article
1.6537478
DEVENTER - De uitslagen van het handbal, hockey, korfbal, volleybal en waterpolo in de editie Deventer van De Stentor.
Uitslagen andere sporten editie Deventer
DEVENTER - De uitslagen van het handbal, hockey, korfbal, volleybal en waterpolo in de editie Deventer van De Stentor.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-andere-sporten-editie-deventer-1.6537478
2016-10-16T19:50:44+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4820400.1440579375!image/image-4820400.jpg
Overijssel,Deventer,Voetbal-amateur,hockey,karakteristiekn,korfbal,uitslagen,volleybal en waterpolo,handbal
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen andere sporten editie Deventer

Uitslagen andere sporten editie Deventer

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    DEVENTER - De uitslagen van het handbal, hockey, korfbal, volleybal en waterpolo in de editie Deventer van De Stentor.
    Handbal
    Vrouwen
    Eredivisie
    SEW-Kwiek: 27-21 (15-11). Scores Kwiek: Rosanne Blankhorst 6, Bianca Klein Koerkamp 4, Anne Slegten 3, Anouk van Rijssen 2, Floor Liefers 2, Ilone Bloo, Valerie Logtenberg, Kim Peters, Floor Tutert.
    Tweede divisie A
    Voorwaarts-Ven S 30-29 (17-14). Scores Voorwaarts: Laura Deijk 8, Ellen Schutte 7, Melissa van Delsen 6, Sharin Aal 5 , Maaike Wensink 2, Aniek Koers, Patricia Hendriksen.<QA0>
    Nieuw Heeten-BWO 23-28 (13-14). Scores Nieuw Heeten: Debbie Hutten 5, Naomi Lorkeers 5, Ilse Bouman 4, Eline Bouman 3, Daphne Grolleman 2, Daphne Marissink 2, Chantal Ruiter 2.
    Kwiek 2-Wijhe: 25-20 (12-6). Scores Wijhe: Lisan Herbrink 6, Anouk Mulder 4, Sharina van Dort 3, Lorèn voor ’t Hekke 2, Pauline Nijboer 2, Sanne Huis in ’t Veld, Eline Wellenberg, Anouk Westerbeek
    Hoofdklasse
    Lettele-Heeten 26-27 (14-14). Scores Lettele: Tessa te Riele 9, Yara Kloosterboer 7, Jolien Oosterwijk 6, Milou Oosterwijk 3, Anouk Schiphorst. Scores Heeten: Diede van Dartel 6, Emma Schoorlemmer 6, Rosan Kortenhorst 4, Amèl Blom 3, Myrthe Droste 3, Maureen Schiphorst 2, Dewi Tepperik 2, Nantske Holleboom.
    Pacelli-LHC: 29-27 (15-15). Scores LHC: Jolin van den Berg 8, Linda Maatman 6, Joanne Pelgrim 6, Linn Eikelboom 3, Paula Kogelman, Roos Kogelman, Jessie Neppelenbroek, Veere Wilms.
    Wesepe-OBW: 28-22 (12-10). Scores Wesepe: Marleen Spikker 9, Jolien Koerhuis 6, Maureen Achtereekte 3, Elke Berends 3, Dorien Wolterink 3, Nikki Bosch 2, Loes Groot Lipman 2.
     
    Hockey
    1D: Ede-Deventer 4-0 (2-0)
    2A: Leusden-Lochem 5-1
    Mannen
    2C: Leusden-Deventer 6-2 (1-1). Doelpunten: Reinout Saaltink, Bjorn Dull,
    3C: MHC Zutphen-HCM Arnhem 2-6 (2-3). Doelpunten: Juno Hoogenboom, Ward Haitsma.
    3C: Ares-Lochem 6-1 (2-1). Doelpunten: Max Klein Beekman.
     
    Korfbal
    Overgangsklasse B: KVZ-Antilopen 29-20 (15-11). Scores KVZ: Kees van der Veer 10, Thijs van Zwaaij 8, Myrthe Erps 6, Koen Lenderink 2, Stefan Vogd, Xanne Ketelaar, Aafke Bröcker.
    3E: Devinco-RDZ 13-11 (11-5). Scores Devinco: Jorrik Albers 4, Merwin Bosman 2, Arjen Agema 2, Fokko Agema 2, Rikst Buijs, Peta Rademaker, Kristel Stam.
     
    Volleybal
    Vrouwen
    1A: WSV-Oranje Nassau 3-1 (25-20, 19-25, 26-24, 25-22).
    1A: Krekkers-Dash 3-2 (26-24, 18-25, 19-25, 25-18, 16-14).
    2B: US 2-Avior 4-0 (25-13, 25-14, 25-13, 25-14).
    Mannen
    1A: Avior-Zwolle 2 0-4 (22-25, 24-26, 21-25, 21-25).
     
    Waterpolo
    Mannen
    Eredivisie: Schuurman BZC-ZVVS 20-6 (3-0, 8-1, 15-3). Scores BZC: Jeroen Kuilman 5, Bilal Gbadamassi 4, Steijn Lammers 3, Klaas Zwaan 3, Joep Lankwarden 2, Youri Roolvink 2, Jeroen Rouwhorst.
    3D: De IJsselmeeuwen-Nuenen 8-11 (2-4, 4-6, 7-8). Scores De IJsselmeeuwen: Erwin Croes 3, Kjille Kemperman 2, Ronnie Klaassen, Berry te Kamp, Nick Fiege.