article
1.6289054
DISTRICTSBEKER - Hieronder vind je de uitslagen van de districtsbeker van dinsdag 22 augustus.
Uitslagen districtsbeker dinsdag
DISTRICTSBEKER - Hieronder vind je de uitslagen van de districtsbeker van dinsdag 22 augustus.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-districtsbeker-dinsdag-1.6289054
2016-08-24T06:03:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.3604088.1462178309!image/image-3604088.jpg
Gelderland,Overijssel,Voetbal-amateur,Districtsbeker
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen districtsbeker dinsdag

Uitslagen districtsbeker dinsdag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    DISTRICTSBEKER - Hieronder vind je de uitslagen van de districtsbeker van dinsdag 22 augustus.

    Groep 084: WHC - OZC 6-1.

    Groep 086: Nunspeet - WVF 3-0.

    Groep 087: Schalkhaar - ZAC 5-0, Berkum - Heino 2-1.

    Groep 092: CVVO - DOS Kampen 3-1, KHC - Owios 1-1.

    Groep 093: VVI - SC Emmeloord 3-0, De Zouaven - Lelystad’67 1-1.

    Groep 094: Unicum - West Frisia 0-0, Go Ahead Kampen - Tonego 5-0.

    Groep 096: Gramsbergen - Germanicus 3-1.

    Groep 097: ASC’62 - Hoogeveen 1-3.

    Groep 098: FC Meppel - Ruinerwold 1-1, Alcides - Be Quick’28 1-0.

    Groep 099: IJVV - Lemmer 4-1.

    Groep 101: Olyphia - d’Olde Veste 0-2.

    OOST

    Groep 202: SDOL - Kloosterhaar 2-3.

    Groep 205: Vevo - Hoonhorst 6-1, Vilsteren - Zwolsche Boys 1-4.

    Groep 207: ’t Harde - Reaal Dronten 4-3.

    Groep 208: SVV’56 - Daarlerveen 3-2, Mariënberg - Manderveen 7-1.

    Groep 211: VSW - Wesepe 4-1, Broekland - SVI 0-3.

    Groep 213: Groen Wit’62 - ESC 4-3 (afgebroken), Swift’64 - Batavia’90 3-2.

    Groep 217: ‘s-Heerenbroek - Heerde 2-5, SV Zwolle - Hattem 3-1.

    Groep 220: WZC Wapenveld - Wijhe’92 2-5, Zalk - Raalte 4-2.

    Groep 226: OVC’21 - Bergentheim 3-2, Hardenberg’85 - Bruchterveld 0-3.

    Groep 227: USV - CSV’28 0-5, Nieuwleusen - Dalfsen 2-2.

    Groep 231: Wijthmen - Rohda 2 0-4.

    Groep 232: EMMS - Avereest 1-1, SCD’83 - Dedemsvaart (wo).

    Groep 235: Haarle - Lemelerveld 0-6.

    Groep 248: Zeewolde - Hulshorst 3-1, DSV’61 - Kampen 5-0.

    Groep 252: Lemele - Sportlust Vr. 0-7.

    Groep 282: SEH - Noord Veluwe Boys 1-1.

    Groep 289: Hatto Heim - Berkum 2 0-1, Ulu Spor - HTC 1-1.

    Groep 293: BAS - Wilsum 5-0.

    Groep 295: DKB - HFC Storica 6-4, Balkbrug - SC Lutten 0-2.

     

    NOORD

    Groep 215: Steenwijker Boys - DVSV 12-0, FDS - Havelte 2-0.

    Groep 220: VHK - Veno (za) 3-2.

    Groep 222: IJhorst - Olympia’28 2-10, SC Rouveen - SC Genemuiden 2 0-2.

    Groep 243: Pesse - Vitesse’63 2-1.

    Groep 250: Creil - RKO 4-2, Kuinre - SVM 0-4.

    Groep 260: Steenwijk - MSC (za) 0-2, Wacker - Willemsoord afgelast (Wacker heeft zich teruggetrokken).

    Groep 262: Blokzijl - Oranje Zwart 0-6, VWC - Blankenham 9-0.

    Groep 268: Bant - Tollebeek 2-2, Urk 2 - Espel 10-0.

    Groep 277: Willemsoord - FC Oldemarkt 2-2.

    Groep 290: DESZ - Giethoorn 6-0, SVBS’77 - Veno (zo) 0-0.

    Groep 292: Ens - Nagele 0-3, FC Kraggenburg - Flevo Boys 2 2-7.

     

    Bijzonderheid: De poulefase van de toernooien om de districtsbeker wordt komend weekeinde afgesloten. In de hogere poules (084 en verder) gaan de beste twee teams naar de knock-out fase. In de lagere poules (202 en verder) bekert alleen de groepswinnaar door.