsink 0-1, 38. Stan Ravenhorst 1-1. Bijzonderheid: 3. Ivar Nijboer (Kloosterhaar) mist strafschop.

    Vierde klasse B
    Elspeet – Hulshorst 0-2 (0-2).
    23. Ronald Jansen 0-1, Krijn Eckhardt 0-2.

    Vierde klasse C
    CSV’28 – HFC Storica 1-0 (0-0).
    90+3. Gework Petrosjan 1-0 (strafschop). Rode kaart: 90. Michel Lassche (CSV’28, 2x geel).
    EZC’84 – ’s-Heerenbroek 1-3 (0-2). 7. 0-1, 18. 0-2, 82. Volkan Bakar 1-2, 90+2. 1-3.
    HTC – Zalk 0-4 (0-1). 19. Jeremy van Dijk 0-1, 60. Gerben Hamer 0-2, 60. Sven de Weerd 0-3 (eigen doelpunt), 80. Maurice Hofstra 0-4.
    Kampen – Noord Veluwe Boys 2-5. 1-0, Ronald Winter 1-1,
    Reaal Dronten – Wijthmen 5-1 (3-1). 1. Jeffrey van den Brakel 1-0, 4. Danny Mol 2-0, 16. Erik Schonewille 2-1, 27. Kevin Valk 3-1, 76. Valk 4-1, 81. Jeffrey van den Brakel 5-1. Rode kaart: 71. Mike Noordman (Wijthmen).
    VSW – Swift’64 0-3 (0-0). 84. Robbin Posthuma 0-1, 86. David van Mook 0-2, 89. Wouter Griekspoor 0-3.
    Wilsum – Zwolsche Boys 0-4 (0-2). 26. Melvin Hofman 0-1, 42. Nenad Lukic 0-2, 76. Eugene Webb 0-3, 90. Juntherly Samboe 0-4.

     

    Noord

    Eerste klasse E
    VEV’67 – d’Olde Veste’54 1-0 (1-0). 23. Rense Dijk 1-0. Rood: 85. Jordy Blijham (Olde Veste).

    Tweede klasse I
    FC Meppel – Stiens 1-0 (1-0). 40. Emiel Kwant 1-0.
    TONEGO – Joure 0-1 (0-0). 75. Folkert Luhoff 0-1.

    Tweede klasse J
    Gramsbergen – Groen Geel 2-0 (2-0). 17. Roy Seinen 1-0, 42. David Houtman 2-0.

    Derde klasse A
    Bant – Waterpoort Boys 2-1 (1-0). 41. Stefan Kramer 1-0, 66. Daley Slump 2-0 84. Casey Spoelstra 2-1.
    SVM Marknesse – Willemsoord 0-1 (0-1). 40. Joris Kramer 0-1. Rood: 65. Ruben Siemonsma , 85. Joris Kramer. (Beide Willemsoord). 86. Pieter Galema (SVM, tweemaal geel).

    Derde klasse D
    Hollandscheveld – DESZ 6-4 (2-2). 4. Cor Koning 0-1, 9. Danny Moorman 0-2, 28. Jan Hagen 2-1, 40. Thom Koopman 2-2, 48. Hagen 3-2, 64. Koopman 4-2, 66. Moorman 4-3, 73. Hagen 5-3, 75. Moorman 5-4, 82. Ralph De Jonge 6-4.
    SVN’69 – SCD’83 2-5 (0-4) 19. Tim Dekker 0-1, 23. Mark van der Graaf 0-2, 27. Nick Dekker 0-3, 44. Snoeijker 0-4, 58. Denzel van Halen 0-5, 71. N. Dekker 1-5, 85.Chris Timmerman 2-5.
    Vitesse’63 – Rouveen 1-4 (1-3). 8. Berjan Nijboer 0-1, 24. Rense van Dijk 1-1, 36. Edwin Tabak (eigen doelpunt) 1-2, 45+1 Jarold Knoll 1-3, 84. Klaas Jan Poolman 1-4.
    Lutten – Elim 4-2 (2-1). 30. Bill Spitzers 1-0, 33. Arne van der Kooi 1-1, 39. Glenn Kuipers 2-1, 73. Ewoud Altena 3-1, 83. Mitchell Boertien 3-2. 90 Altena 4-2.
    Hardenberg’85 – Nieuwleusen 0-2 (0-0). 52. Lars Gruben 0-1, 54. Reinier Meijerink (strafschop) 0-2.

    Vierde klasse A
    Creil – Scharnegoutum’70 0-1 (0-1). 19. Onbekend 0-1.
    Tollebeek – Makkum 2-3 (1-1). 33. Onbekend 0-1, 35. Jordy Schouten 1-1, 76. Schouten (Penalty) 2-1, 89. Onbekend 2-2, 90. Onbekend 2-3. Rood: 72. Robbie Bartels (Tollebeek, tweemaal geel).
    VHK – Lions’66 2-0 (0-0). 76. Rudolf Kooiker 1-0, 85. Thomas Witte 2-0.

    Vierde klasse D
    FDS – Avereest 4-2
    Bruchterveld – SVBO 0-2 Doelpuntenmakers SVBO: Alexander Boers en Marcel Sulmann.
    SVV’56 – DKB 2-4 (0-3). 35. Berny Renker 0-1, 40. Berny Renker 0-2, 44. Jordy van Zandwijk 0-3, 60. Henk Schutte 1-3, 77. Leon Kosse 1-4, 90. Schutte 2-4.

    Vijfde klasse D
    Ens – Blokzijl 2-0 (1-0). 18. Onbekend 1-0, 70. Onbekend 2-0. Doelpuntenmakers Ens: Remco de Olde en Daniël Dijkstra.
    SVBS’77 – Espel 3-1 (1-0). 26. Jeffrey van de Belt 1-0, 48. Richard Knobbe 2-0, 50 Onbekend 2-1, 56. Van de Belt 3-1.
    VENO – Sleat 0-1 (0-0). 69. Maurits Flapper 0-1.