article
1.6613271
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in de Tweede divisie, de hoofdklasse en de districten Noord en Oost in het amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Karakteristieken zaterdagvoetbal 5 november
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in de Tweede divisie, de hoofdklasse en de districten Noord en Oost in het amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zaterdagvoetbal-5-november-1.6613271
2016-11-05T16:03:23+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4138828.1464535629!image/image-4138828.jpg
Flevoland,Noordoostpolder,Urk,Overijssel,Zwolle,Hardenberg,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,uitslagen,karakteristieken
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zaterdagvoetbal 5 november

Karakteristieken zaterdagvoetbal 5 november

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      archieffoto
    ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in de Tweede divisie, de hoofdklasse en de districten Noord en Oost in het amateurvoetbal. Het overzicht met de karakteristieken wordt constant aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Tweede Divisie
    HHC Hardenberg – Jong Vitesse 3-1 (1-1). 1. Cali Daniel 0-1, 25. Mark Veldmate 1-1, 69. Glenn Kobussen 2-1, 90. Johan Wigger 3-1.

    Hoofdklasse B
    AZSV – Urk 2-0 (2-0). 17. Niek te Veluwe 1-0, 30. Rik van der Eerden 2-0.
    NSC – Staphorst 1-5 (0-2). Mike Reuvers 0-1, Rob Mijnheer 0-2, Reuvers 0-3, 80. Tom de Ridder 1-3, Martijn Brakke 1-4, Jeroen van der Meer 1-5.
    SC Genemuiden – SDV Barneveld 4-0 (2-0). 19. Omar Kavak 1-0, 45. Martijn Jansen 2-0, 69. Kavak 3-0, 87. Jacco Riemens 4-0,
    Flevo Boys – asv Dronten 0-0.

    Oost
    Eerste klasse D
    WHC – Berkum 1-1 (1-1). 22. Marc van der Meulen 0-1, 41. Jonathan van Marle 1-1, Rode kaart: 88. Kevin Siemelink (WHC, 2x geel).
    Nunspeet – DUNO 0-0.
    KHC – De Esch 5-2 (2-1). 26. Jeffrey de Nooijer 2-0, 39. Ibrahim Tuncer 2-0, 43. Bart Benneker 2-1 (strafschop), 49. Karim Gabara 3-1, Dennis Agterbos 3-2, 68. Tuncer 4-2, 71. De Nooijer 5-2.
    SVZW – Go Ahead Kampen 3-1 (2-1). 23. Jurrian Zandbergen 0-1 (strafschop), 27. Kevin Aman 1-1, 40. Maarten Jansen 2-1, 55. Darek Andrzejak 3-1,

    Tweede klasse G
    Lelystad’67 – Hierden 1-2 (0-1). 7. Brian Klaassen 0-1, 65. Ali Akachar 0-2, 84. Nick Ham 1-2.
    Renswoude – Owios 2-0 (2-0). 30. Henk van Essen 1-0, 45. Jorino Kleijn 2-0.
    Unicum – Blauw-Geel’55 2-3 (1-1). 10. Andy de Wit 1-0, 45. Wouter Slot 1-1, 79. Michael Beekhuizen 1-2.

    Tweede klasse H
    Be Quick’28 – WVF 0-4 (0-3). 15. Martijn Ruijsch 0-1, 25. Hessel Berends 0-2, 39. Berends 0-3, 65. Niek Mulder 0-4 (strafschop),
    ASC’62 – Enter Vooruit 1-1 (1-1). 9. Wout Velten 0-1, 40. Chiel Pasman 1-1.
    Den Ham – OZC 3-2 (1-0). 32. Roy Zorgdrager 1-0, 85. Rik Jan de Groot 1-1, 90. Peter Noordergraaf 2-1, 90+1. Floris Buitenhuis 2-2, 90+5. Rane Kootstra 3-2.
    DZC’68 – IJVV 2-1 (1-0). 39. Corne de Waard 1-0, 53. Chiel Buikema 1-1 (strafschop), 65. 2-1.
    Quick’20 – DOS Kampen 2-5 (0-2). 9. Rob Teders 0-1 (eigen doelpunt), 27. Tom Diender 0-2, 56. Twan Knul 0-3, 64. Bob Snijders 1-3, 68. Diender 1-4, 75. Snijders 2-4 (strafschop), 77. Knul 2-5 (strafschop).
    ZAC – Sparta Enschede 0-2 (0-0). 58. Daan Akkerman 0-1, 79. Xander Dekker 0-2.

    Derde klasse B
    Hoevelaken – BAS 1-1 (1-1). 11. Edwin Duijst 1-0, 37. David van Dijk 1-1. 
    TOV – Batavia’90 1-2 (0-2). 36. Zakaria Abbou 0-1, 39. Lorenzo Brown 0-2, 67. Rutger van der Molen 1-2.

    Derde klasse C
    DSV’61 – WZC 1-1 (0-0). 53. Johan Westerink 1-0, 84. Bram Roskam 1-1.
    FC RDC – ’t Harde 0-3. Bram van de Worp 0-1, 0-2 (eigen doelpunt), Michael Jeensma 0-3.
    ESC – Teuge 1-2 (0-1). 1. Mike Drost 0-1, 62. Bert-Jan Kragt 1-1, 79. Rick Smeets 1-2.
    Hattem – Olympia’28 (0-2). 5. Erik van der Kolk 0-1, 45. Bertus Finke 0-2, 56. Niek Klunder 0-3, 75. Orne van der Horst 1-3, 89. Kjelt Bonhof 1-4, 90. Felix Noordberger 2-4.
    Oene – Hatto Heim 1-1 (0-0). 65. Maarten Teuben 0-1, 75. Arjan Gerrits 1-1.
    SVI – VSCO’61 0-1 (0-0). 70. Rinse van de Velde 0-1.
    VEVO – SEH 0-0.

    Derde klasse D
    Blauw-Wit’66 – Mariënberg 1-2 (0-0). 81. Roy Doek 0-1, 90. Michel Stam 1-1 (strafschop), 90+2. Sander van der Velde 1-2.
    Lemele – Kloosterhaar 1-4 (0-2). 18. 0-1 (eigen doelpunt), 31. Stan Ravenhorst 0-2, 51. Mark Boshove 0-3, 57. Ravenhorst 0-4, 90+3. Martijn de Lange 1-4.
    RKSV – Bergentheim 1-10 (1-4). 19. Buitenhuis 0-1, 24. Buitenhuis 0-2, 26. Jeffrey Plaggenmarsch 0-3, Jonathan Acis 1-3, 45+3. Rob Wevers 1-4, Buitenhuis 1-5, 76. Buitenhuis 1-6, Buitenhuis 1-7, 88. Jasper van Opijnen 1-8, 90. Gertjan Merjenburgh 1-9, 90+2. Pouls 1-10.

    Vierde klasse B
    Hulshorst – Almen 6-0 (1-0). 30. Ronald Jansen 1-0, 59. Bram van Dijk 2-0, Jansen 3-0, 74. Bart de Zwaan 4-0, 81. Erik van Duinen 5-0, 90+5. De Zwaan 6-0.

    Vierde klasse C
    Zalk – Wilsum 3-4 (2-3). 1. Michel Hamer 1-0, 13. Simon van Halm 2-0, 15. Sonke de Velde 2-1, 24. Gert Jan Klein 2-2 (eigen doelpunt), 45. Jurre Heldoorn 2-3, 87. Jan Dirk van Pijkeren 3-3, 90+3. Heldoorn 3-4.
    ’s-Heerenbroek – CSV’28 5-2 (1-0). 38. Martin van Ittersum 1-0, 50. William Dekker 2-0, 52. Patrick Speetjens 3-0 (eigen doelpunt), 62. Gert Kwakkel 4-0, 63. Pim Bruinink 5-0 (eigen doelpunt), 74. Gework Petrosjan 5-1 (strafschop), 90+2. Djabir Mazouz 5-2.
    HFC Storica – Wijthmen 0-6 (0-1). 39. Sander Nijmeijer 0-1, 51. Erik Schonewille 0-2, 63. Schonewille 0-3, 68. Schonewille 0-4, 74. Alex Bertelink 0-5, 83. Mark Schonewille 0-6,
    Kampen – HTC 1-1 (1-0). 30. Kevin Veger 1-0, 51. Daan Kruger 1-1. Bijzonderheid: 76. Revelino Sabono (Kampen) mist strafschop.
    Swift’64 – Zwolsche Boys 3-0 (1-0). 3. Florijn Diepstraten 1-0, 48. Bas van Spronsen 2-0, 61. Mark Veldman 3-0 (strafschop).
    Noord Veluwe Boys – Reaal Dronten 1-3 (1-3). 5. Kevin Valk 0-1, 29. Danny Mol 0-2, 42. Willem-Jan Rietberg 1-2, 45. Niels Willems 1-3. 
    VSW – EZC’84 1-0 (0-0). 89. Vieleri Justiana 1-0.

    Noord
    Eerste klasse E
    Omlandia – d’Olde Veste’54 0-7 (0-1). 33. Sander Nijstad 0-1, 53. Yannick Kaluzi 0-2, 58. Kaluzi 0-3, 65. Kaluzi 0-4, 67. Wouter van der Vegt 0-5, 73. Kaluzi 0-6, Erwin van Luik 0-7.

    Tweede klasse I
    Tonego – Hardegarijp 0-1 (0-1). 34. Rick de Groot 0-1.
    Veenwouden – FC Meppel 5-2 (2-1) 9. Rince Procee 1-0, 32. Ruben Elling 1-1, 44. Stefan Jan Sijtsma 2-1, 48. Albert Jan van Zwol 3-1, 55. Sijtsma 4-1, 77. Pim ter Voorde 4-2, 90. Procee 5-2.

    Tweede klasse J
    Gramsbergen – Noordscheschut 1-1 (1-0) 6. Roy Seinen 1-0, 47. Jos Kroezen 1-1.

    Derde klasse A
    Willemsoord – DWP 1-2 (0-1). 29. Anton Holtrop 0-1. 59. Jordy Dekker 1-1, 81. Holtrop 1-2.
    Bant – Oudehaske 3-4 (0-1). 43. Sayan Bervoets 0-1, 66. Sayan Bervoets 0-2, 68. Eelco de Groot 0-3, 79. Henk Jan Hoekstra 1-3, 90. Henk Jan Hoekstra, 90. Giovanni Rigters.
    NOK – SVM Marknesse 1-2 (1-2). 1. Richard de Boer 0-1, 24. Sven Scharm 1-1, 38. Richard de Boer 1-2.

    Derde klasse D
    CSVC – Vitesse’63 3-2 (1-0). 13. Kenan Dzananovic 1-0, 68. Bartjan van Dijk 1-1, 72. 2-1, 76. 3-1, 85. Schuttevaar 3-2.
    Rode kaart: 38. (CSVC).
    DESZ – Lutten 4-1 (2-0). 13. Tom Kisjes 1-0, 27. Cor Koning 2-0, 57. Ewoud Altena 2-1, 76. Robin Rook 3-1, 79. Ronny Bakker 4-1.
    FIT Boys - SCD’83 1-1 (0-0). 46. Rick Koops 1-0, 89. Nick Dekker 1-1.
    Rouveen – Hardenberg’85 2-3 (2-3). 17. Jaron Hooimakker 1-0, 22. Simon Peltjes 1-1, 39. Roy Meijerink 1-2, 42. Simon Peltjes 1-3, 45. Klaas Jan Poolman 2-3.
    Nieuwleusen – Elim 4-2 (1-1). 39. Arne van de Kooij 0-1, 41. Erwin Dijk 1-1, 60. Remon Benjamins 1-2, 63. Eigen doelpunt 2-2, 70. Reinier Meijerink 3-2, 90.Mark de Weerd 4-2.
    ZZVV – SVN’69 1-2 (1-0). 11. Paul Bos 1-0, 50. Denzel van Halen 1-1, 51. Denzel van Halen 1-2. Rode kaart: 78. Sander Hartman (ZZVV).

    Vierde klasse A
    Creil – Nagele 3-2 (1-1). 16. Ad Withaar 0-1, 23. Jelle Loosman 1-1, 52. Varney Sesay 2-1, 76. Joris Steenkamer 2-2, 90+5. Nicky Metsemakers (strafschop) 3-2.
    VHK - Tollebeek 3-2 (3-0). 7. Tjalling Alons 1-0, 31.Ruben Schuurman 2-0, 32. Ton Kroek 3-0, 3-1, 89. Martijn Wijsbeek 3-2.

    Vierde klasse D
    FDS – Hoogeveen 1-0 (0-0). 73. Patrick Hasebos 1-0.
    Avereest – NKVV 2-0 (0-0). 46. Jurgen Visscher 1-0, 70. Matthijs Platvoet 2-0.
    DKB – Bruchterveld 3-2 (1-0). 43. David van Zandwijk 1-0, 60. Jordy van Zandwijk 2-0, 72. Martijn Huisjes 2-1, 88. Lesley op de Haar 2-2, 90. Leon Kosse 3-2.
    SVV’56 – SCN 2-4 Bruinsma 0-1, Bruinsma 0-2, Jeffrey Marissen 0-3, Van Vliet 0-4, Henk Schutte 1-4, Schutte 2-4.

    Vijfde klasse D
    MSC – Espel 5-0. 1. 1-0, 12. Ralph Jonker 2-0, Tim Venema 3-0, 80. Jeffrey de Ruiter 4-0, Mels Huisman 5-0.
    Sleat – SVBS’77 3-2 (3-1). 23. Maurits Flapper 1-0, 35. Flapper 2-0, 45. Flapper 3-0, 45. Richard Knobbe 3-1, 90. Arne de Jonge 3-2.
    IJVC – Ens 1-3 (1-1) 26. Daniël Dijkstra 0-1, Reimer Hogeling 1-1, 84. Dijkstra 1-2, 90. Dijkstra 1-3.
    VENO – Hielpen 2-0