article
1.6535469
De sportredactie heeft de uitslagen en karakteristieken uit het Vechtdal, Flevoland, de Kop van Overijssel en een deel van de Veluwe op een rijtje gezet.
Karakteristieken zondagvoetbal 16 oktober
De sportredactie heeft de uitslagen en karakteristieken uit het Vechtdal, Flevoland, de Kop van Overijssel en een deel van de Veluwe op een rijtje gezet.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zondagvoetbal-16-oktober-1.6535469
2016-10-16T14:32:28+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6309865.1473602882!image/image-6309865.jpg
Ruinerwold,Wijk, De,Zuidwolde,Meppel,Havelte,Wilhelminaoord,Emmeloord,Kraggenburg,Rutten,Heerde,Dalfsen,Hoonhorst,Lemelerveld,Balkbrug,Dedemsvaart,Hardenberg,Slagharen,Arriën,Ommen,Vilsteren,Zwolle,Scheerwolde,Steenwijk,Steenwijkerland,Willemsoord,Steenwijkerwold,Kuinre,IJhorst,Voetbal-amateur
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zondagvoetbal 16 oktober

Karakteristieken zondagvoetbal 16 oktober

Foto's
1
Reacties
Reageer
    De sportredactie heeft de uitslagen en karakteristieken uit het Vechtdal, Flevoland, de Kop van Overijssel en een deel van de Veluwe op een rijtje gezet.

    Hoofdklasse A:

    Alverna - MSC Meppel 2-2 (1-2).
    32. Yannis Ngola 1-0, 35. Nick Koster 1-1, 37. Justin Benjamins 1-2, 63. Gaetan Klaassen 2-2.

    Dieze West - SDO 1-3 (0-1).
    7. Rick van der Velden 0-1, 58. Veriano Slager 0-2, 83. Kick van Aelst. 0-3 90. Sawa Gwedelidze 1-3.

     

    Oost 1E:
    Alcides - Stevo 2-1 (0-1).
    42. Tim Letteboer 0-1, 50. Jermain Wobbes 1-1, 62. Frank Fokke 2-1.

    Noord 2K:
    sc Emmeloord - Sint Annaparochie 2-2 (2-1)
    13. Pieter Jan Plat 0-1, 16. Onbekend 1-1, 29. Onbekend 2-1, 59. Jarco Kingma 2-2.


    Ruinerwold - Velocitas 1897 4-4 (0-1).
    23. Onbekend 0-1, 52. Onbekend 0-2, 60. Kevin Loof 1-2, 72. Marcus Koetsier 2-2, 87. Bert de Boer 3-2, 89. Onbekend 3-3, 90+1. Onbekend 3-4, 90+2. Jeroen van den Berg 4-4.

    Noord 3D:
    DIO Oosterwolde - Heerde 1-2 (0-0).
    61. Roel Smit 0-1, 66. Smit 0-2, 89. Onbekend 1-2.

    sv Zwolle - Trinitas 1-1(1-1).
    14.Yanick Wieldraayer 0-1, 31. William van Oene (strafschop) 1-1.

    Epe – Steenwijker Boys 8-1 (5-0).
    24. Koen Logen 1-0, 33. Logen 2-0, 41. Stefan Lokhorst 3-0, 44. Logen 4-0, 54. Gerrit Calkhoven 5-0, 60. Logen 6-0, 69. Calkhoven 7-0, 80. Dennis Frenay 7-1, 85. Lars Timmer 8-1. Rode kaart: 8. Jesper Huisman (St. Boys), 20. Tim Grasmeijer (St. Boys).

    Dwingeloo - Dedemsvaart 4-0 (0-0).
    46.Robert Mulder 1-0, 47. Melvin Koning 2-0, 50. Mulder 3-0, 59. Paul Schieving 4-0.


    FC Oldemarkt - Stanfries 2-2 (2-1).
    15. Melvin Smit 1-0, 34. Klaas Braad 2-0, 43. Rik van der Heide 2-1, 90+6. Raymond Zuidema 2-2.

    Steenwijk - HODO 0-4 (0-2).
    2. Patrick Timmerman 0-1 (strafschop), 33. Paul Baldé 0-2, 70. Timmerman 0-3, 81. Mitchel Prijs 0-4. Rode kaart: 73. Ralph Groenink (2x geel, Steenwijk).

    Oost 3B:

    Witkampers - Lemelerveld 3-1 (0-1).
    16. Joey Nijenkamp 0-1, 50. Onbekend (strafschop) 1-1, 83. Onbekend 2-1. 90. Onbekend 3-1.

    Noord 4A:
    RKO - Renado 2-4 (0-2).
    23. Theunis Sloothaak 0-1, 35. Tjitte Werkman 0-2, 55. Sloothaak 0-3, 58. Koen Matthijssen 1-3, 69. Lars Deinum 2-3, 85. Giedo de Weerd 2-4.

    Noord 4D:

    EMMS - Weerdinge 5-1 (1-0). 
    18. Jord Anbergen 1-0, 54. Aron Brinks 1-1, 58. Maurice Kosse (strafschop) 2-1, 65. Ansbergen 3-1, 81. Yuri Hertsenberg 4-1, 84. Hertsenberg 5-1

    Noord 4E:
    Pesse - Oranje Zwart 3-1 (3-0).
    9. Jeffry Brus 1-0, 20. Brus 2-0, 35. Wilco Kramer 3-0, 70. Tim Vredenburg.

    VENO - Havelte 1-4 (0-2).
    18. Sander Brandsma 0-1, 36. Robert-Erik Lanting 0-2, 50. Hendri Hilberts 0-3 (strafschop), 70. Jorick van der Galiën 0-4, 82. Lars de Boer 1-4.

    Wijster - Steenwijkerwold 1-2 (1-1).

    14. Ronald Ipema 1-0, 21. Niek Schokker 1-1, 68. Peter Dekker 1-2.

    IJhorst - Wacker 2-3 (1-2).
    23. Rob van Luin 0-1, 37. Edwin Dekker 0-2, 44. Leon Esinge 1-2, 55. Cristiaan Drogt 2-2, 70. Koen van Luin 2-3.
    Rode kaart: 4. Daan Dekker (Wacker).
    Rood: 4. Daan Dekker (Wacker, doelman maakt hands buiten het strafschopgebied).

    OVC’21 Ommen - Hoogersmilde 10-0 (5-0).
    13. Tyron Schokker 1-0, 16. Koen Daman 2-0, 35. Damon Nouri 3-0, 37. Laurens Grobbe 4-0, 39. Stein Leuninge 5-0, 53. Daman 6-0, 56. Nouri 7-0, 65. Schokker 8-0, 70. Daman 9-0, 73. Daman 10-0.

    Zandhuizen - USV 1-4 (1-3).
    26. Ron Meijerink 0-1, 36. Martijn Boersma 1-1, 37. Meijerink 1-2, 41. Niek Hamers 1-3, 57. Rick Timmerman 1-4.

    Oost 4H:

    sv Dalfsen - Lettele 4-1 (2-0).
    13. Daan van der Vegt 1-0, 45. Jeroen Kamphuis 2-0, 56. Kamphuis 3-0, 58.. Erik Koedijk 4-0, 82. Martijn Beltman 4-1.

    Hoonhorst - ABS Bathmen 0-3 (0-3).
    3. Wessel Nikkels 0-1, 15. Nikkels 0-2, 34. Martijn Stegink 0-3.

    Diepenveen - Ulu Spor 5-3 (2-1).
    13. Harun Kafali 0-1, 15. Onbekend 1-1, 25. Onbekend 2-1, 52. Mehmet Dede 2-2, 60. Fikret Akin 2-3, 65. Onbekend 3-3, 90. Onbekend 4-3, 90. Onbekend 5-3.
    Rood: 80. Yusuf Erdem, 80. Harun Kafali, 85. Mehmet Dede (allen Ulu Spor).

    Noord 5A:
    De Blesse - Balkbrug 3-2 (2-1).
    19. Patrick Bloemberg 0-1, 40. Johnny Sloot 1-1, 42. Wilco Oosterhof 2-1, 69.. Joey Bakker 3-1, 78. Steven Zwiers 3-2.

    Kuinre - Vilsteren 3-3 (1-1).
    10. Jari Vlierman 0-1, 30. Arnold Koole 1-1, 62. Koole 2-1, 70. Mart Hendriksen 3-1, 85. Justus van Martels 3-2, 90. Casper Laurman 3-3.

    Wapserveen - Giethoorn 1-3 (0-3).
    35. Ronald de Boer 0-1, 40. De Boer 0-2, 44. Milay Ramos 0-3, 75. Sietze van der Veen 1-3.

    DOS’63 - Scheerwolde 6-0 (1-0).

    DVSV - Uffelte 0-3 (0-1).
    8. Danny Boverhof 0-1, 63. Rick van Eeks 0-2, 89. Pascal Pekel 0-3.

    Blankenham - Kraggenburg 0-7 (0-4).
    6. Jesper Oosterwijk 0-1, 18. Joost Potters 0-2, 22. Erwin Tissingh 0-3, 45. Tissingh 0-4, 52. Tissingh 0-5, 78. Youri Potters 0-6, 88. Joost Potters 0-7 (strafschop).

    Willemsoord is vrij