article
1.6614856
De sportredactie zette de uitslagen en karakteristieken van zondagmiddag op een rijtje. De ontbrekende gegevens worden zo spoedig mogelijk aangevuld.
Karakteristieken zondagvoetbal 6 november
De sportredactie zette de uitslagen en karakteristieken van zondagmiddag op een rijtje. De ontbrekende gegevens worden zo spoedig mogelijk aangevuld.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zondagvoetbal-6-november-1.6614856
2016-11-06T16:04:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6309865.1473602882!image/image-6309865.jpg
Havelte,Uffelte,Wapserveen,Meppel,Peize,Emmeloord,Kraggenburg,Rutten,Heerde,Dalfsen,Hoonhorst,Lemelerveld,Nieuwleusen,Arriën,Vilsteren,Ommen,IJhorst,Blankenham,Giethoorn,Steenwijk,Steenwijkerland,Steenwijkerwold,Willemsoord,Zwolle,Voetbal-amateur
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zondagvoetbal 6 november

Karakteristieken zondagvoetbal 6 november

Foto's
1
Reacties
Reageer
    De sportredactie zette de uitslagen en karakteristieken van zondagmiddag op een rijtje. De ontbrekende gegevens worden zo spoedig mogelijk aangevuld.

    Hoofdklasse A:

    De Meern - MSC Meppel 3-1 (2-0).
    20 Gokhan Yasar 1-0, 38. Yasar 2-0, 57. Joel Huiskes 2-1, 90+3 Yasar 3-1.
    Rood: 73. (Bankzitter van MSC Meppel).

    Dieze West - SJC 3-2 (2-0).
    14. Jaouad Akloud 1-0, 38. Akloud (Strafschop) 2-0, 74. Mike Verhoek (strafschop) 2-1, 78. Rick van Dijk 2-2, 86. Nejim el Atiaoui 3-2.

     

    Oost 1E:

    Alcides - TVC’28 5-0 (3-0).

    6. Jermain Wobbes 1-0, 18. Frank Fokke 2-0, 44. Ryan Luyckx 3-0, 78. Peter Fokke 4-0, 89. Eric-Jan Lijzen 5-0.
    Bijzonderheid: 6. Sander Boekholt (Alcides) mist strafschop.

    Noord 2K:

    sc Emmeloord - sc Stadspark 1-3 (1-2).
    2. Romario Tjong-A-Sie 0-1, 40. Aldin Hedzic 0-2, 42. Gökhan Pala1-2, 46. Hedzic 1-3.

    Ruinerwold - Sint Annaparochie 1-0 (1-0).

    31. Jeroen van de Berg 1-0.

    Noord 3D:

    Heerde - HODO 5-2 (1-2).
    8. Patrick Timmerman 0-1. 15. Jeffrey Benjamins 0-2, 30. Marvin van der Haar 1-2, 51. Corstiaan Altenburg 2-2, 55. Raoul Weijenberg 3-2, 65. Eigen doelpunt HODO 4-2, 72. Roel Smit 5-2
    Rood: 37. Hodo, 55. Hodo.

    sv Zwolle - Stanfries 6-0 (3-0).
    28. Anne Nijland 1-0, 34. Angelo Kisjes 2-0, 43. Nijland 3-0, 53. Nijland 4-0, 84. Sam Visscher 5-0, 86. William van Oene 6-0.

    Steenwijker Boys - Dedemsvaart 2-2 (1-2).
    3. Frank Knevelbaard 1-0, 32 Danny Kuiper 1-1, 41. Kuiper 1-2, Jesper Welling 2-2.

    FC Oldemarkt - Steenwijk 3-0 (0-0).
    68. Jorrid Minnema 1-0, 85. Wesley Veenstra 2-0, 86. Minnema 3-0.

    Oost 3B:

    Lemelerveld - Vaassen 1-1 (1-1).
    9. Remco Pannekoek 0-1, 11. Job Heerink 1-1.
    Rood: 33. Vaassen

    Noord 4A:
    RKO - Black Boys 4-3 (1-3).
    15. Eric den Dekker 1-0, 25. Josué Molina Perez 1-1, 45. Dennis Niemarkt 1-2 45. Molina Perez 1-3, 59. Daniël Visser 2-3, 60. Daniël Visser 3-3, 77. Daniël Visser 4-3

    Noord 4D:

    EMMS - DVC’59 9-0 (4-0).
    2. Maurice Kosse 1-0, 35. Yuri Hertsenberg 2-0, 37. Jord Ansbergen 3-0, 39. Hertsenberg 4-0, 46. Glenn ter Wielen 5-0, 50. Bastiaan Anbergen 6-0, 74. Maurice Kosse 7-0, 85. J. Ansbergen 8-0, 90. Kosse 9-0.
    Rood: 78. DVC’59 (Tackele van achteren).
    Bijzonderheid: 88. Renco Boertien (EMMS) mist strafschop.

    Noord 4E:
    IJhorst - Oranje Zwart 0-2 (0-1).
    Bjorn Vredenburg 0-1, Rick Zantinge 0-2.

    Wijster - VENO 0-3 (0-0).
    Doelpuntenmakers VENO: Stefan Vis 2x en Lars de Boer 1x.

     

    Zandhuizen - Wacker 2-5 (2-0).
    15. Onbekend 1-0, 42. Onbekend 2-0, 52. Edwin Dekker 2-1, 55. Dekker 2-2, 82. Maurice Bouderij 2-3, 85. Nick van der Weide 2-4, 89. Dekker 2-5.

    Havelte - USV 2-3 (1-1).
    29. Sander Schaffer (strafschop) 0-1, 44. Yorick van der Galliën (strafschop) 1-1, 58. Ron Meijerink 1-2, 67. van der Galliën 2-2, 77. Rick Timmerman 2-3.
    Bijzonderheid: 10. Hendri Hilberts (Havelte) mist strafschop.

    OVC’21 Ommen - Steenwijkerwold 2-2 (1-1).
    21. Koen Daman 1-0, 45. Marco Schokker 2-2, 47. Laurens Grobbe 2-1, 55. Raymon Westerbork 2-2.

    80. Rode kaart Damon Nouri (OVC'21 2 x geel).

    Oost 4H:

    sv Dalfsen - Haarle 7-0 (4-0).
    8. Luc van der Vegt 1-0, 20. Jeroen Kamphuis 2-0, 23. Daan van der Vegt 3-0, 37. Alex Habers 4-0, 50. Erik Koedijk 5-0, 51. Kamphuis 6-0, 87. Joren Rietman 7-0.

    Activia - Hoonhorst 4-0 (0-0).
    52. Dennis Wennink 1-0, 75. Bart Wippert 2-0, 8. Arco Bergman 3-0, 82. Wouter Hameka 4-0.

    Lettele - Ulu Spor 2-3 (1-1).
    9. Yusuf Erdem 0-1. 33. Bas Huijsmans 1-1, 61. Melih Senturk 1-2, 77. Jan Willem Brouwer 2-2, 86. Harun Kafali 2-3.
    Bijzonderheid: 57. Mehmet Dede (Ulu Spor) mist strafschop.

    Noord 5A:
    DOS’63 - Balkbrug 1-1 (1-0).
    1. Minas Hamletian 1-0, 61. Patrick Bloemberg 1-1.

    Kraggenburg - Uffelte 5-0
    3. Jesper Oosterwijk 1-0, 12 Erwin Tissingh 2-0, 68. Tissingh 3-0, 72. Angelo Olaer 4-0, 83. Tiissingh 5-0.

    Vilsteren - Scheerwolde 5-1 (4-0).

    6. Rens Noordman 1-0, 12. Wouter Mars 2-0, 30. Mars 3-0, 43. Jari Vlierman 4-0, 70. Fedor Hendriks 5-0, 84. Johan Holwerda 5-1.

    De Blesse - Giethoorn 4-1 (0-1).
    Doelpuntenmakers De Blesse: 54. Joey Bakker 1-1, 75. Johnny Sloot 2-1, 90. Bakker 3-1, 90. Wilco Oosterhof 4-1.

    Wapserveen - DVSV 0-4

    Blankenham - Willemsoord 0-10 (0-1).
    8. Eigen doelpunt Blankenham 0-1, 46. Ronnie Berkenbosch 0-2, 48.Berkenbosch 0-3, 54. Stefanovic 0-4, 59. Berkenbosch 0-5. 62. Berkenbosch 0-6, 66. Berkenbosch 0-7, 73. Berkenbosch 0-8, 76. Rikkie Kuper 0-9, 80. Danny Wardenier 0-10.
    Rood: 81. Blankenham

    Kuinre is vrij