article
1.6438383
ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Uitslagen amateurvoetbal 24 september editie Zwolle
ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-amateurvoetbal-24-september-editie-zwolle-1.6438383
2016-09-24T16:02:32+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4268718.1395129006!image/image-4268718.jpg
Flevoland,Gelderland,Overijssel,Zwolle,Zwartewaterland,Steenwijkerland,Staphorst,Ommen,Voetbal-amateur,hoofdklasse,tweede divisie,amateurvoetbal,Uitslagen
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen amateurvoetbal 24 september editie Zwolle

Uitslagen amateurvoetbal 24 september editie Zwolle

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Tweede Divisie
    Kozakken Boys – HHC Hardenberg 4-1 (2-0). 18. Everton Pires Tavares 1-0, 41. Ahmed El Azzouti 2-0, 54. Sargon Gouriye 2-1, 58. Quinten Jakoba 3-1, 86. Pires Tavares 4-1.

    Hoofdklasse B
    Eemdijk – Flevo Boys 3-2 (2-1). 14. Jan de Graaf 1-0 (strafschop), 24. Frank Post 1-1, 45+2. Rogier Gilkes 2-1, 58. Timon Rorije 2-2, 80. De Graaf 3-2,
    asv Dronten – NSC 2-3 (0-1). 40. Yannick Cornelisz 0-1, 54. Rik Breemhaar 1-1, 64. Tom de Ridder 1-2, 69. Jodi de Boer 2-2, 88. Daniel Rivas 2-3.
    Staphorst – Genemuiden 0-0.
    Urk – Oranje Nassau 2-2 (1-1). 13. Jelle de Boer 1-0, 41. Thijs Gerlofs 1-1, 70. Pieter Brands 2-1, 70. Niels Stenekes 2-2.

    Oost
    Eerste klasse D
    WHC – FC Zutphen 3-2 (2-0). 24. Carlos Lopes Macedo 1-0, 27. Mitchel Dijkhof 2-0, 68. Mark Bloemendaal 2-1, 86. Huib Achterkamp 2-2, 90+4. Dijkhof 3-2.
    DUNO – KHC 4-1. 2. 0-1, Shapoul Ali 1-1, Carlos dos Santos 2-1, Ted Heijckmann 3-1 (strafschop), Faisel Kaouass 4-1.
    Go Ahead Kampen – Berkum 0-5 (0-1). 28. Chris van der Meulen 0-1, 50. Ricardo Kuijer 0-2, 65. Mehran Ali pour Asli 0-3, 75. Johnsen Bacuna 0-4, 87. Chris van der Meulen 0-5.
    Hulzense Boys – Nunspeet 0-4 (0-1). 16. Henk Baum 0-1, 49. Lars ten Dolle 0-2, 74. Ronald Hoek 0-3, 87. Jos Huijgen 0-4.

    Tweede klasse G
    AGOVV – Lelystad’67 0-1 (0-1). 17. Andy van Beveren 0-1.
    Blauw Geel’55 – Owios 0-0, duel na 33 minuten gestaakt wegens blessure scheidsrechter.
    Dieren – Unicum 2-2. 9. Andy de Wit 0-1, De Wit 0-2, 52. 1-2.

    Tweede klasse H
    ASC’62 – Quick’20 1-1 (0-0). 48. Jurriën Mulder 0-1, 62. Matthijs van Gelder 1-1,
    Be Quick’28 – Hellendoorn 1-2 (0-0). 49. Sander Aarten 1-0, 70. Yordi Veldman 1-1 (eigen doelpunt), 90. Nordin Claassen 1-2. Rode kaart: 44. Matthijs Verschuur (Hellendoorn, 2x geel).
    DOS Kampen – WVF 1-2 (1-1). 14. Tom Diender 1-0, 44. Niek Mulder 1-1, 56. Martijn Ruijsch 1-2. Rode kaart: 50. Hicham Ziyech (DOS Kampen). Bijzonderheid: 43. Twan Knul (DOS Kampen) mist strafschop.
    DZSV – IJVV 3-1 (2-0). 21. Niels Tamboer 1-0, 24. Tamboer 2-0 (strafschop), 54. Raoul Vinkenvleugel 3-0, Roelof van der Berg 3-1.
    OZC – ZAC 2-1 (1-1). 10. Niel Koggel 1-0, Rik Heimerikx 1-1, 60. Rik-Jan de Groot 2-1.

    Derde klasse B
    BAS – Waterwijk 2-1 (1-0). 31. Bas Suidgeest 1-0, 57. Mark Schaap 2-0, 80. Bobby Rebel 2-1.
    Batavia’90 – Stroe 2-0 (1-0). 30. Aimane Aihariz 1-0, 68. Jeremy Loos 2-0,

    Derde klasse C
    ’t Harde – SVI 1-1 (1-0). 18. Michael Jeensma 1-0 (strafschop), 90+2. Twan Zuidmeer 1-1.
    Hatto Heim – FC RDC 4-0 (3-0). 26. Jasper Wichers 1-0, 40. 2-0 (eigen doelpunt), Peter Sikkema 3-0, 72. Wichers 4-0.
    Oene – ESC 0-2 (0-0). 50. Wim de Vries 0-1, William Huenestein 0-2.
    VEVO – DSV’61 3-1. 1-0 (strafschop), 2-0, 89. Wilbur Akster 2-1 (strafschop), 90. 3-1.
    Teuge – SEH 5-1 (2-0). 36. Jeroen van den Hoek 1-0, 45. Jasper van Oorspronk 2-0, 47. Van Oorspronk 3-0, 50. Rik Smeets 4-0, Emel Ugljanin 4-1, 65. Smeets 5-1.
    VSCO’61 – Hattem 1-2 (0-2). 1. Mark de Haan 0-1, 4. Lawrence van der Bend 0-2, Dominique van der Grift 1-2, Bijzonderheid: Lawrence van der Bend (Hattem) mist strafschop.
    WZC Wapenveld – Olympia’28 3-2 (3-2). 20. Jonas Faber 1-0, 27. Cas Duiker 1-1, 39. Lars Hulleman 2-1, 43. Hulleman 3-1, 45. Duiker 3-2.

    Derde klasse D
    Bergentheim – Juliana’32 2-0 (1-0). Ronnie Hakkers 1-0, Nick Buitenhuis 2-0.
    Wilhelminaschool – Kloosterhaar 3-3 (1-3). 7. Mark Boshove 0-1, 11. Ivar Nijboer 0-2, 22. Ferry Guichelaar 0-3 (eigen doelpunt), 30. Nick Hoekstra 1-3 (strafschop), 60. Marvin de Leeuw 2-3, Hoekstra 3-3 (strafschop).
    Lemele – Voorwaarts V. 0-5 (0-2). Jordy Niks 0-1, Gert Dogger 0-2, Lars Bove 0-3, Dogger 0-4, Roy de Lange 0-5.
    Mariënberg – RKSV 3-0 (0-0). 46. Andre Plaggenmars 1-0, 54. Roy Doek 2-0, 85. Daan Brinks 3-0.

    Vierde klasse B
    Otterlo – Hulshorst 2-3 (1-1). 14. Ruben Bets 0-1, 1-1, 48. 2-1, Melle van der Salm 2-2, 90. Ronald Janssen 2-3.

    Vierde klasse C
    CSV’28 – EZC’84 8-0 (3-0). 4. Tsegai Woldai 1-0, 17. Nathanael Leiwakabessy 2-0, 43. Jabir Mazouz 3-0, 64. Gework Petrosjan 4-0, 65. Jamiro Oortwijn 5-0, 73. Mazouz 6-0, 80. Mohammed El Bouhni 7-0, 90. Petrosjan 8-0.
    HFC Storica – Swift’64 0-8 (0-5). 17. Thim Verhoeven 0-1, 22. Verhoeven 0-1, 30. Dave van Mook 0-3, 38. Gino Garos 0-4, 44. Van Mook 0-5, 62. Mike Piek 0-6, 84. Piek 0-7, 87. Tom Roskam 0-8.
    HTC – VSW 1-3 (0-1). 8. Besjan Gashi 1-0, 73. Ramon van den Bosch 1-1, 81. Maikel Frijlink 1-2, 90. Harry Ekkelboom 1-2.
    Noord Veluwe Boys – ’s-Heerenbroek 5-5.
    Wilsum – Kampen 1-0 (0-0). 90+. Diederik Folkers 1-0.
    Wijthmen – Zalk 1-2 (0-1). 1. Michel Hamer 0-1, 62. Joran van der Vechte 1-1 (eigen doelpunt), 73. Michel Hamer 1-2.
    Zwolsche Boys – Reaal Dronten 6-2 (2-0). 29. Lennart Prins 1-0, 45. Lodewijk de Vries 2-0, 58. Bas de Man 3-0, 60. De Vries 4-0, 74. Roy Supèr 4-1 (eigen doelpunt), 81. Supèr 5-1, De Vries 6-1, 90. 6-2.

    Noord
    Eerste klasse E
    d’Olde Veste’54 – Winsum 4-3 (1-1). 20. Wouter Bloem 0-1, 44. Joy Okenge 1-1, 55. Brian van der Zweerde 2-1, 60. Clint Kruisweg 3-1, Roy Streppel 3-2, 70. Patrick de Vente 4-2, 89. Goguadze 4-3.

    Tweede klasse I
    FC Grootegast – FC Meppel 1-2 (1-1). 13. Pim ter Voorde 0-1, 38. 1-1, Ter Voorde 1-2.
    De Walde – Tonego 0-5 (0-1). 24. Joep Henselmans 0-1, 58. Pascal van Dries 0-2, 78. Henselmans 0-3, 86. Sjoerd Tuinhof 0-4, 88. Van Dries 0-5,

    Tweede klasse J
    LTC – Gramsbergen 3-1 (1-0). 17. Mark Hofsteenge 1-0, 54. Mark Heerings 2-0, Marcel Meijer 3-0, 70. Roy Seinen 3-1.

    Derde klasse A
    Oeverzwaluwen – Willemsoord 2-0 (1-0). 45. Evert Schreur 1-0, 64. Rutger Kramer 2-0. Rode kaart: 46. Jordy Dekker (Willemsoord, natrappen), 47. Mathijs Oosterhof (Willemsoord, 2x geel).
    SVM Marknesse – Bant 2-3 (2-3). 11. Henk Jan Hoekstra 0-1, 13. Henk Jan Hoekstra 0-2, 15. Richard de Boer 1-2, 27. Jorn Strijk 2-2, 32. Johan Kramer 2-3.

    Derde klasse D
    DESZ – Rouveen 4-0 (3-0). Remco Lachenal 1-0, Karlo Naberman 2-0, Jarno Nieborg 3-0, 47. Danny Moorman 4-0 (strafschop).
    SVN’69 – Hollandscheveld afgelast. Bijzonderheid: Duel afgelast wegens onwel worden speler SVN’69 2.
    Hardenberg’85 – Vitesse’63 3-0 (3-0). 37. Yimis van Leeuwen 1-0, 43. Simon Peltjes 2-0, 45. Van Leeuwen 3-0.
    Nieuwleusen – FIT Boys 1-0 (0-0). 90. Tom Vasse 1-0.
    SCD’83 – Lutten 2-1 (0-1). 34. 0-1, 49. Nick Dekker 1-1, 60. Leon Breukelman 2-1,

    Vierde klasse A
    Mulier – Creil 8-2
    Nagele – VHK 1-2 (0-0). 56. 1-0, 62. Jan van Benthem 1-1, 88. Ruben 1-2. Rode kaart: 46. (VHK).
    FC Wolvega – Tollebeek 2-1 (2-0). David Boorsma 1-0, 25. Erwin van Zwieten 2-0, 85. 2-1.

    Vierde klasse D
    SVBO – FDS 2-8 (0-2) 22. Patrick Hasebos 0-1, 44. Tom Lukas 0-2, 58. Lukas 0-3, 69. Nick Jansen 0-4, 70. Hasebos 0-5, 78. Hasebos 0-6, 81. Lukas 0-7, 83. Nick Klingenberg 1-7, 86. Henriko Greven 1-8, 89. Bram Goeree 2-8.
    Bruchterveld – SVV’56 2-1 (1-0). 35. Bas Waterink 1-0, 70. Waterink 2-0, 84. Gerjon Wind 2-1.
    NWVV – Avereest 2-2 (0-1). 10. Erik Wencker 0-1, 51. Marko Mihalji 1-1, 63. Mihalji 2-1, 64. Mark Aardema 2-2 (eigen doelpunt).
    NKVV – DKB 0-9 (0-1). 35. Berny Renker 0-1, 55. Stef Tangenberg 0-2, 70. Jarko van Zandwijk 0-3, 75. Berry van Dijk 0-4, 80. Jarko van Zandwijk 0-5, 85. Renker 0-6, 90. Jarko van Zandwijk 0-7, 90+1. David van Zandwijk 0-8, 90+2. Jarko van Zandwijk 0-9.

    Vijfde klasse D
    Espel – HJSC 1-5 (1-2). 10. 1-0, Nils de Lange 1-1, 25. Bart van Kalsbeek 1-2, Justin Boonstra 1-3, Boonstra 1-4, Boonstra 1-5.
    MSC za - Oudega 6-0 (2-0) 19. Florian Gijzen 1-0, 35. Wesley Bezemer 2-0, 63. Bezemer 3-0, 67. Bezemer 4-0, 83. Gijzen 5-0, 87. Mels Huisman 6-0.
    Sleat – Blokzijl 7-0. 5. Maurits Flapper 1-0, 9. Flapper 2-0. 35. Jasper Abma 3-0, 55. Kellen Cattell 4-0, 62. Flapper 5-0, 70. Jurjen Pietersma 6-0, 75. Cattell 7-0.
    SWZ Boso Sneek - Veno (za) 1-3 (1-0) 32. Patrick Veenstra 1-0, 65. Gert Anninga 1-1, 75. Mike Koelink 1-2, 82. Brian Nieweg 1-3.
    Woudsend - SVBS’77 1-4 (0-2) 25. Jarno Klaver 0-1, 35. Jeffrey van der Belt 0-2, 65. Arjan Reekers 1-2 , 69. Jesse van de Dijk 1-3, 75. Raymond de Jonge 1-4. Rode kaarten: 44. Sven Nagelhout (Woudsend).