article
1.6280664
ZWOLLE - De uitslagen in het districtsbekertoernooi van zaterdag.
Uitslagen bekervoetbal zaterdag
ZWOLLE - De uitslagen in het districtsbekertoernooi van zaterdag.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-bekervoetbal-zaterdag-1.6280664
2016-08-21T06:42:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4820396.1457807957!image/image-4820396.jpg
Zwolle,Voetbal-amateur,zwolle,whc,bekervoetbal
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen bekervoetbal zaterdag

Uitslagen bekervoetbal zaterdag

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      archieffoto
      Fotograaf
    ZWOLLE - De uitslagen in het districtsbekertoernooi van zaterdag. 

     

    Districtsbeker

    Groep 084: VIOS V. – OZC 4-0, AZC – WHC 2-2.

    Groep 086: Nunspeet – Hierden 2-1, WVF - Robur et Velocitas 0-1.

    Groep 087: ZAC – Berkum 0-5.

    Groep 092: KHC - DOS Kampen 0-1, Owios – CVVO 5-1.

    Groep 093: Lelystad’67 – VVI 3-2, De Zouaven - SC Emmeloord (zo).

    Groep 094: Tonego – Unicum 1-7, Go Ahead Kampen - West-Frisia 4-1.

    Groep 096: Gramsbergen – Emmen 1-5.

    Groep 097: ASC’62 – Beilen 0-1.

    Groep 098: Be Quick’28 - FC Meppel 1-2, Alcides – Ruinerwold (zo).

    Groep 099: IJVV - De Wâlde 3-2.

    Groep 101: d’Olde Veste - SC Joure 1-0.

     

    Oost

    Groep 202: Kloosterhaar - Sp. Daarle 5-2.

    Groep 205: Zwolsche Boys – Vevo 2-1, Vilsteren – Hoonhorst (zo).

    Groep 207: ‘t Harde – Hoevelaken 2-2.

    Groep 208: Daarlerveen – Mariënberg 1-1, SVV’56 – Manderveen 4-0.

    Groep 211: VSW – SVI 2-2.

    Groep 213: Batavia’90 - Groen Wit’62 2-0, Swift - ESC 2-1.

    Groep 217: ‘s-Heerenbroek – Hattem 0-3, Heerde - SV Zwolle (zo).

    Groep 220: Zalk - Wijhe’92 1-3, Raalte - WZC Wapenveld 0-3.

    Groep 226: OVC’21 – Bruchterveld 1-4, Bergentheim - Hardenberg’85 2-3

    Groep 227: CSV’28 – Nieuwleusen 3-1, USV – Dalfsen (zo).

    Groep 231: Wijthmen – DES 1-2.

    Groep 232: SCD’83 – Avereest 2-2, Dedemsvaart – EMMS (zo).

    Groep 235: Lemelerveld – SVVN 6-3.

    Groep 248: DSV’61 – Hulshorst 5-0, Kampen – Zeewolde 2-2.

    Groep 252: Lemele - MVV’69 3-0.

    Groep 282: Epe – SEH 3-0, Overwetering - Noord Veluwe Boys 6-2.

    Groep 289: Berkum 2 - FC Ulu Spor 3-2, Hatto Heim – HTC 0-1.

    Groep 293: Wilsum - VSCO’61 0-3.

    Groep 295: Balkbrug – Storica 2-3, SC Lutten – DKB 1-1.

     

    Noord

    Groep 215: FDS - DVSV, Havelte - Steenwijker Boys (zo).

    Groep 220: Veno (za) - SVN’69 1-1.

    Groep 222: IJhorst - SC Genemuiden 2 0-5, Olympia’28 – Rouveen 4-1.

    Groep 243: Vitesse’63 - Hoogeveen (za) 3-2.

    Groep 250: Creil – SVM 0-1, RKO – Kuinre (zo).

    Groep 260: Steenwijk – Willemsoord (zo), MSC (za) – Wacker uitgesteld.

    Groep 262: Blokzijl - Blankenham uitgesteld, Oranje Zwart – VWC (zo).

    Groep 268: Bant – Espel 6-2, Tollebeek - Urk 2 1-2.

    Groep 277: FC Oldemarkt – Steenwijkerwold (zo).

    Groep 290: SVBS’77 - Giethoorn 8-0, Veno (zo) – DESZ 0-2.

    Groep 292: FC Kraggenburg – Nagele 2-4, Flevo Boys 2 – Ens 7-1.