article
1.6108624
APELDOORN - De jaarlijkse overschrijvingstermijn voor spelers in het amateurvoetbal loopt woensdag 15 juni om middernacht af. Tot die tijd hebben spelers de kans zich van de ene naar de andere vereniging te laten overschrijven voor het komende seizoen.
Overschrijvingen amateurvoetbal Apeldoorn en de Veluwe
APELDOORN - De jaarlijkse overschrijvingstermijn voor spelers in het amateurvoetbal loopt woensdag 15 juni om middernacht af. Tot die tijd hebben spelers de kans zich van de ene naar de andere vereniging te laten overschrijven voor het komende seizoen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/overschrijvingen-amateurvoetbal-apeldoorn-en-de-veluwe-1.6108624
2016-06-15T05:01:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.5993912.1474811610!image/image-5993912.JPG
Apeldoorn,Voetbal-amateur
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Overschrijvingen amateurvoetbal Apeldoorn en de Veluwe

Overschrijvingen amateurvoetbal Apeldoorn en de Veluwe

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN - De jaarlijkse overschrijvingstermijn voor spelers in het amateurvoetbal loopt woensdag 15 juni om middernacht af. Tot die tijd hebben spelers de kans zich van de ene naar de andere vereniging te laten overschrijven voor het komende seizoen.

    De Stentor heeft zoals elk jaar een overzicht bijeengebracht van de mutaties bij alle verenigingen in de regio Apeldoorn/Epe en de regio West-Veluwe. Onderstaand zijn alle wijzigingen voor komend seizoen op een rijtje gezet, van derde divisie tot en met vierde klasse en gerangschikt naar zaterdag- en zondagvoetbal. Let op: deze lijst is dinsdag 14 juni opgemaakt. Dat betekent dat eventuele overschrijvingen die op 15 juni nog zijn gedaan, niet in deze lijst zijn opgenomen.

     

    Zaterdagvoetbal

    • AGOVV

    Weg: Ross Baars (lager), Frank Beekers (onbekend), Stefan Derksen (Columbia), Lars Linthorst (stopt), Roeland Linthorst (lager), Shurandell Martins (onbekend), Jordy Noa (stopt), Arjan van Norel (lager), Demetz Rutten (onbekend).
    Nieuw: Ramazan Albayrak (Be Quick’28), Toby Bruinier (WSV), Raymon van Buren (WSV), Martijn Droppert (Robur et Velocitas), Colin Jack (Beekbergen), Kevin Jansen (Columbia), Melvin Ireeuw (EZC’84), Ralph van Luttikhuizen (Apeldoornse Boys), Miguel Suarez Escalante (CSV Apeldoorn), Petu Toisuta (geen club), Armon Veeneman (Beekbergen), Ismail Yildirim (De Treffers), Wesley Bruinier (Babberich).

    • CSV Apeldoorn

    Weg: Miguel Suarez Escalante (AGOVV), Marc Hoekstra (Go Ahead Kampen), Bram Holtman (DTS Ede), Mike Koldenhof (Vios Vaassen), Jasper Verstraten (DTS Ede), Jeroen Willems (stopt), Ugur Yildirim (stopt), Siebe Wiersma (Vios Vaassen).
    Nieuw: Richard van Beek (Vios Vaassen), Jordi van Dalen (ASZV), Joël Finke (De Graafschap), Hüseyin Güveli (Turkse Kracht Deventer), Murad Kilinc (Turkse Kracht Deventer), Quincy Tazelaar (Babberich).

    • DVS’33 Ermelo

    Weg: Mike Ahrens (Spakenburg), Ali Akla (IJsselmeervogels), Emran Barakzai (Bennekom), David van de Groep (NSC), Roelof de Groot (VVOG), Yordi Grovenstein (VVOG), Ronald Hoek (Nunspeet), Christian van de Kamp (SDV Barneveld), Yasin Kurt (SDV Barneveld), Okan Soykan (Alexandria), Dennis Vinken (SC Woerden).
    Nieuw: Dennis Folkers (FC Horst), Mohammed al Haydar (Hoogland), Frank Heus (Hercules), Joran Pot (Excelsior’31), Benjamin Roemeon (Babberich), Deniz Sahbaz (SVZW), Thodorie Velanas (Feyenoord), Coen Vloedgraven (Go Ahead Eagles), Rico Wolven (SVZW).

    • EFC’58

    Weg: Vincent van der Heide (Zeewolde), Geert Jan Hoogteijling (stopt), Alfons van Panhuis (BAS), Erik Prins (Teuge, lager), Salim Saouti (BAS), Robin Schreuder (stopt), Aart Schriever (Zwart-Wit’63), Kevin Schut (Hierden), Kevin Schuur (Hulshorst), Erwin Westerbroek (stopt).
    Nieuw: Redouan Arian (VVOG Zondag), Ihab Azzarouali (VVOG Zondag), Rutger Broekhuizen (SDC Putten), William Ngiri (VVOG A1), Ardwin Vreeman (DVS’33 Ermelo A1).

    • Elspeet

    Weg: Emiel Goud (Nunspeet), Bart van de Hoorn (stopt)

    • EZC’84

    Weg: Melvin Ireeuw (AGOVV)
    Nieuw: Yasin Agkul (Groen-Wit), Djormi Ruegebrink (Viod)

    • Hierden

    Weg: Martijn Dekker (ASV Dronten), Wesley Bies (VVOG), Terence ten Brink (SV ‘t Harde), William Huenestein (ESC), Ramazan Leebeek (FC Horst), Milan van der Maaten (FC Horst), Danny Zwager (FC Horst).
    Nieuw: Ouanis Akachar (FC Horst), Nick Grootkarzijn (VVOG), Stefan Jansen (VVOG), Bernard van Panhuis (VVOG), Kevin Schut (EFC’58), Joey Visser (Buitenboys).

    • FC Horst

    Weg: Dennis Folkers (DVS’33 Ermelo), Maurizio Sleurink (onbekend), Ouanis Akachar (Hierden), Anne van den Os (stopt), Jordy Oudenjans (stopt), Maurizio Sleurink (ASV Dronten).
    Nieuw: Ramazan Leebeek (Hierden), Milan van der Maaten (Hierden), Danny Zwager (Hierden), Patryk Sergiel (Real Lunet), Joram Blaauw (Zeewolde).

    • Hulshorst

    Nieuw: Julian Haverkamp (Zwart-Wit’63), Niels Meussen (VVOG 2), Harm-Jan de Boer (VVOG 2), Ronald Jansen (VVOG 2), Kevin Schuur (EFC’58), Haroen Sirat (Zwart-Wit’63), Sebastiaan Scheepmaker (Steenderen).
    Weg: Geen.

    • NSC

    Weg: Abdelmoumin Cherkaoui (SDC Putten), Jeroen de Harder (VVZ’49), Gian Muntslag (FC Almere), Jasper van Oorspronk (Teuge), Jerald Reina (SDC Putten), Wesley Vaes (JFC Nieuwegein).
    Nieuw: Nico van den Brom (Roda’46 Leusden), Yannick Cornelisz (Dovo), Bas Ent (Dovo), David van de Groep (DVS’33 Ermelo), Alwin van der Leyde (Roda’46 Leusden), Damian Ranzijn (GVVV), Eyup Terlemez (Eerbeekse Boys).

    • Nunspeet

    Weg: Bilal Bella (SV ‘t Harde), Tim Fechter (Sparta Nijkerk), Peter Huijgen (lager), Dylan Liewerink (lager), Hesli Niebeek (stopt), Coen Oudshoorn (lager), Rick Pul (VSCO ‘61), Amer Torkmani (lager), Niels Willemse (onbekend), Niels van der Zaal (Zuidvogels).
    Nieuw: Henrico Abma (DESZ), Mark van Asselt (Prins Bernhard), Sijmon Eenkhoorn (SC Genemuiden), Emiel Goud (vv Elspeet), Ronald Hoek (DVS’33 Ermelo), Kevin Scholten (SV Epe), Wahid Shimeri (Dieze West), Gieljan Tissingh (SC Genemuiden), Tom IJzerman (Dieze West).

    • Oene

    Weg: Wim Riphagen (SDC Putten). Nieuw: Herman Balk (KCVO), Ive Hilbrink (geen club).

    • Prins Bernhard

    Weg: Mark van Asselt (Nunspeet)

    • Rood-Wit’58

    Weg: Milan Zolak (stopt), Herbert Grevengoed (stopt), Tim Pluilaar (stopt).
    Nieuw: Johan van den Brink (SDC Putten), Jeffrey Bronkhorst (VVOP).

    • SDC Putten

    Weg: Boy Boeloerditi (Excelsior’31), Johan van den Brink (Rood-Wit’58), Rutger Broekhuizen (EFC’58), Dimitri Djollo (Geinoord), Quincy van de Leuv (OFC Oostzaan), Wouter van der Molen (SC Genemuiden), Gilbrano Plet (Hercules), Steffan Vlietstra (Batavia’90).
    Nieuw: Abdelmoumin Cherkaoui (NSC), Rick Degenaar (Lunteren), Martijn Duits (VVOG), Joost Heerschop (Sparta Nijkerk), Jerald Reina (NSC), Wim Riphagen (Oene).

    • Sparta Nijkerk

    Weg: Nicky Baggelaar (Eemdijk), Alwin van Domselaar (Veensche Boys), Lionel Frederik (Swift), Stefan Fredriksen (Veensche Boys), Joost Heerschop (SDC Putten), Ivo de Heus (Zuidvogels), Mike Koenders (Sportlust’46), Oscar Kommeren (Hooglanderveen), Tim Krux (Hoogland), Edwin van der Molen (Sparta Nijkerk), Tim Muller (VVOG), Mauro Peters (Dovo), Kevin Rijnvis (GVVV), Frank Tervoert (GVVV), Ivo te Velthuis (Veensche Boys).
    Nieuw: Ali Alkan (SVL), Aaron Balk (SC Woerden), Brian Bewuah (Roda’46), Rick Boersma (VVOG), Jermain Cikic (Roda’46), Tim Fechter (Nunspeet), Wesley de Laat (SVL), Dave Magee (DFS), Janic Makizodila (IJsselmeervogels), Dennis van der Wal (Flevo Boys), Quincy van Waveren (Huizen).

    • Teuge

    Weg: Bas Wielart (lager), Niels Jansen (lager), Pieter-Bart Bos (CSV Apeldoorn, lager), Jorn van Strien (CSV Apeldoorn, lager), Martijn Griemink (stopt), Bas van Hunenstijn (stopt).
    Nieuw: Jasper van Oorspronk (NSC), Sven Teunissen (Voorwaarts Twello), Rick Smeets (Robur et Velocitas), Marco Bouwmeester (V&L), Wesley Hofman (V&L).

    • Veensche Boys

    Weg: Dwight Eind (Waterwijk), Glenn Geefshuijsen (Sportlust’46), Wilbert Scheenstra (Spakenburg), Maaik de Smeele (Posthoorn), Gary Spier (Waterwijk), Guus Verhoef (CSW Wilnis).
    Nieuw: Alwin van Domselaar (Sparta Nijkerk), Stefan Fredriksen (Sparta Nijkerk), Edwin van der Molen (Sparta Nijkerk), Jan Struijk (Dovo), Ivo te Velthuis (Sparta Nijkerk).

    • Veluwse Boys

    Weg: Gerlant Mouw (stopt), Steven Pot (stopt)

    • Vierhouten’82

    Nieuw: Melvin Veldhuis (geen club), Mitchel Spin (geen club), Rob Versteeg (Nunspeet)
    Weg: Niels Reezigt (Nunspeet), Maikel Visch (DSV’61), Davy Visch (SV ’t Harde), Casper Verbeek (Robur et Velocitas), Joachim Evertse (lager), Jelle Kroondijk (lager)

    • Vios Vaassen

    Weg: Peter Beekman (lager), Daan Eggink (lager), Friso Mojet (CSV Apeldoorn, lager), Alexander Nagelhout (ESC, lager), Diederik Peppelman (stopt), Richard van Beek (CSV Apeldoorn).
    Nieuw: Mike Koldenhof (CSV Apeldoorn), Siebe Wiersma (CSV Apeldoorn), Jacco Verstraten (Albatross), Damian Echter (Columbia).

    • VVOG

    Weg: Rick Boersma (Sparta Nijkerk), Tim Brockhoff (stopt), Douwe Dijkstra (LAC Frisia), Martijn Duits (SDC Putten), Nick Grootkarzijn (Hierden), Stefan Jansen (Hierden), Lars Kerver (stopt), Modou Nyang (WSV Apeldoorn), Bernard van Panhuis (Hierden).
    Nieuw: Wesley Bies (Hierden), Roelof de Groot (DVS’33 Ermelo), Yordi Grovenstein (DVS’33 Ermelo), Wesley de Klein (Flevo Boys), Hein Kort (Zeewolde), Samir Merraki (Go Ahead Kampen), Tim Muller (Sparta Nijkerk), Denilçon Ramazan (Zeewolde), Jeffrey Snijders (AFC Quick 1890).

    • Zeewolde

    Weg: Nick Doppenberg (stopt), Joram Blaauw (FC Horst), Hein Kort (VVOG), Denilçon Ramazan (VVOG), Reinier Joustra (stopt), Ewout van Wijnbergen (Hercules).
    Nieuw: Vincent van der Heide (EFC’58).

    • Zwart-Wit’63:

    Weg: Niels van der Ven (lager), Bas van Loo (lager), Sigi Carrera (stopt), Julian Haverkamp (Hulshorst), Haroen Sirat (Hulshorst, lager).
    Nieuw: Aart Schriever (EFC’58), Zakaria Talhi (VVOG Zondag), Prabesh Basnet (VVOG 2)


    Zondagsvoetbal

    • Albatross

    Weg: Jacco Verstraten (Vios Vaassen), Michael van Otterlo (Victoria Boys), Roel van Vemde (stopt).
    Nieuw: Joren Waardenburg (WSV), Bahadir Battal (TKA), Alesio Troncia (Sallandia), Mark Kroes (geen club).

    • Alexandria

    Weg: Berry de Jong, Marcel de Jong, Leon Roufs, Tim Veeneman (allen Columbia), Ufuk Çift, Luuk van de Heuvel (beiden ZVV’56), Mehmet Çolak, Ugur Güçlü (beiden Turkse Kracht).
    Nieuw: Burhan Gür, Cengiz Keskin, Mustafa Tekay, Hakan Soykan (allen TKA), Tyronne Martina, Ryan Windeveld (beiden WSV), Okan Soykan (DVS’33), Enes Keklikoglu (EZC’84), Oualid Akarkach (Apeldoornse Boys), Abdullah Kilic (Turkse Kracht), Ugur Kümük (Apeldoornse Boys).

    • Apeldoornse Boys

    Weg: Ali Aygun, Ali Keskin, Frank Witteveen, Jasper Steenbergen (allen gestopt), Oualid Akarkach (Alexandria), Ralph van Luttikhuizen (AGOVV), Ugur Kümük (Alexandria).
    Nieuw: Furkan Seherli, Elias Geven (beiden WSV), Tom Rooseboom (Robur et Velocitas), Redouan Toutouh (TKA), Quincy Lash (geen club).

    • Beekbergen

    Weg: Armon Veeneman, Colin Jack (beiden AGOVV).
    Nieuw: Jelle Vergeer, Sven Willemsen (beiden lager elftal), Dennis van Engeland (Be Quick Zutphen).

    • Columbia

    Weg: Nando de Graaf, Joep Vink, Jordy Stouten (allen Groen Wit’62), Jay Koster (SV Twello), Damian Echter (Vios Vaassen), Kevin Jansen (AGOVV), Moreno Schoenmaker (WSV).
    Nieuw: Leon Roufs, Berry de Jong, Marcel de Jong (allen Alexandria), Stefan Derksen (AGOVV), Maxime Koutamey (Vaassen), Leroy de Boer (ZVV’56), Emre Akcagoz (TKD).

    • Eerbeekse Boys

    Weg: Eyup Terlemez (NSC), Maarten Schutte (lager elftal), Jeroen Bosch (stopt).
    Nieuw: Demetz Rutten (AGOVV), Niels Verbeek (FC Zutphen).

    • Epe

    Weg: Marc van Petersen (WHC), Michiel Selhorst (WSV), Ramon Heukels (WVF), Kevin Scholten (Nunspeet).

    • Groen Wit’62

    Weg: René de Waard, Laurens de Wit, Micha Gelhever (allen lager elftal), Junior André (TKA), Michael Looyen (CSV Apeldoorn, lager elftal).
    Nieuw: Nando de Graaf, Jordy Stouten, Joep Vink (allen Columbia), Justin Slooten (Sportclub Deventer), Edgar Gomez (Epe), Cyriel de Graaf (CSV Apeldoorn), Mark Roodenburg (WSV), Patrick Jansen (geen club), Nick de Heus (lager elftal).

    • KCVO

    Weg: Jelle Pol, Marcel van Beek, Ricardo Steneker (allen lager elftal). Nieuw: Geen.

    • Klarenbeek

    Weg: Geen. Nieuw: Geen.

    • Loenermark

    Weg: Ivo Bleijswijk, Marcel Klomp (beiden lager elftal), Jeffrey Rutgers (Bennekom), Robin Gerritsen (Eerbeekse Boys), Boudewijn Smit (gestopt).
    Nieuw: Siemen Reusken (PEC Zwolle).

    • Orderbos

    Weg: Geen. Nieuw: Jayce Schiks (Albatross), Nick Werkhoven (AGOVV), Dennis Dielemans (Ouderkerk).

    • Robur et Velocitas

    Weg: Tom Hagen (Victoria Boys), Martijn Droppert (AGOVV), Jeffrey van Amersfoort (WSV). Nieuw: Alpay Yuzgec (WSV), Maikel Gerritsen (Victoria Boys), Casper Verbeek (Vierhouten), Wanik Abrahamian (Geen club).

    • TKA

    Weg: Burhan Gür, Cengiz Keskin, Mustafa Tekay, Hakan Soykan (Alexandria), Rachid Boughalab (WSV), Redouan Toutouh (Apeldoornse Boys), Bahadir Battal (Albatross).
    Nieuw: Kaan Yag, Furkan Çetin (beiden WSV), Junior André (Groen Wit’62), Bugrahan Yilmaz (Apeldoornse Boys), Alaadin Ok (TKD), Kenan Mahmudov (geen club).

    • Vaassen

    Weg: Wouter Schol (stopt), Leroy Veldhuis (lager elftal). Nieuw: Sam Luijks (Robur et Velocitas).

    • Victoria Boys

    Weg: Bastiaan Hendriks (gestopt), Damian Waard (ZVV’56).
    Nieuw: Tom Hagen (Robur et Velocitas).

    • Wissel

    Weg: Geen. Nieuw: Geen.

    • WSV

    Weg: Toby Bruinier, Raymon van Buren (beiden AGOVV), Joren Waardenburg (Albatross), Furkan Seherli (Apeldoornse Boys).
    Nieuw: Tristan Berghuis (Jong PEC Zwolle), Michiel Selhorst (Epe), Jeffrey van Amersfoort (Robur et Velocitas), Rachid Boughalab (TKA), Ferry de Smalen (NVC) Moreno Schoenmaker (Columbia).

    • WWNA

    Weg: Maarten Veldhuis, Kristian Valk, Keven Kolkman (allen lager elftal), Lars van Ijzendoorn, Stef Buitenhuis (gestopt), Rowin Liefers (onbekend).
    Nieuw: Nick Agten, Jordy Harleman, Arvid Korporaal (allen CSV Apeldoorn).

    • ZVV’56

    Weg: Leroy de Boer (Columbia), Jeroen de Vos (onbekend), Peter Manuputty (gestopt), Martijn ter Weeme (gestopt, wordt assistent-trainer ZVV’56), Remco Herms (gestopt), Dennis Schoolderman, Dennis Bresser (Columbia, lager elftal)
    Nieuw: Martijn van der Roest (Albatross), Luuk van de Heuvel, Pascal van Gerrevink, Ofuk Burat (allen Alexandria), Danny Sangers (Loenermark), Damian Waard (Victoria Boys), Mohammed Bayrakai (Go Ahead Eagles A1), Franklin Roemeon (onbekend), Patrick Spijkerman (CSV Apeldoorn), Mark Rouwenhorst (geen club)