article
1.6537452
DEVENTER - De uitslagen en karakteristieken van het amateurvoetbal in de editie Deventer van De Stentor.
Uitslagen amateurvoetbal editie Deventer
DEVENTER - De uitslagen en karakteristieken van het amateurvoetbal in de editie Deventer van De Stentor.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-amateurvoetbal-editie-deventer-1.6537452
2016-10-16T19:48:29+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4820396.1457807957!image/image-4820396.jpg
Overijssel,Deventer,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,karakteristieken,Uitslagen
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen amateurvoetbal editie Deventer

Uitslagen amateurvoetbal editie Deventer

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      archieffoto
      Fotograaf
    DEVENTER - De uitslagen en karakteristieken van het amateurvoetbal in de editie Deventer van De Stentor.
    Zaterdag
    1D: FC Zutphen-KHC 3-1 (1-0). 41. Mark Bloemendaal 1-0, 59. Marco Kroese 1-1 (eigen doelpunt), 85. Huib Achterkamp 2-1, 90+3. Thomas Nijkamp 3-1.
     
    3C: FC RDC-SEH 1-3 (0-0). 56. Rick van Ommen 0-1, 61. Faruk Cadirci 1-1, 64. Herbert de Graaf 1-2, 69. Erik Barneveld 1-3.
    3C: Teuge-Hattem 7-0 (4-0). 32. Joey de Croon 1-0, 36. Jasper van Oorspronk 2-0, 37. Berend Pas 3-0, 44. Mike Drost 4-0, 69. Ron Wijngaards 5-0, 88. Rick Smeets 6-0, 90. Drost 7-0.
    3D: Blauw Wit-Bergentheim 1-7 (0-3). 18. Chiel-Jan Schuldink 0-1, 29. Jeffrey Plaggenmarsch 0-2, 33. Niek Nijenhuis 0-3, 55. Eigen doelpunt Bergentheim 1-3, 58. Rob Wevers 1-4, 88. Nick Buitenhuis 1-5, 90+1. Buitenhuis 1-6, 90+3. Ron ten Brinke 1-7. Rode kaart: 60. Gert-Jan Merjenburgh (Bergentheim).
     
    4B: Hulshorst-Turkse Kracht 8-0 (4-0). 9. Ronald Jansen 1-0, 16. Melle van Dijk 2-0, 24. Eigen goal 3-0, 35. Jansen 4-0, 55. Bram van Dijk 5-0, 62. Eric Jansen 6-0, 63. Van Dijk 7-0, 68. Van Dijk 8-0.
    4B: Harfsen-Harskamp 1-1 (0-1). 64. Milan Haak 1-1.
    4B: Barneveld-Almen 5-2 (1-1). 41. Willem van Lulofs Umbgrove 1-1, 87. Van Lulofs Umbgrove 4-2.
    4B: Oeken-Eefde 2-0 (2-0). 5. Marco Heersema 1-0, 45. Heersema 2-0.
     
    Zondag
    1E: Bemmel-Heino 2-1 (0-0). 49. Rob Vonk 1-0, 67. Robin Gerritsen 1-1, 80. Ricky Houterman 2-1.
    2I: Leones-AZC 5-1 (2-0). 7. Milo Prins 1-0, 45. Quinten Joseph 2-0 (eigen doelpunt), 65. Joshua Lopez Luijten 3-0, 70. Appie Tan 4-0 (strafschop), 82. Frank Buurmeijer 4-1, 87. Maarten van Dreumel 5-1.
    2I: Vorden-OBW 3-2 (2-1). 11. Ate Barendsen 1-0, 43. Luc Terlouw 1-1, 45. Frank Hiddink 2-1, 56. Stefan Eggink 3-1, 88. Fatih Ilkjan 3-2. Rode kaart: 59. Sam Abbink (Vorden, 2x geel).
     
    2J: Voorwaarts-SDC 0-5 (0-2). 21. Jesse Holsbeek 0-1, 33. Mart Sanders 0-2, 56. Bauke Haarhuis 0-3, 61. Maarten Arendsen 0-4, 87. Sanders 0-5.
    2J: Luctor et Emergo-Schalkhaar 3-1 (2-1). 28. Mattis Janse (eigen doelpunt) 1-0, 34. Sten Middelkamp 2-0, 43. Jip Ellenbroek 2-1, 59. Lars ten Hoeve 3-1.
    2J: Helios-BWO 4-3 (1-1). 27. Joëll Waslander 1-0, 45. Vincent Bilanovic 1-1, 62. Waslander 2-1, 72. Sem Geerdink 2-2, 73. Bilanovic 2-3 (strafschop), 75. Rens Hageman 3-3, 90. Job Derksen (eigen doelpunt) 4-3. Rode kaart: 72. Michael Dijkslag (Helios).
     
    3B: Overwetering-Wijhe 4-1 (2-1). 1. Henry Rozen 1-0, 7. Niels Ruiter 1-1, 31. Bram de Haas 2-1, 66. Bram van Bessen 3-1, 70. Orlando Rozen 4-1. Bijzonderheid: 90+2. Wesley de Graaf (Overwetering) stopt strafschop van Ricardo Heerink.
    3B: Twente-Heeten 3-1 (2-0). 15. Mark Nijland 1-0, 19. Nijland 2-0, 55. Rik Kemper 2-1, 74. Jasper Groothuis 3-1.
    3B: Turkse Kracht-Vaassen 2-0 (1-0). 10. Emrah Dagli 1-0, 88. Iesa van Lenthe 2-0.
    3B: Witkampers-Lemelerveld 3-1 (0-1). 16. Joey Nijenkamp 0-1, 52. Daan Hento 1-1 (strafschop), 75. Sander Kok 2-1, 89. Bastian Beuzel 3-1.
    3B: Lochem-Columbia 1-6 (1-1). 6. Berry de Jong 0-1, 37. Rico Lammerdink 1-1, 50. Mischa Hendriksen 1-2, 52. Roger Oonk (strafschop) 1-3, 78. Rick van Lohuizen 1-4, 80. De Jong 1-4, 88. Mourad Kasrioui 1-6. Rode kaart: 52. Cem Okatan (Lochem, 2x geel).
    3B: Eerbeekse Boys-Warnsveldse Boys 0-6 (0-3). 27. Bart Spijkers 0-1, 32. Spijkers 0-2, 45. Marc Hasper 0-3, 59. Mitch Elsman 0-4, 66. Stijn Obdeijn 0-5, 77. Obdeijn 0-6.
     
    4C: Ruurlo-Vios Beltrum 2-2 (1-2). 5. Niek Sprukkelhorst 1-0, 25. Bob Groot Kormelink 1-1, 43. Wim Helmers 1-2, 68. Tom Klein Wassink 2-2.
    4C: Reünie-MEC 2-2 (2-1). 10. Roy Berenschot 0-1, 34. Musa Dagdelen 1-1, 43. Jorn Geerligs 2-1, 85. Dennis Maas 2-2.
    4G: Voorst-Alexandria 0-2. 72. Okan Soykan 0-1, 90. Soykan 0-2.
    4G: Brummen-Klarenbeek 4-2 (3-1). 9. Robin van Rheenen 1-0, 12. Daan Ribbers 2-0, 22. Van Rheenen 3-0, 38. Lennart Elijzen 3-1, 52. Stan Hurenkamp 4-1, 70. Wouter van der Gouw 4-2 (strafschop).
    4H: Activia-Haarle 2-2 (2-1). 6. Jari ten Have 0-1, 21. Michiel Mikkers 1-1, 43. Mikkers 2-1, 77. Ten Have 2-2.
    4H: Broekland-Holten 3-2 (0-1). 32. Bas Tuitert 0-1, 52. Ruben Simons 1-1, 66. Aron Schiphorst 2-1 (strafschop), 68. Dion van Dartel 3-1, 73. Bas Booijink (e.d.) 3-2.
    4H: De Gazelle-Be Quick 2-0 (1-0). 22. Niels Rijnders 1-0, 88. Tom Linker 2-0. Rode kaart: 34. Seze Koycu (Be Quick).
    4H: Hoonhorst-ABS 0-3 (0-3). 10. Wessel Nikkels 0-1, 17. Nikkels 0-2, 35. Martijn Stegeman 0-3.
    4H: Dalfsen-Lettele 4-1 (2-0). 13. Daan van der Vegt 1-0, 45. Jeroen Kamphuis 2-0, 56. Kamphuis 3-0, 59. Erik Koedijk 4-0, 82. Martijn Beltman 1-4.
    4H: Diepenveen-Ulu Spor 5-3 (2-1). 13. Harun Kafali 0-1, 15. Davey Mooren 1-1, 25. Gijs de Rooij 2-1, 52. Mehmet Dede 2-2, 60. Fikret Akin 2-3, 65. Mooren 3-3, 90. Mooren 3-4, 90+2. De Rooij 3-5. Rode kaarten: 80. Yusuf Erdem (Ulu Spor), 80. Harun Kafali (Ulu Spor), 85. Mehmet Dede (Ulu Spor).
    4H: Wissel-Davo 4-2 (1-1). 11. Riny Eilander 0-1, 21. Kees van Laar 1-1, 58. Van Laar 2-1, 69. Danny Bosman 2-2, 71. Nieck van Doorn 3-2, 78. Rick Wiegman 4-2.
     
    5B: Buurse-Haarlo 3-1 (0-0). 54. Maarten Onland 1-0, 63. Martijn Bomkamp 2-0, 75. Maurice Willems 2-1, 83. Bomkamp 3-1 (strafschop).
    5B: GSV ‘63-Delden 2-2 (1-1). 20. Pieter Bordes 0-1, 35. Edo Besselink 1-1, 65. Frank Rensink 2-1, 74. Roy Spoolder 2-2.
    5B: EGVV-Lochuizen afgelast. Duel vond geen doorgang i.v.m. overlijden erelid Lochuizen.
    5B: DEO-Bentelo 4-0 (2-0). 6. Menk Hendriksen 1-0, 13. Mark Tackenkamp 2-0, 57. Eduard Graaskamp 3-0, 89. Tackenkamp 4-0.
    5D: Socii-CCW’16 0-3 (0-2). 16. Mark Wolters 0-1, 29. Wolters 0-2, 81. Bas te Riele 0-3.
    5D: Epse/Gorssel-sv Twello 1-3 (1-2). 13. Tim Evers 0-1, 25. Jesper Nagtegaal 1-1, 34. Nicky Eekhuis 1-2, 64. Eekhuis 1-3. Bijzonderheid: Eerste doelpunt van Nicky Eekhuis is zijn 100e doelpunt voor sv Twello.
    5D: SHE-Klein Dochteren 3-2 (3-2). 10. Yavuz Arslan 0-1, 25. Douwe Beker 1-1 (strafschop), 32. Beker 2-1, 45. Justin Leidekker 2-2, 45+1. Beker 3-2.
    5D: SC Doesburg-sv Basteom 1-1 (0-0). 70. Umutchan Sozudogru 1-0, 85. Jos Teunis 1-1.
    5D: Emst-De Hoven 3-5 (1-1). 15. Joeri Bats 0-1, 36. Rick van Mourik 1-1, 52. Bats 1-2, 60. Van Mourik 2-2 (strafschop), 70. Bats 2-3, 84. Raymon Vredenberg 2-4 (strafschop), 85. Lorenzo van Gortel 3-4, 90. Radek van Amersfoort 3-5. Rode kaart: 84. Dylon van Beek (Emst).
    5D: EDS-FC Zutphen 9-0 (3-0). 20. Vincent Selhorst 1-0, 31. Rutger Brouwer 2-0, 43. Lambert Tran 3-0, 50. Frank van Binsbergen 4-0, 61. Selhorst 5-0, 66. Jeroen van Tent 6-0, 68. Van Binsbergen 7-0, 75. Tran 8-0, 80. Selhorst 9-0. Rode kaart (2x geel): 62. Chris Plijter (FC Zutphen).
    5G: Sallandia-Nieuw Heeten (0-1) 0-2: 39. Jort Schutte 0-1, 55. Wout ten Have 0-2.
    5G: Mariënheem - Go Ahead Deventer (0-2) 4-3: 6. Jordi Weimer 0-1, 28. Jordi Weimer 0-2, 46. Twan Lorkeers 1-2, 49. Mike Kemper 2-2, 50. Stan Heetkamp 3-2, 61. Mitchel Kiffen 3-3, 63. Jesse Kleverkamp 4-3.
    Bijzonderheid: 77. Gestaakt.
    5G: V&L-FC RDC (0-1) 0-1: 10. Sorthea Uk 0-1.
    5G: Wesepe-Sportclub Deventer (0-0) 0-1: 53. Hamza Loukili.
    5G: Raalte - Kon. UD. (3-0) 10-0: 15. David Lindeboom 1-0, 22. Marnix van Santen 2-0, 43. Marnix van Santen 3-0, 55. Marnix van Santen 4-0, 75. Jef Hegteler 5-0, 77. Thomas Brinkhuis 6-0, 80. Thomas Brinkhuis 7-0, 86. Richard Huis in ‘t Veld 8-0, 90. Kevin van Dartel 9-0, 90+2 Jurry Tibben 10-0.
    5G: SDOL - Terwolde (0-2) 1-3: 15. Thomas Leurink 0-1, 37. Niels Bredenoort 0-2, 67. Mark Kortstee 1-2, 80. Jelmer Bellert 1-3.
     
    Vrouwenvoetbal
    1C: RKDEO-Witkampers 1-1 (1-1). Doelpunt Witkampers: Dorien Braakman.
    3G: Raalte-De Tukkers: 1-0 (0-0). Doelpunt Raalte: Chantal van Dartel.