article
1.6506727
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in het amateurvoetbal. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Karakteristieken zaterdagvoetbal 8 oktober editie Zwolle
ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in het amateurvoetbal. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zaterdagvoetbal-8-oktober-editie-zwolle-1.6506727
2016-10-08T16:09:15+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4820400.1440579375!image/image-4820400.jpg
Flevoland,Overijssel,Gelderland,Zwolle,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,karakteristieken,Uitslagen
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zaterdagvoetbal 8 oktober editie Zwolle

Karakteristieken zaterdagvoetbal 8 oktober editie Zwolle

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ZWOLLE - Een overzicht van de uitslagen in het amateurvoetbal. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Tweede Divisie
    Excelsior Maassluis – HHC Hardenberg 3-0 (1-0). 34. Stephan Kruithof 1-0, 53. Elson Almeida 2-0, 55. Kevin Vink 3-0.

    Hoofdklasse B
    DOVO – SC Genemuiden 2-2 (1-1). 25. Joshua Patrick 1-0, 27. Jacco Riemens 1-1, 88. Omar Kavak 1-2, 90. Roy Bakkenes 2-2.
    asv Dronten – AZSV 1-5 (1-1). 3. Jodi de Boer 1-0, 12. Rik van der Eerden 1-1, 47. Van der Eerden 1-2 (strafschop), 86. Van der Eerden 1-3, 87. Van der Eerden 1-4, 90. Van der Eerden 1-5.
    Excelsior’31 – Flevo Boys 4-2 (2-1). 7. Michel Gerritsen Mulkes 1-0, 9. William de Boer 1-1, Niek Davina 2-1, 49. Patrick Gerritsen 3-1, 52. Melvin Velthuis 3-2 (eigen doelpunt), 77. Hielke Penterman 4-2.
    Staphorst – ACV 1-2 (0-1). 11. Saber Hendriks 0-1, 77. Hendriks 0-2, 88. Martin van ’t Ende 1-2 (strafschop).
    Urk – SDV Barneveld 3-0 (1-0). 6. Riekelt Jan Brands 1-0, 55. Brands 2-0, 75. Niels Vlugt 3-0 (eigen doelpunt).

    Oost
    Eerste klasse D
    Vroomshoopse Boys – Nunspeet 0-3 (0-2). 16. Darryl van den Anker 0-1, 19. Lars ten Dolle 0-2, 87. Wahid Shimeri 0-3.
    Berkum – SVZW 2-0 (1-0). 19. Marc van der Meulen 1-0, 90+1. Harm Jan Tip 2-0 (eigen doelpunt). Rode kaart: 71. Michael Wensing (SVZW).
    De Esch – WHC 1-2 (1-0). 32. Koen Vehof 1-0, 71. Jelle Post 1-1, 90+4. Robert Schonewille 1-2. Rode kaart: 76. Carlos Lopes Macedo (WHC).
    Go Ahead Kampen – DETO 3-2 (2-1). 15. Leroy Knol 1-0, 28. Madih Doufikar 2-0, 40. Frank Smit 2-1, 57. Jurrian Zandbergen 3-1, 90. Stan Nijhuis 3-2.
    DOS’37 – KHC 3-0 (2-0). 7. Marc Meier 1-0, 28. Maarten Smit 2-0, 50. Jochem Oude Booijink 3-0.

    Tweede klasse G
    Owios – Unicum 5-3 (2-1). 1. Cees Toet 0-1, 32. Hendri Nagelhout 1-1, 43. Dennis de Boer 2-1, 58. Hendrik Uitslag 3-1, 70. Toet 3-2, 75. Bennie Veldhoen 4-2 (strafschop), 83. Cornell Balk 5-2, 89. Twan Wijnants 5-3. Rode kaart: 75. Arjen van der Meulen (Unicum).
    VVOP – Lelystad’67 1-2 (1-2). 14. Daquillio de Gama 1-0, 17. Yoshua Tijdens 1-1, 36. Tijdens 1-2 (strafschop). Rode kaart: 79. Iloy Cislo (VVOP), 87. Daquillio de Gama (VVOP).

    Tweede klasse H
    DOS Kampen – ASC’62 1-2 (1-1). 3. Jesse Bos 0-1, 39. Patrick Bastiaan 1-1 (strafschop), 90+3. Matthijs van Gelder 1-2.
    IJVV – ZAC 1-0 (0-0). 61. Tim Roeland 1-0. Rode kaart: 76. Brugt Bergsma (trainer IJVV).
    OZC – Enter Vooruit 3-3 (3-0). 19. Frank Jansen 1-0, 29. Bram van Rijn 2-0, 31. Rik-Jan de Groot 3-0 (strafschop), 76. Wout Velten 3-1, 82. Kevin Peppels 3-2, 89. Henri Knol 3-3.
    WVF – Quick’20 2-0 (1-0). 33. Brend Mellema 1-0, 55. Mellema 2-0.
    Sparta Enschede – Be Quick’28 4-2 (3-0). 1. Ronald te Morsche 1-0, 33. Danny Reinders 2-0, 42. Te Morsche 3-0, 70. Te Morsche 4-0, 79. Sander Aarten 4-1, 86. Kevin Westerbeek 4-2.

    Derde klasse C
    ’t Harde – Hatto Heim 3-2 (1-0). 2. Terence ten Brink 1-0, 58. Van de Worp 2-0, 63. Jasper Wichers 2-1, 65. Wichers 2-2, 85. Van de Worp 3-2.
    Hattem – DSV’61 0-0.
    Olympia’28 – SVI 1-2 (0-0). 62. Cas Duiker 1-0, 68. Nico Veldman 1-1, 90+2. Veldman 1-2. Bijzonderheid: 29. Nathan van Rijn (SVI) mist strafschop.
    SEH – ESC 1-4 (0-2). 3. Richard Boer 0-1, 20. Robert Radstaak 0-2, 75. Marthijn van der Steege 1-2 (strafschop), 84. Bert Jan Kragt 1-3, 90+2. Jordy Smit 1-4.
    VSCO’61 – VEVO 3-1 (2-1).12. 0-1, 35. Ruben Buijserd 1-1 (strafschop), 45. Thomas van de Kolk 2-1, 66. Rinse van de Velde 3-1.
    WZC – FC RDC 2-0 (0-0). 75. Jonas Faber 1-0, 79. Mike Nijland 2-0, Bijzonderheid: 35. Robin de Gruijter (WZC) mist strafschop.

    Derde klasse D
    Bergentheim – Mariënberg 2-0 (1-0). 23. Gertjan Merjenburgh 1-0, 80. Nick Buitenhuis 2-0.
    Kloosterhaar – Oranje Nassau Almelo 0-1 (0-0). Semol Souhuwat 0-1.
    SVVN – Lemele 2-1. Delano Burnama 1-0, Melvin Morsink 2-0 (strafschop), Remon Kleinlugtenbeld 2-1.

    Vierde klasse B
    Veluwse Boys – Hulshorst 1-1 (1-0). 31. 1-0, 79. Harm Jan de Boer 1-1.

    Vierde klasse C
    CSV’28 – Zalk 2-2 (2-1). 16. Aart Schreuder 0-1, 38. Gework Petrosjan 1-1 (strafschop), 41. Mohammed El Bouhni 2-1, 53. Mark Land 2-2, Rode kaart: 33. Simon van Halm (Zalk, 2x geel).
    EZC’84 – Kampen 0-4 (0-1). 24. 0-1, 44. 0-2, 57. 0-3, 84. 0-4.
    HTC – Noord Veluwe Boys 3-5 (0-1). 44. 0-1, 47. Besjan Gashi 1-1, 73. 1-2, 78. 1-3, 79. Daan van de Honing 2-3, 81. Van de Honing 3-3, 90. 3-4, 90+4. 3-5.
    Reaal Dronten – Swift’64 2-1 (2-1). 4. Kevin Valk 1-0, 30. Valk 2-0, 40. Florijn Diepstraten 2-1.
    VSW – ’s-Heerenbroek 1-1 (1-0). 1. Vieleri Justiana 1-0, 51. 1-1,
    Wilsum – Wijthmen 0-4 (0-0). 57. Erik Schonewille 0-1, 59. Nick van Gurp 0-2, 67. Van Gurp 0-3, 90. Mike Noordman 0-4.
    Zwolsche Boys – HFC Storica 9-3 (1-2). 1. Yoshua Gerritse 0-1, 34. Roy Supèr 1-1, 35. Edy Hanson 1-2, 47. Lodewijk de Vries 2-2, 51. Lennart Prins 3-2, 53. Prins 4-2, 58. Gerritse 4-3, 63. De Vries 5-3, 68. Nenad Lukic 6-3, 86. De Vries 7-3, 87. Eugene Webb 8-3, 88. De Vries 9-3 (strafschop).

    Noord
    Eerste klasse E
    Blauw-Wit’34 – d’Olde Veste’54 0-0.

    Tweede klasse I
    FC Meppel – Tonego 6-1 (2-1). 7. Nick Smilde 1-0, 35. Smilde 2-0, 45. Joep Henselmans 2-1, 53. Smilde 3-1, 56. Ter Voorde 4-1, 65. Ter Voorde 5-1, 66. Ter Voorde 6-1 (strafschop).

    Tweede klasse J
    Klazienaveen – Gramsbergen 4-2 (2-1). 19. David Houtman 0-1, 30. Yorin Habing 1-1, 44. Habing 2-1 (strafschop), 51. Patrick Bloemberg 3-1, 70. Nick van der Sleen 4-1, 78. Roy Seinen 4-2,

    Derde klasse A
    Bant – Heerenveense Boys 2-4. 0-1, 35. 0-2, 55. 0-3, 0-4, 1-4,  2-4,
    Heeg – Willemsoord 3-4. 20. Sebastiaan Elgersma 1-0, Joris Kramer 1-1, 45. Elgersma 2-1, Mathijs Oosterhof 2-2, 68. Bert de Boer 3-3, Gooitzen Koopman 3-4.
    SVM Marknesse – Workum 0-3 (0-0). 75. Rick Demmer 0-1, 80. Ruben Ybema 0-2 (strafschop), 90. Rein Attema 0-3.

    Derde klasse D
    Borger – DESZ 3-6 (1-2). 7. Gerjan Konterman 0-1, 34. Danny Moorman 0-2, 36. Albert Stevens 1-2, 48. Moorman 1-3, 51. Diederik Oosterwijk 2-3, 57. Moorman 2-4, 59. Mark Meinema 3-4, 90. Cor Koning 3-5, 90+2. Moorman 3-6.
    CSVC – Rouveen 1-1. Klaas Jan Poolman 0-1, 1-1.
    SVN’69 – Elim 3-0 (3-0). 18. Harm Jaap Knol 1-0, 20. Jordy Landkroon 2-0, 39. Landkroon 3-0,
    Vitesse’63 – Hollandscheveld 2-2 (1-1). 21. Bartjan van Dijk 1-0, 30. Robin Bijl 1-1, 71. Ruben Keizer 2-1, 74. Bijl 2-2.
    Hardenberg’85 – ZZVV 2-0.
    Lutten – FIT Boys 1-1 (0-0). 47. 0-1, 90+4. Frank Altena 1-1.
    SCD’83 – Nieuwleusen 1-3 (0-0). 46. Reinier Meijerink 0-1 (strafschop), 47. Reinier Meijerink 0-2. 48. Hendrik Jan van de Berg 0-3. 80. Nick Dekker 1-3.

    Vierde klasse A
    Tollebeek – Creil 3-2 (2-1). 16. Martijn Wijsbeek 1-0, 22. 1-1, 45. Wijsbeek 2-1, 88. Jelle Loosman 2-2, 90. Martin Apperlo 3-2.
    VHK – Makkum 4-3 (1-2). Thomas Witte 1-0, 40. Jelle Hiemstra 1-1, 45+1. Evert Hiemstra 1-2, 48. Mark Kroek 2-2, 52. Witte 3-2, 58. Jan Hiemstra 3-3, 87. Berry Heetebrij 4-3.
    Nagele – Scharnegoutum’70 (0-0). 55. 0-1, 1-1, 2-1, 3-1.

    Vierde klasse D
    Hoogeveen – Avereest 0-0. Rode kaart: 80. Johan Tiggelaar (Avereest, 2x geel).
    Bruchterveld – NWVV 4-1 (3-0). 28. Lesley op de Haar 1-0, 39. Jarno Otter 2-0, 41. Niels Lubbers 3-0, 62. Roland Strijker 4-0, 89. Jagodic 4-1. Bijzonderheid: Het was de 500ste zege in het bestaan van Bruchterveld.
    SVV’56 – FDS 0-1 (0-0). 75. Henriko Greven 0-1.
    SCN – DKB 2-0 (1-0). 15. Patrick Aasman 1-0, 85. Stefan Bruinsma 2-0.

    Vijfde klasse D
    Ens – VENO 0-5 (0-4). 12. Kjell Kuiper 0-1, 25. Dennis Kuiper 0-2, 30. Brian Nieweg 0-3, 35. Nieweg 0-4, 84. Nieweg 0-5.
    IJVC – Blokzijl 5-0 (3-0). 15. Jeroen Dijkstra 1-0, Age Osinga 2-0, Dijkstra 3-0, 73. Rens Soenveld 4-0, Reimer 5-0.
    SVBS’77 – Oudega (2-0). 20. Patrick Hiemstra 1-0 (eigen doelpunt), 35. Jeffrey van de Belt 2-0, 50. Jarno Klaver 3-0, 56. Tsjerk Hoogterp 3-1, 65. Van de Belt 4-1, 70. Van de Belt 5-1, 88. Watte Boersma 5-2, 89. Boersma 5-3.
    Sneek Wit Zwart – Espel 4-1. 15. Patrick Veenstra 1-0, 24. Veenstra 2-0, 31. 2-1, 35. Veenstra 3-1, 74. Michael van Dijk 4-1.