article
1.6480596
ZWOLLE - De sportredactie van De Stentor zette de voetbaluitslagen van zondag 2 oktober op een rijtje.
Karakteristieken zondagvoetbal 2 oktober editie Zwolle
ZWOLLE - De sportredactie van De Stentor zette de voetbaluitslagen van zondag 2 oktober op een rijtje.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zondagvoetbal-2-oktober-editie-zwolle-1.6480596
2016-10-02T14:36:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6309865.1473602882!image/image-6309865.jpg
Noordoostpolder,Dalfsen,Balkbrug,Dedemsvaart,Ommen,Vilsteren,Zwolle,Meppel,Ruinerwold,Voetbal-amateur
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zondagvoetbal 2 oktober editie Zwolle

Karakteristieken zondagvoetbal 2 oktober editie Zwolle

Foto's
1
Reacties
Reageer
    ZWOLLE - De sportredactie van De Stentor zette de voetbaluitslagen van zondag 2 oktober op een rijtje.

    Hoofdklasse A:

    JOS Watergraafsmeer - MSC Meppel 3-2 (2-0).
    14. Ian Refos 1-0, 26. Alex de Bruijne 2-0, 46. Justin Benjamins 2-1, 54. Benjamins 2-2, 60. Richmond Bossman 3-2.

    Dieze West - RKHVV 2-4 (1-2).
    5.Saba Gwedelidze 1-0, 25. Wessel van der Horst 1-1, 26. Van der Horst 1-2, 50. Mohammed Ali Pour Asli 2-2, 58. Irey Sadal 2-3, 90+3 Nick Stienstra 2-4.

     

    Oost 1E:

    Alcides - Quick 1888 2-1 (1-0).
    43. Ryan Luckx 1-0, 50. Roy Visscher 2-0, 52. Dimitri Vrehe 2-1.


    Noord 2K:

    sc Emmeloord - Peize 1-3 (1-1).
    14. Hans Langedijk 1-0, 20. David Kruizenga 1-1, 58. Kruizenga 1-2, 64. Joppe van Leeuwen 1-3.

    Ruinerwold - vv Lemmer 5-3 (3-0).
    16. Marcus Koetsier 1-0, 20. Mark Brinkman 2-0, 40. Ewout Kleene 3-0, 48. Thomas Miedema 3-1 (strafschop), 62. Koetsier 4-1, 70. Miedema 4-2, 85. Kevin Loof 5-2, 89. 5-3.


    Noord 3D:

    Heerde - Steenwijker Boys 7-2 (1-2).
    16. Marvin van der Haar 1-0, 40. Tim Grasmeijer 1-1, 41. Grasmeijer 1-2, 52. Raoul Wijenberg 2-2, 55. Corstiaan Altenburg 3-2, 65. Maarten Tuin 4-2, 72. Altenburg 5-2, 76. Elkjar Dijkgraaf 6-2, 80. Michel Calkhoven 7-2.

    sv Zwolle - Dedemsvaart 0-3 (0-0).
    65. Kevin Roozendaal 0-1, 75. Roozendaal 0-2, Noah Schuurman 0-3.

     

    FC Oldemarkt - Trinitas 2-2 (2-0).
    32. Klaas Braad 1-0, 41. Melvin Smit 2-0, 55. Mark Platje 2-1, 65. Douwe Jansma 2-2.

    Steenwijk - Epe 0-7 (0-3).
    2. Stefan Lokhorst 0-1, 3. Dennis Calkhoven 0-2, 15. Gerrit Calkhoven 0-3, 53. Lokhorst 0-4, 67. Koen Logen 0-5, 78. Logen 0-6, 85. Lokhorst 0-7.

    Oost 3B:

    Warnsveldse Boys - Lemelerveld 5-2 (1-1).
    18. Jordy Lugtenberg 0-1, 27. Yanick Nagtegaal 1-1, 49. Leon Knuttel 2-1, 54. Kiefer Duits 3-1,59. Thom Boeve 4-1, 86. Stijn Kogelman 4-2, 90. Stijn Obdeijn 5-2.

    Noord 4A:
    RKO - Irnsum 2-2 (0-0).
    53. Lars Deinum 1-0, 72. Daniël Visser 2-0, 81. Cor Dijkstra 2-1, 90+3. Dijkstra 2-2.

    Noord 4D:

    EMMS - HOC 2-4 (1-4).
    13. Jord Anbergen 1-0, 30. Sander Marissen 1-1, Ralf Kuipers 1-2, Robert de Bruijn 1-3, 45. Marissen 1-4, 82. Anbergen 2-4.

    Noord 4E:
    Wijster - Oranje Zwart 1-0 (0-0).
    70. Marco Werners 1-0.

    Smilde’94 - VENO 5-0 (1-0).
    44. Stefan Klok 1-0, 62. Klok 2-0, 76. Klok 3-0, 85. Thom de Vries 4-0 (strafschop), 89. De Vries 5-0.

    Zandhuizen - Steenwijkerwold 1-1 (1-0).
    21. Robert Grit 1-0, 57. Cristiaan de Lange 1-1. Bijzonderheid: 80. Gerwin Boschma (Steenwijkerwold) stopt strafschop.

     

    Pesse - Wacker 2-3 (1-1).
    8. Koen van Luin 0-1, 34. Erwin Strijker 1-1, 70. Van Luin 1-2, 78. Joost van der Weide 1-3, 88. Danny Starrenburg 2-3.

     

    IJhorst - USV 2-4 (0-1).
    12. Ron Meijerink 0-1, 60. Leon Kooiker 0-2, 77. Jelle Postma1-2, 79. Kooiker 1-3, 85. Kooiker 1-4, 87. Postma 2-4.

    Hoogersmilde - Havelte 4-3 (1-0).
    11. Robin Wever 1-0, 56. Pascal Hatzmann 2-0, 59. Robin Hatzmann 3-0, 70. Wever 4-0, 75. Yorick van der Galiën 4-1, 76. Yannick Hoogeveen 4-2, 82. Robert Erik Lanting 4-3.

    OVC’21 Ommen - Old Forward 1-2 (0-2).
    9. Jacob Room 0-1, 14. Remco Everts 0-2, 65. Tyron Schokker 1-2.

    Oost 4H:

    sv Dalfsen - Ulu Spor 3-2 (2-0).
    12. Robin Pietersma 1-0, 45+2. Erik Koedijk 2-0, 52. Mehmet Dede 2-1, 65. Yusuf Erdem 2-2, 90+10 Daan van der Vegt 3-2.

    Diepenveen - Hoonhorst 0-1 (0-0).
    61. Tijmen Bovenmars 0-1.


    Noord 5A:
    Wapserveen - Balkbrug 1-5 (0-2).
    33. Lars Heldt 0-1, 34. Lennart Baas 0-2, 53. Dennis Fernim 0-3, Frank de Vries 1-3, 69. Glen Marsman 1-4, 86. Robin Mennink 1-5.

    Kraggenburg - Vilsteren 4-1 (1-0).
    20. Paul de la Vieter 1-0, 50. Rinke Biesheuvel 2-0, 56. Bas Hupkes3-0, 63. Hupkes 4-0, 80. Henri (strafschop) 4-1.

    De Blesse - Scheerwolde 10-0 (1-0).
    34. Joey Bakker 1-0, 47. Hessel Lugtenberg 2-0, 52. Bakker 3-0, 67. Johnny Sloot 4-0, 71. Sloot 5-0, 73. Jeroen Kamans 6-0, 80. Sloot 7-0, 86. Bakker 8-0, 87. Kamans 9-0, 90. Thijs Hankel 10-0

    DOS’63 - Willemsoord 2-2 (0-0).
    49. Dennis Gras 1-0, 52. Sander Bolks 1-1, 60. Bolks 1-2, 75. Gras 2-2.

    DVSV - Kuinre 0-0 (0-0).

    Blankenham - Uffelte 1-1 (1-1).
    15. Jeroen Mollink 1-0, 40. Silvain Timmerman 1-1.

    Giethoorn is vrij