article
1.6509336
ZWOLLE - De sportredactie van de Stentor zette alle uitslagen en doelpuntenmakers van vanmiddag op een rijtje. Ontbrekende karakteristieken worden zo spoedig mogelijk aangevuld.
Karakteristieken zondagvoetbal 9 oktober editie Zwolle
ZWOLLE - De sportredactie van de Stentor zette alle uitslagen en doelpuntenmakers van vanmiddag op een rijtje. Ontbrekende karakteristieken worden zo spoedig mogelijk aangevuld.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/karakteristieken-zondagvoetbal-9-oktober-editie-zwolle-1.6509336
2016-10-09T14:27:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6309865.1473602882!image/image-6309865.jpg
Emmeloord,Kraggenburg,Rutten,Dalfsen,Meppel,Wapserveen,Dwingeloo,Wilhelminaoord,Balkbrug,Nieuwleusen,Lemelerveld,Hoonhorst,Slagharen,Dedemsvaart,Ommen,Vilsteren,IJhorst,Giethoorn,Kuinre,Oldemarkt,Scheerwolde,Steenwijkerland,Steenwijk,Steenwijkerwold,Zwolle,Voetbal-amateur,zondagvoetbal,karakteristieken
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Karakteristieken zondagvoetbal 9 oktober editie Zwolle

Karakteristieken zondagvoetbal 9 oktober editie Zwolle

Foto's
1
Reacties
Reageer
    ZWOLLE - De sportredactie van de Stentor zette alle uitslagen en doelpuntenmakers van vanmiddag op een rijtje. Ontbrekende karakteristieken worden zo spoedig mogelijk aangevuld.

    Hoofdklasse A:

    MSC Meppel - Dieze West 1-1 (0-0).
    71. Caleb Rahajaan 0-1, 90+3 Danny Bijlsma 1-1.


    Oost 1E:

    Heino - Alcides 1-1 (0-1).
    8. Frank Fokke 0-1, 88. Remco Beumer 1-1.
    Rood: 77. Bram Komduur (Alcides, neerhalen doorgebroken speler).

    Noord 2K:

    Olyphia - sc Emmeloord 1-0 (0-0).
    61. Kevin Capello 1-0
    Rood: 88. Tim Bethlehem (Olyphia, tweemaal geel).

    DTD - Ruinerwold 4-0 (2-0).
    10. Thys de Jong 1-0, 35. Lieuwe de Boer 2-0, 81. Ybele Reitsma 3-0, 90. Rients Vis 4-0.

    Noord 3D:
    Zuidwolde - sv Zwolle 1-2 (1-1).
    13. Bastin Steenbergen 1-0, 35. William van Oene 1-1, 46. Patrick Maat 1-2.

    Steenwijker Boys - DIO Oosterwolde 1-6 (1-2).
    4. Dennis Westerhof 0-1, 22. Dennis Frenay 1-1, 43. Westerhof 1-2, 80. Westerhof 1-3, 82. Martijn Wieldraaier 1-3, 87. Wieldraaier 1-5, 89. Ivo Savenije 1-6.

    Dedemsvaart - Heerde 1-2 (1-0).

    10. Noah Schuurman 1-0, 55. Elkjar Dijkgraaf 1-1, 74. Dewi van Velsen.
    Rood: 76. Elkjar Dijkgraaf (Heerde, tweemaal geel).

    Epe - FC Oldemarkt 9-3 (3-2).
    1. Onbekend 1-0, 5. Jelmer Trox 1-1, 8. Folkert Postma 1-2, 17. Onbekend 2-2, 19. Gerrit Calkhoven 3-2, 47. Calkhoven 4-2, 51. Stefan Lokhorst 5-2, 59. Wilko Tammens 5-3, 68. Calkhoven 6-3, 77. Calkhoven 7-3, 87. Lokhorst 8-3, 90. Koen Logen 9-3.

    Stanfries - Steenwijk 2-2 (0-1).
    35. Wessel Busscher 0-1, 70. Anne Baas 0-2 (strafschop), 81. Wim van Riezen 1-2, 90. Van Riezen 2-2 (strafschop).

    Oost 3B:

    Lemelerveld - Eerbeekse Boys 6-2 (3-1).
    18. Jordy Lugtenberg 1-0, 38. Job Heerink 2-0, 40. Lugtenberg 3-0, 42. Raymond Kars 3-1, 47. Lugtenberg 4-1, 57. Wesley Vlierman 5-1, 61. Guido Smeenk 5-2, 90. Lugtenberg 6-2.

    Noord 4A:
    Akkrum - RKO 3-0 (1-0).
    17. Jouke Jan schaap 1-0, 88. Onbekend, 90. Onbekend 3-0.

    Noord 4D:

    KSC - EMMS 1-4 (0-2).
    38. Erik Hein 0-1, 39. Hein 0-2, 54. Onbekend 1-2 90. Yuri Hertsenberg 1-3, 90+1 Maurice Kosse 1-4.

    Noord 4E:

    Steenwijkerwold - IJhorst
    Bijzonderheid: Dit duel is na vier minuten in goed overleg gestaakt na een dubbele beenbreuk bij Steenwijkerwold-aanvoerder Jan Oord.


    USV - Hoogersmilde 6-0 (2-0).
    11. Rick Timmerman 1-0, 12. Leon Kooiker 2-0, 48. Kooiker 3-0, 74. Ron Meijerink 4-0, 77. Kay Huzen 5-0, 80. Meijerink 6-0

    Havelte – OVC’21 3-0 (2-0).
    20. Damy Flim 1-0 (Eigen doelpunt), 38. Robert Erik Lanting 2-0, 65. Jelle de Roo 3-0.


    VENO – Pesse 3-0 (1-0).
    19. Lars de Boer 1-0, 57. De Boer 2-0, 70. Mark Hofstede 3-0.

    Oranje Zwart – Smilde’94 1-1 (0-1).
    25. Hamzeh Haj Kassem 0-1, 62. Roy Fleming 1-1.

    Wacker – Wijster 2-1 (1-1).
    5. Bart Tjarks 0-1, 42. Derk Jan Teunis 1-1, 73. Edwin Dekker 2-1.


    Oost 4H:

    ABS Bathmen - sv Dalfsen 0-3 (0-0).
    61. Daan van der Vegt 0-1, 64. Jeroen Kamphuis 0-2, 80. Remco Hultink 0-3.

    Hoonhorst - Broekland 3-0 (1-0).
    28. Joey Kroes 1-0, 57. Jacco Broeks 2-0, 86. Sten Klein Herenbrink 3-0.

    Ulu Spor - De Gazelle 1-4 (0-2).
    15. Onbekend 0-1, 45. Onbekend 0-2, 60. Onbekend 0-3, 85. Onbekend 0-4, 90. Sefa Kafali 1-4.

    Noord 5A:
    Giethoorn – DVSV 2-0 (0-0).
    70. Patrick Vos 1-0, 90+3. Joost Visscher 2-0

    Kuinre – Wapserveen 2-1 (0-1)
    43. Maarten van Elp 0-1, 50. Arnold Koole 1-1, 52. Koole 2-1.
    Bijzonderheid: 60. Rood, Douwe Haverdil (Wapserveen)

    Scheerwolde – Kraggenburg 2-0 (1-0).
    30. Mathijs Pastoor 1-0, 88. Wilbert Zielman 2-0.

    Vilsteren – Blankenham 3-0 (2-0).
    32. Elroy Bloo 1-0, 42. Vedor Hendriks 2-0, 70. Lennart Hulsman 3-0

    Willemsoord - De Blesse 0-5 (0-4).
    1. Rob Punter (eigen doelpunt) 0-1, 8. Joey Bakker 0-2, 22. Johnny Sloot 0-3, 39. Bakker 0-4, 70. Bakker 0-5.

    Balkbrug is vrij